המחזור ה-8 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏13/10/06.

1. SeRgInHo Member

איזה שער מעצבן!

התחלתי לראות את המשחק מהדקה ה-30 בערך, רידינג נראים לא רע בכלל, לא מפחדים, מעיזים ואפילו כמעט הבקיעו, אבל הכדור הלך לקורה.
    דווקא בצ'לסי הכל הולך ללמפארד הזה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. KirkH Member

"אחד הקשרים הטובים בעולם"

בקושי אחד האידיוטים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

יאללה ג'ואי!!!

3. KirkH Member

די, אני מת. עכשיו גם קודו נראה כמו שטיח.

ריילי יא שמוק שרוק.

4. KirkH Member

ג'וני בשער...

KEEP THE FLAG!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלוהים ישמור אותנו

6. דקו Member

אחד המשחקים הכי מצחיקים שראיתי לאחרונה
    עם שופט מטומטם
    שתי שוערים שנפצעו
    ובאיזה זמן זה בא?
    דווקא שיש לך ברביעי את ברסה על הראש

7. GUTE Member

איזה מסוכנת הנפילה של קודצ'יני. הוא נפל כמו בול עץ על הגב. אני מקווה שהוא לא נפגע קשה.

8. KirkH Member

בארסה שמרסה. את מי הם מעניינים...

9. Wave Member

הפציעה של קודיצ'יני נראתה לא טוב, וגם איך שהוא שכב אחרי זה בלי לזוז, אני מקווה שהוא יהיה בסדר
    בקשר למשחק, שוב צ'לסי מנצחת בגלל שער מקרי

10. KirkH Member

שער מקרי ו-95 אחוז שליטה בכדור.

11. ASROMA Member

אחד המשחקים ההזוים במג'סטי (105 דקות כמעט! ) ושוב נצחון של הרבה מזל וחוסר יכולת של המיליונרים.
    שבצ'נקו פשוט צל של עצמו , איפה החלוץ הגדול של הרוסונרי.
    דרוגבה כרגיל במשחק טוב מטריד בלי סוף את ההגנה של רדינג , רובן ממשיך את היכולת החלשה , בהגנה בולארוז הקצב במשחק טוב אבל בכללי השחקן הזה מאוד מלוכלך משחק עם המון מרפקים.
    הפציעה של קודוצ'יני נראית לא טוב בכלל.... , נראה איך צ'ך יתאושש אם לא צ'לסי ברביעי נגד בארסה עם שוער המילואים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/10/06
  12. Raulito Madridista

לא זכור לי דבר כזה במשחק כדורגל ששני השוערים בשער נפצעו. אני גם מקווה שהשוערים של צ'לסי בסדר, בעיקר קודיצ'יני, שאולי הפציעה שלו פחות מדאיגה את צ'לסי כי הוא שוער מחליף, אבל היא נראית הרבה יותר רצינית מאשר זו שהוציאה את צ'ך מהמגרש כבר אחרי פחות מחצי דקה. המשחק הגיע לדקה ה-102 כבר, ממש כמו משחק גמר גביע. צ'לסי הוציאו את הנקודות דיי במרמה, ניצחון בטח שלא הגיע להם פה, בעיטה חופשית מרגיזה של לאמפרד. היה להם עוד מצב שאחד מבלמים רדינג החביב נגח למשקוף שלו הרמה מהאגף. רדינג בעטה לעמוד אחרי משחק מסירות יפות, ויכלה להעיז יותר, היא ניסתה לשחק כדורלג חיובי, חבל שהיא הפסידה, אני אוהב את סיאול שם, שכבש שער נהדר במחזור הקודם נגד ווסטהאם. המשחק היה מהיר אבל לא היו יותר מדיי מצבים. שבשנקו יורד אחורה מדיי לטעמי ולא נמצא לסיים התקפות. צ'לסי ממשיכה להיות שנייה.

מנצ'סטר יונייטד יצאה מפיגור בוויגאן וניצחה 3-1 והיא ממשיכה בצדק להוליך את הטבלה. סולשאר לא נגמר, פשוט לא, וידיץ הסרבי היה זה שהשווה ואת סאהה וסולשאר כבשו כמובן. שמעתי שווין רוני נתן משחק טוב וזה אמור לתת לו ביטחון, יש לו משחק בצ'מפיונס באמצע השבוע ולו ולמנצ'סטר על הראש את ליברפול באוטלד טראפורד בראשון, בדיוק הזמן לחזור לעיניינים ולהוריד חלודה.

ארסנל ניצחה 3-0 את ווטפורד החלשה בביתה, תיירי הנרי כבש בייחד עם אדבאיור ועוד שער עצמי, לא ראיתי את המשחק אבל אני בטוח שהמשחק של ארסנל זרם כמו שצריך. הקבוצה מרוחקת חמש נקודות מהצמרת עם משחק חסר, אבל במידה ותנצח את המשחק החסר שלה היא עולה על חשבון פורטסמות למקום השלישי, ארסנל במומנטום מעולה והיא צריכה להמשיך את זה בצ'מפיונס ליג.

חבל לי על איבוד הנקודות של ווסטהאם, יותר נכון על ההפסד שלה לפורטסמות היצירתית, שהוריד את הקבוצה מתחת לקו האדום. אני חושב שהמאמן צריך לשאת בתוצאות ולהתפטר. אין משהו אחר, חייבים לעצור את הסחף.

איבוד הנקודות המיותר של ליברפול משאיר אותה בפער של 8 נקודות מהמקום הראשון, ו3 נקודות מארסנל, מקום בו מעפילים לליגת האלופות.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

108 דקות אדירות של כדורגל, את האנרגיות שהתחילו לרוץ באיצטדיון אחרי ההשעיה של מיקל אי אפשר למצוא באף מדינה אחרת בעולם. פשוט מלחמה על הדשא.

איך לריילי לא משקשקות הביצים בכל פעם שטרי בא לצעוק עליו? הוא יכול לאכול אותו בביס בלי לשים לב בכלל. מה שכן, אני לא מבין את הביקורת עליו מצד אוהדי צ'לסי, שני העבירות על השוערים לא היו מכוונות ואם בשנייה עוד היה מקום בכל מקרה להעניש שחקן על משחק מסוכן, הראשונה היא פשוט חוסר מזל מטורף של צ'ך.

שני השוערים נראו רע מאוד אחרי הנפילות, וקודיצ'יני באמת חטף וואחד מכה, מעניין אם הם יספיקו להחלים עד רביעי.

14. KirkH Member

כששחקן גולש לעבר שוער מזנק עם הרגלים קדימה, זה הרבה מאוד דברים - חוסר מזל זה לא אחד מהם. ואגב, האבסורד הגדול הוא שריילי אפילו לא טרח לשרוק לעבירות בשני המקרים.

העיוור הזה לא שלט במשחק מהרגע הראשון וטרי צדק במאה אחוז גם בפעם הראשונה שהוא צעק עליו (אחרי שריילי שרק לעבירה על כדור גובה סופר לגיטימי שלג'וני הייתה זכות מלאה לעלות אליו בלי שום קשר למה שעושה דויל מתחתיו). וגם בפעם השנייה כאשר העיוור התעלם מעבירה ועוד נתן לשחקני רדינג להזיז את הכדור ביד לפני ששמו אותו על הקרקע וניסו להפתיע את צ'לסי, ג'וני כמובן לא פראייר, לקח בתיקול גדול את הכדור ורץ לנשוך את ריילי.

לכל הליצנים שמשרבבים את המילה מזל לסיכומים שלהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גלש? הוא רץ ופגע בצ'ך עם מגן העצם שלו...

לגבי הנגיחה של טרי, אני חושב שטרי כעס יותר על כך שעבירה כזאת בדיוק לפני דקה על פריירה לא נשרקה, ופה הוא צדק.