המחזור ה-6 בפרמיירליג: צ'לסי ממשיכה לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏22/9/06.

1. נדב מיכאלי Member

לא הייתי בבית בזמן המשחק של ליברפול אבל ראיתי תקציר.
    קודם כל היו שם המון החמצות,2 החמצות נוראיות לכל קבוצה.
    אני מאד שקויט מתחיל להפציץ,מההתחלה חשבתי שהוא יעזור מאד לליברפול.
    אני שמח גם שריסה חזר לעצמו ושגונזלאס כבש.
    אז ליברפול מבקיעה 5 שערים ,לא סופגת אף שער ב-4 ימים.
    שימשיכו ככה.

2. פלג Member

יונייטד- רדינג:
    הבעיה של יונייטד מתבטאת בעיקר בטאצ' האחרון. דווקא יש מהלכים יפים לעבר השער. חבל שסאהה לא פתח. זו טעות. לדעתי סאהה וסולשאר צריכים לעלות כמחליפים מהר!!. כרגע רדינג מובילים 0-1. פנדל של דויל לאחר עברה של נוויל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/06
  3. Bill Shankly Member

GO READING !!!!!

4. Igi Member

חבל, חבל על המשחק המבוזבז הזה. במערך עם אגפים חלשים(פלטצ'ר וריצ'ארדסון), היינצה ונוויל היו אמורים להיות ה"פוש" הנוסף, אבל הם היו פשוט חלשים היום. חבל גם שאחד מהם עלה לנו בנקודה.
    רוני נראה כשחקן שחוזר לעצמו והיה מעורב מאד במשחק. אני מאמין שעוד משחק-2, הוא גם יחזור לכבוש.
    אהבתי את המערך בסוף:
    רונאלדו-סקולס-קאריק-רוני
    סאהה-סולשיאר

כמובן שזהו מערך מאד לא זהיר, אבל בהחלט היה כיף לראות את הקבוצה בדקות האלה, בטח שיותר מאשר מה שהלך לפני החילופים הללו.

5. eastlands Member

לפני שאני הולך לחגוג יום נפלא .
    משהו שם לב לקפטן של החלאות ? מלבד הפנדל , המסירות "המדוייקות" שלו ,ממש כל מסירה בינגו לשחקן כחול . טוב ,טוב לי מנהיג עם טכניקה כל כל גרועה ,אני רק מקוה שאדון מקלארן צפה גם הוא בקטסטרופה הזאת , כבר היום אסור לומר באותה נשימה ריצ'ארדס והמכוער מתחרים בכלל על העמדה , ואגב שימו לב ביום שני לשובו של גלן ג'ונסון מפומפי , אולי המגן הכי בולט מתחילת הליגה .

6. Bill Shankly Member

למעט ווטפורד... העולות החדשות (שפילד ורדינג) מתחילות להיות די קוץ בתחת לגדולות...
    שפילד הצליחה להוציא נקודה מליברפול במחזור הראשון...
    והיום רדינג מוציאה נקודה מהמנאקס ...
    שאפו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx ובאסה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ...

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/06
  7. Igi Member

כמו שמישהו אמר פה כבר, לא הייתי מגדיר את רדינג כ"קוץ בתחת" כרגע, הם כבר במקום ה-7. זה אמנם מוקדם מדי לקבוע, אבל הם בהחלט יוכלו להיות ה"וויגאן הבאה".

8. city Member

בנתיים אני ב-2 מ-2. ראיתי שני משחקים העונה, בשניהם ניצחנו. הנצחון הגיע בזכותי! תקווה שאני אצא הביתה כמה שיותר! :aaa025:

ועכשיו ברצינות, משחק טוב שלנו, הגיע לנו לנצח. ווסטהאם נראית כבויה, מוזר שדווקא אחרי שהגיעו אליה שני סופרסטארים ועוד מספר שחקני סגל טובים היא לא מצליחה לשחזר את היכולת מהעונה שעברה, כנראה שהסגל באמת גדול מדי וזה פוגע בקבוצה. בקשר אלינו, את דידי המאן בקושי ראיתי כל המשחק, אבל השחקן הזה עושה את העבודה שלו בשקט, רק חבל שהתרומה ההתקפית שלו נמוכה. מצד שני, מי צריך תרומה התקפית שיש באגפים את סינקלייר הנהדר ואת ישמעל מילר, שהראה היום הרבה כישרון והרבה קור רוח. דימרקוס ביסלי יראה הרבה ספסל העונה.
    סמארס - חלוץ גדול, תנועה טובה, סיומת טובה, רק חבל שלפעמים הוא נראה רדום כזה, לא מדוייק. הוא צריך לשפר קצת את הריכוז (וזה יגיע עם הניסיון) והוא יכול להפוך לחלוץ ענק.

9. city4ever Member

ישמעאל מילר עשה את ההבדל היום, יש יורש ראוי לשוני רייט באגף... מקווה רק שהפציעה שלו לא חמורה.
    אין ספק שסוס הצעצוע "ביני" של הבת של פירסי עזר.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    הוא הודיע שבשבת הסוס מגיע לגודיסון פארק...קישור

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/06
  10. THE STRETFORD END Member

ניוקאסל-אברטון הסתיים 1-1,
    יצא לי לראות רק את המחצית השנייה,היה קצב טוב ומשחק מהנה,
    ניוקאסל עם הגנה שערוריתית,
    טיטוס בראמבל,יש לו נתונים להיות אחלה בלם שבעולם אבל הבעיה שלו היא שהוא עצלן,
    עצלן בתיקולים,עצלן בסגירות,בהתייחסות למשחק,קיבל אדום אחרי תיקול מאוחר מאחור,
    ויחד עם קאר ומור הבינוניים מינוס שלא הפסיקו למסור ליריב ושוער מחליף חסר ביטחון ,הארפר,
    ניוקאסל בצרות.
    קישור והתקפה לא רעים בכלל,פארקר מצויין,מילנר היה טוב,
    רוסי של יונייטד נכנס ל 10 הדקות האחרונות והספיק לבעוט שלושה כדורים למסגרת ולעורר מהומות.

אברטון,כמו המנג'ר שלה,נלחמים,ממושמעים ויש לה כמה שחקנים שהופכים אותה לטובה יותר מרק משמעת וטאקטיקה,גונסון מצויין ומסוכן,קהייל ששוב כבש,ארטטה,הגנה יציבה עם טים האוורד עם ביטחון שעוזר לו למצות את הפוטנציאל שיש לו,
    יש לאברטון קבוצה שיכולה להילחם על מקום באירופה.

11. קינג לדלי Member

אל תאשים את בראמבל בעצלנות. הוא באמת משתדל ומנסה .
    אפשר להאשים אותו באיטיות,קריאת משחק לקוייה,מגושמות,אהבלות,פיסחות וחרשות.
    שיי גיבאן חטף עליו קריזה לאחר אחד ההפסדים מלפני חודש ואמר "יש כאן טעויות בהגנה ברמה של סאנדיי ליג". העיתונים אמרו שהכוונה הייתה לטיפוס האיש והמחלה.
    ניוקאסל היא קבוצה מוכשרת מהקישור למעלה אבל עם כל כך הרבה אפסים בהגנה היא לא תשיג כלום העונה.

12. THE STRETFORD END Member

רובי,
    כל מה שכתבת נכון אבל נובע מהדפקה בראש שלו,
    גם בובי רובסון(שהביא אותו מאיפסוויץ)גם סונס אמרו עליו שיש לו את הפוטנציאל אם רק יצליח לאזן את המוח,
    לא יודע לא שמעו בניוקאסל על כדורים לטיפול בחוסר איזון מוחי או משהו שכזה,

זה מעצבן כי הוא דוגמא לשחקנים שמרוויחים ים של כסף אבל במקום לתת את הכל,לנצל את ההזדמנות בחיים הוא מזלזל,נהנה מהערצה הרגעית של בחורות שנדבקות לכסף ולמוצץ שלו,
    לו אני הייתי אוהד של ניוקאסל הייתי מתנקש בו למוות על פגיעה במועדון.

תראה את חבר שלו מימי איפסוויץ,מרקוס בנט,הוא טיפה חזר להיות מה שנקרא שחקן לגימי,לקח את עצמו בידיים,סימן שזה אפשרי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/06
  13. Bill Shankly Member

מה קורה לניוקאסל ? 1-1 בבית נגד אברטון זה תוצאה מאוד מאכזב מבחינתה ...
    כואב הלב קצת על ניוקאסל... לקבוצה הזאת מגיע יותר... במיוחד עם האוהדים שיש לה.

14. George Best Member

מאכזב?
    הם שיחקו מול קבוצה שטרם הפסידה העונה וגם במשחקי החוץ מציגה יכולת גבוהה.
    וגם אפשר לחשוב מי זו ניוקאסל, קבוצה עם מאמן בינוני לחלוטין ואפילו למטה, והגנה שמתאימה לצ'מפיונשיפ.

15. HEART BREAK KID RED DEVIL

בניוקאסל כבר 8 שנים אין הגנה פשוט לא יאמן.. יש להם קישור והתקפה נפלאה אבל החלק האחורי שלהם פשוט נוראי וגם השנה בומסונג עזב ככה שבכלל המצב בהגנה נראה רע מאוד.. בראמבל ללא ספק פוטנציאל מבוזבז הוא היה אמור להיות הדבר הבלם שישחק גם בנבחרת וגם ייצב את ההגנה של ניוקאסל כאשר הוא בא ב2002 .