המחזור ה-7 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏23/9/05.

1. eastlands Member

שער באמת יפה , אומנם מנבדל ברור של דייויס אבל הסיום של נולן ענק, התחיל עם הרמה סתמית גבוהה מאוד , המשיך עם נגיחה לא פחות גבוהה ,ובום מספרת - אהבה בשחקים .

2. ניוקאסל בדם. Member

שבוע טוב אנשים.
    אין כמו לפתוח את השבוע בניצחון של ניוקאסל שלי.
    לכל הקנאים שכאן...2 נצחונות רצופים ואת השחקנים כבר לא מעניין עד כמה סונס גרוע,הם פשוט נחושים לנצח ובקרוב שכל הקישור חוזר הצמרת קוראת לנו.

3. spurs Member

מה קרה פתאום שצרלטון מתחילים לקרוע קבוצות אם הם ב4 הראשונות זו תהיה הפתעה יותר מאברטון שנה שעברה

4. cityblues beter dead than red

אני עדיין ממשיך לטעון שהבועה הזאת תתפוצץ בסוף.

5. ASROMA Member

אמנם יש זמן ואנחנו רק אחרי המחזור השביעי אבל נראה שצ'רלטון ובולטון הולכות לרוץ חזק למעלה במהלך כל העונה ואולי אפילו לתת מאבק על הכרטיס לצמ'פיונס ליג.
    נראה שניוקאסל סוף סוף חוזרים לעצמם , כאשר כל הקישור יחזור מפציעות אפשר יהיה להגיד שניוקאסל תתמודד גם על מקום באירופה בעונה הבאה.
    אני מקווה שגם ווסטהאם ימשיכו לשמור על אותה הרמה ויבטיחו את ההישארות בליגה בשלב די מוקדם של העונה כך שאולי אם קצת מזל אולי הם יצילחו להשיג כרטיס לאירופה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/9/05
  6. גוסט דוג Member

צרלטון תמיד מתחילה את העונה טוב מאוד,בחוזקה,אומנם לא כמו השנה,אבל תמיד היא נחלשץ לגמרי באמצע עונה ומסיימת במקומות 7-10..קבוצה מאוד סימפטית שמשחקת כדורגל התקפי-שאפו
    ולגבי אם היא יכולה לסיים 2-4,אני באמת לא רואה סיבה למה לא..מנצסטר לא טובה,ארסנל בינונית ללא הנרי וגם איתו הם כבר לא ביג דיל,ליברפול-אניגמה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/05
  7. KirkH Member

אויי, בחייאת דינק, דייייי...

אני פשוט לא מסוגל עם הבניונייניה הזאת. זה פתאטי. הבחור מתאמץ - כל הכבוד. הבחור עושה הגנה - בראבו. אבל מכאן ועד אחד השחקנים הטובים בליגה?!? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אחד השחקנים הטובים בליגה היה מסיים את המשחק הזה עם שער. לבניון היו שתי הזדמנויות גדולות אותן הוא ביזבז על ניסיונות לשער יפה (הוולה ממרכז הרחבה...).
    אחד השחקנים הטובים בליגה היה מוסר הרבה יותר טוב מבניון אחרי שהוא פירפר את קול באגף. זה שהוא עובר שחקן ומרים את הראש זה נורא נחמד, אבל אי אפשר למסור כדור סתמי למרכז כדי לצאת ידי חובה.

בניון היה טוב במחצית הראשונה והוא בהחלט עושה רושם של שחקן שמתאקלם יפה במועדון ובליגה - אבל לא צריך להגזים.

8. ניוקאסל בדם. Member

צודק קירק אבל ככה זה בימינו. כל אחד הופכים לכוכב על.
    כל פלצן היום שמבקיע שער הופכים אותו לכוכב וזה מה שנהיה מהכדורגל.
    בניון בהחלט שחקן מצוין ואפשר להכתיר אותו כאחד הטובים בווסטהאם אבל לא יותר מזה.
    אחד הטובים בליגה הוא לא.

9. city Member

לא אמרתי שהוא אחד הטובים בליגה, אמרתי שיש לו פוטנציאל להיות כזה. עוד קצת עבודה והוא יכול להגיע לרמות הגבוהות. אם הוא ישפר את יכולת הסיום והדיוק במסירה האחרונה הוא יגיע לשם.

אני לא ישראלי מצוי שאומר את זה רק בגלל שהוא ישראלי. ראיתי היום את המשחק ובאמת התרשמתי.
    אתה לא מסכים איתי, נחכה 3 שנים ונראה איפה בניון יהיה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים עם הקביעה שצ'לסי תשלוט לגמרי בשנים הקרובות, גג בשנתיים שלוש הקרובות. ארסנל בתהליך בנייה/עונות מעבר ולא לשכוח שהם כבר כמה שנים בקושי מוציאים כסף על רכש, זה יבוא בסוף, במיוחד עם ההכנסות מהאיצטדיון החדש.
    גם מנצ'סטר לא תשב בצד וגם היא נמצאת במעין תהליך בנייה.
    אני לא דואג, בטווח הארוך ארסנל ומנצ'סטר ייראו טוב. זאת דעתי.

בקשר למחזור הזה, נחמד לראות את וויגאן מצליחה אבל זה ברור שלאט לאט הם יחזרו למקומם הטבעי, הנקודות שהם צוברים עכשיו כנראה יעזרו להם בסוף עונה.
    אואן מתחיל להראות תוצאות והוא הרכישה הכי טובה לדעתי השנה בפרמייר ליג.
    שבוע טוב

11. ניוקאסל בדם. Member

גם ניוקאסל לא אמרה את המילה האחרונה ובשנים הקרובות אני בטוח שאנחנו נחזור להיות למעלה ונאיים,רק צריך את המאמן המתאים שיצעיד אותנו כי אם חיזוק טוב בהגנה אנחנו לא נפלים מאף קבוצה בליגה.

12. orend84 Member

ניוקאסל כבר 10 שנים לא אומרת את המילה האחרונה נשמה!
    אולי השנה מקום 5...

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד צ'לסי מקבלת זכות בחירה ראשונה בשוק ההעברות, והיא גם יכולה להרשות לעצמה להחזיק סגל רחב ויקר יותר מכל יריבותיה, יש לה 'פור' לא קטן.

יונייטד וארסנל היו טובות יותר בשנים עברו מאשר הן עכשיו, אבל גם בשיאן היה להן קשה לעמוד בקצב שצ'לסי הכתיבה בעונה שעברה והעונה. עובדה שצ'לסי שברה בעונה שעברה את שיא הנקודות שיונייטד קבעה לעונה, והעונה ההיא של יונייטד באמת היתה מיוחדת.

ובכלל, אני לא בטוח לאן הולכות היריבות של צ'לסי. אני לא אופתע לחלוטין עם הנרי יעזוב בסוף העונה במידה שהוא יגיע למסקנה שארסנל לא מסוגלת להתמודד עם צ'לסי/בליגת האלופות. זה היה רעיון בלתי אפשרי עד עכשיו אבל אחרי שוויירה כבר הלך ועם ההשתלטות של צ'לסי, זה אפשרי. ואני לא בטוח שלוונגר יש את הכוח לעשות עוד הליך מלא של בנייה מחדש כמו שהוא עשה אחרי עידן אוברמארס, פטי ואנלקה.

ויונייטד... מי יודע מה הולך מאחורי הקלעים. יש לנו קישור מרוסק שזקוק לבנייה מלאה מחדש, אבל יש לנו גם חובות ענק ובעלים שלא בטוח שיכול/רוצה לתת כסף לחיזוק. יש לנו גם מנג'ר אגדי שלצערי פשוט לא מצליח להוציא את המקסימום מהקבוצה, ועם גלייזר באיזור, אני לא ממש בטוח שלא יהיה מנג'ר אחר בעונה הבאה. הרבה סימני שאלה.

אבל גם אני אני אתבדה והכל יהיה בסדר עם שתיהן, צ'לסי עדיין מתחילה כל עונה, שלא לדבר על חלון העברות, שלושה שלבים גבוה בסולם מכל אחד.

14. barakrom Member

יונייטד לא בסקאלה שלהם. יונייטד הולכת ונחלשת מדי עונה. כל זמן ששחקנים כמו בראון ופלטשר יופיעו בהרכב-זו הדרך הבטוחה להתרסקות

15. ניוקאסל בדם. Member

1-0 לסנדרלנד במחצית.
    פשוט גועל נפש.