המחזור ה-6 בפרמיירליג-נצחון שנוי במחלוקת ליונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/9/09.

1. בועז Member

האמת היא שלליברפול לא הגיע לנצח בכלל. מחצית ראשונה הייתה תכנית של 45 דק' נטולת פרסומות של "כוכב נולד" והזוכה היה זיבון היינס הצעיר שהיה מבריק ולא טעה פעם אחת.
    לצערי הרב, המזל היה היום עם ליברפול והילדה המכוערת הצליחה לנצל יום גרוע של טומקינס כדי להבקיע פעמיים.
    הטבלה לא נראית טוב בכלל עכשיו כשקבוצות כמו ברנלי וסטוק מתחילות לברוח. מריח כמו עונה קשה מאוד.

סקוט פארקר הוא רמה אחת מעל הקבוצה, לעומתו מארק נובל, רמה אחת וחצי מתחת. פשוט נעלם אחד גדול.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש אבל ממש לא מסכים איתך שלא הגיע לנו לנצח. במחצית השנייה אנחנו היינו הרבה יותר טובים מכם, הרבה יותר מצבים ושליטה מוחלטת בכדור.

3. בועז Member

הרבה יותר מצבים? תזכיר לי בבקשה ...

4. Claret&Blue Member

איזה מצבים היו לכם? החזקה בכדור שווה לתחת היום בכדורגל, ואתה יודע את זה. ממש אבל ממש לא הייתם הרבה יותר טובים מאיתנו במחצית השנייה. היה משחק שקול לאורכו עם החזקה שלכם בכדור, ובכל זאת הגענו לאזורים מסוכנים ליד הרחבה שלכם וחצי מהקבוצה שלך ניסתה לעצור את היינס בעבירות.

5. George Best Member

אני גם חושב שנקודה הייתה הרבה יותר הוגנת.
    כשהתוצאה מראה 2-2, והזמן עומד להיגמר, אתה פשוט יודע שזה יגמר ב 2-3 לחלאות, תוצאה שפשוט תפורה עליהם.

האמת?עם איך שההגנה שלהם נראית מפתיחת העונה, אין לצ'לסי/יונייטד סיבה לפחד.

ממליץ לכולם לראות את ההדיפה של ייסקליינן בתוספת הזמן, משחק מדהים של הפיני שזכה לציון 9 בסקיי, איזה נכס, מדהים כמה נקודות שהבחור הזה מציל במו ידיו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/09
  6. קינג לדלי Member

תוך כדי שראיתי את המשחק שיערתי שתכתוב בול את הדברים האלה על פארקר.
    בפועל,מדובר בקשר קדמי שהפך לקשר אחורי בגלל היעדר יכולות טכניות ויותר אומץ.
    השינוי הזה עשה לו טוב אבל לשחק איתו זה כמו הצהרה על כך שאתם לא רוצים להתקדם יותר.
    למה ? כי פארקר נותן לחימה אדירה אבל קם עם הכדור ומייד מעביר אותו ליריב.
    קשר הורס ליריב ולכם.
    לא פלא שהוא דורך במקום כבר שנים.
    עוד שחקן ולא יותר,מסכים שהוא ראוי לאהבה על הלחימה.

מארק נובל כמעט לא נגע בכדור היום.
    ציפיתי שהשנה הוא יתקדם ויהיה המכירה הבאה שלכם והוא אכן התחיל בשער יפה בוולבס אבל מאז נרדם.
    אי אפשר לשמור את קרלטון קול.

7. George Best Member

מארק נובל היה כ"כ לא מדויק, אני זוכר לפחות שני מצבים של הוצאת חוץ קצרה לעברו, נובל ניסה להחזיר פס קצר לזורק אבל איפה הכדור ואיפה היעד...
    חלש מאוד.

8. בועז Member

בקאמב (פורום האוהדים שלנו באנגליה) יש דיון שלם על האם הוא באמת שחקן טוב או שהוא אובר-רייטד ענקי. פעם הדעות היו חלוקות אבל ככל שהזמן עובר ונובל מתרחק מהכדור אנשים מבינים שהוא פשוט לא מוכן עדיין לקבל תפקיד חשוב בקישור שלנו.

קוליסון עלה לבוגרים והפך תוך כמה רגעים מסימן שאלה לסימן קריאה גדול מאוד. גם היינס נראה כרגע כפרוייקט מצויין והוא צריך את הדקות שלו כדי להוכיח את זה. לעומת קוליסון, עצם העובדה שנובל משחק בקבוצה הבוגרת כבר עונה חמישית ועדיין קיימת השאלה מסביב ליכולת שלו היא הוכחה לכך שהוא לא באמת מצדיק את מקומו.

9. בועז Member

ואגב לגבי פארקר- בכל קבוצה צריכים שחקנים שהם קצבים. בקבוצות הגדולות זה בדר"כ שחקנים שהם קצת יותר אלגנטים ולפעמים יש להם יותר מסתם להיות גרזן(כמו אסיין למשל או סונג בארסנל). בכל מקרה פארקר הוא בטח לא הבעיה שלנו.

10. Bill Shankly Member

למי שלא הבין למה שחקני ליברפול באו בטענות לשופט אחרי הפנדל של דיאמנטי, זה בגלל שהוא נגע
    פעמיים בכדור. בהחלקה הוא נגע טיפה בכדור עם הרגל הימין ואז הוא בעט עם רגל שמאל. על פי החוקה
    אסור לבועט הפנדל לגעת פעמיים בכדור. היה צריך להיות בעיטה חוזרת.

באשר לקשקושים שלא הגיע לליברפול לנצח, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx . תקנו משקפיים.

11. קינג לדלי Member

בשקט בשקט וילה כבר עם המאזן של טוטנהאם.
    אמרנו כבר שלקבוצות של אוניל אין הרבה כדורגל אבל ים אופי והם חזרו יפה מאוד מההפסד הביתי בפתיחת העונה וניצחו 4 רצוף כולל ניצחונות חוץ בדרבי ובליברפול.

ברנלי עם 10 אחוזי הצלחה בבית ועם ניצחונות על יונייטד,אברטון וסנדרלנד.
    אגב,ברנלי היא העיר הקטנה ביותר בתולדות הפרמייר.כל העיר לא יכולה להיכנס באולד טראפורד ועוד ישאר מקום.
    73 אלף תושבים בלבד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/09
  12. Claret&Blue Member

כן גם אני שמעתי את השדר אומר את זה. בכל מקרה רקורד ביתי נהדר.

13. Rudess Member

התכוונת שלברנלי יש 100 אחוזי הצלחה בבית, וגם התכוונת שכל העיר יכולה להיכנס באולד טראפורד ועוד יישאר מקום.

14. THE STRETFORD END Member

אני חושב שבסופו של דבר הגיע לליברפול הניצחון,
    בסך הכל הכללי הם היו עדיפים ברוב הזמן,יזמו יותר,הגיעו ליותר מצבים,
    ווסטהאם עמדה יפה ולא נשברה אבל היא לא היתה מספיק טובה,גם לא בשביל נקודה,החילופים הכפויים לא עזרו לה וגם לא יום רע ודווקא מ 2 שחקני האקדמייה שלה,נובל שכבר לא יכול להישען על תדמית התגלית הצעיר,
    הוא כבר מספיק זמן באיזור בכדי להתחיל לפרוע שטרות אבל כמו שכתבו כאן לפני,הוא נעלם ומתחבא מאחריות וזה דבר ששמתי לב אליו גם בנבחרות הצעירות של אנגליה אליה הוא מגיע על תקן של כוכב ולא מצדיק זאת.
    טומקינס אכל קש בקרבות אוויר ויבשה מול טורס,הוא לא הראשון כמובן שנכנע לו אבל עדיין לא ראיתי ממנו יכולת הגנתיות מסעירות במיוחד.
    קרלטון קול חייב לדעתי לעשות הרבה יותר תנועה,זה לא היה היום,
    הוא שומר מהדר על הכדור,הוא פיזי מאוד,אבל חייב להית פחות סטטי,פחות לחכות לקבל את הכדור אלא לעשות תנועה.
    סקוט פארקר תפור על ווסטהאם והיא תפורה עליו.

ליברפול,זה לא מריח לי כמו הצלחה,ההגנה חדירה מדי,
    מעניין יהיה לראות אותה מול הגדולות.

15. Hammers Fan Member

אין יותר מדי בלמים בכדורגל שיכולים לעמוד במהירות והטכניקה של טורס (בלמים כמו וידיץ' וקאנאברו אכלו ממנו קש בצורה הרבה יותר זוועתית מאשר טומקינס). אני לא בא בטענות לאף אחד אצלנו. טומקינס הולך להיות בלם נהדר עבורנו.

אני חושב שתיקו היה משקף הרבה יותר. הגענו לכמה מצבים טובים שהחמצנו וניצלנו את הכלים המוגבלים שלנו לאור הפציעות כמעט למקסימום. אני לא חושב שמישהו ציפה שנחזיק יותר מליברפול בכדור.

אני לא זוכר הגרלת המשחקים כל כך קשה עבורנו בתחילת העונה. המשחקים הקשים פשוט לא נגמרים עבורנו - שבוע הבא סיטי בחוץ, עדיין אי אפשר להסיר את כוננות הספיגה...