המחזור ה-8 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏13/10/06.

1. KirkH Member

חוסר מזל הא...

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

אם לא מרחיקים אותו לאותה תקופה שהרחיקו את ת'אצר זה ביזיון.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

וריילי ממשיך בשלו. חתיכת אפס.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו קירק ראיתי את השידור החוזר ושום גלישה עם שני רגליים לא הייתה שם כמובן. השחקן של רדינג פשוט המשיך לרוץ לתוך צ'ך ונכנס בו עם הברך. מה שכן, מהזוית האחורית באמת אפשר לראות שהיה לו את הזמן להתחמק מהתיקול, אני רק לא יודע אם זה היה מכוון או היתקלות כי בכל זאת, המרחק בינהם היה מינימלי, ובטח שלשופט שעמד מאחורה היה קשה להבחין בכוונה שלא בטוח שהייתה בכלל. אין מה להאשים את ריילי, לשפוט אפשר רק לפי ההילוכים החוזרים.

עריכה:

אוקיי הראו את זה עכשיו פה עוד איזה 5 פעמים בהילוך איטי ובאמת אני מתחיל להשתכנע שהייתה שם כוונה לפגוע בצ'ך, אבל שוב פעם - רואים את זה מהזוית האחורית, כלומר ההפוכה מזאת של ריילי. מה גם שהשחקן פשוט לא היה צריך להיות שם כשלא היה לו שום סיכוי להגיע לכדור. מסכים עם עונש, לא מסכים עם הביקורת על ריילי.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/06
  4. SeRgInHo Member

ראיתי עכשיו כמה הילוכים חוזרים. פשוט בושה וחרפה איך ששני השחקנים האלה של רידינג התנהגו. שתי כניסות מאד חמורות ומכוערות הן בצ'ך והן בקודו. אם את טאצ'ר הרחיקו לתשעה משחקים על דבר לא יותר חמור, יש להשעות את שני השחקנים האלה לפחות לחצי שנה.
    החלמה מהירה לשניהם...

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.youtube.com/watch?v=EPeF42bWyk4

אני לא חושב שיש בכלל ספק שהאנט התכוון לפגוע בצ'ך. עונש הולם יהיה להרחיק אותו עד ה-26 בדצמבר, אז הוא יגיע לברידג' עם רידינג.

ריילי אפס כיוון שהוא הכריח את צ'ך לזחול החוצה לקבל טיפול. לא מדובר כאן על מגן ימני או חלוץ שבמידה ויצא החוצה ניתן יהיה להמשיך את המשחק כרגיל עד שיחזור/יוחלף. אי אפשר לחדש משחק כשאחת הקבוצה חסרה שוער, אז היכן ההיגיון בהוראה לצ'ך לצאת מתחומי המגרש? כמובן שריילי סירב להפסיק את המשחק מאוחר יותר כשפאולו שכב פצוע על הדשא ושחקני רידינג המשיכו במודע להתמסר ביניהם. הוא גם לא הפסיק את המשחק בפציעה של קודו ואם דרוגבה לא היה ממוקם על הקו התוצאה היה 1-1. לפחות הפעם הוא לא טעה בספירת הצהובים.

6. Bridge Member

לדעתי הוא כן התכוון, כשצ'ך תפס את הכדור האנט היה במרחק גדול ממנו ואפשר לראות אותו מנחית את הברך שלו על הראש של צ'ך. צריך פשוט להרחיק אותו מכדורגל וגם את השופט.
    הנה תמונה מאוד טובה:
    http://www.chelseafc.com/Images/-NEWS/news_keeper_injuries.Xxx

7. SeRgInHo Member

ולחשוב שעד לפני המקרה עוד איכשהו סימפטתי את רידינג, שהייתה הוויגאן 2 עד עכשיו.
    פנסיונר, העונש ההולם יהיה להרחיק אותם עד סוף העונה, ולתת להם כנס כבד כבד.

8. KirkH Member

נא לא לשים את סונקו והאנט על אותו כיסא (חשמלי?)...

האנט פגע בכוונה, מילה קצת חריפה היות והמשמעות שלה היא די פשוטה - האנט ידע מה הוא עושה וניסה לפגוע בפטר, אז אני אלך על לא נזהר מספיק (היה יכול לדלג מעל פטר בקלילות או אפילו לשנות כיוון)

קודו התאבד כדי להשיג את הכדור והתנגש באוויר עם סונקו - זו לא אשמתו של סונקו שהוא כל כך חזק. עבירה הייתה וריילי שוב הצליח לצאת אידיוט, אבל אני לא חושב שיש מקום להשוואות בין שני המקרים.

9. Rudess Member

אני היחיד שראה הערב את המשחק בין פולהאם וצ'רלטון?!

ובכן, במחצית הראשונה היה משחק כדורגל רע וגרוע להחריד, שתי הקבוצות הרבו לאבד כדורים, פולהאם בכלל לא הייתה במשחק וצ'רלטון הגיעה לכמה חצאי הזדמנויות,בעיקר של בנט ושל רומדהל שהיה הבולט במגרש במחצית הראשונה עם כמה פריצות סוחפות מהאגף הימני. המחצית השנייה התחילה עם קצת דומיננטיות של צ'רלטון שקיוותה להוציא נקודות בקרייבן קוטג', אבל אז הגיע החילוף של המשחק מבחינת כריס קולמן, כאשר קלאוס ינסן (לשעבר בצ'רלטון) נכנס אחרי היעדרות ארוכה. כבר אחרי כמה דקות הוא הגביה כדור חופשי מסוכן לרחבה שנהדף למקברייד שבלי לעצור ירה לפינה הרחוקה של קארסון 1:0 נפלא. כמה דקות חלפו ינסן שבד"כ לא ידוע כשחקן מהיר במיוחד, עשה תנועה ללא כדור וקיבל כדור עומק נהדר ומול קארסון ירה לרשת 2:0 מדהים. צ'רלטון עוד חזרה קצת למשחק עם שער מקרי של דארן בנט שהוכיח שהוא גולר רציני, עם שער שהוא עשה מכדור תועה שהגיע אליו. בסיכום נצחון לפולהאם, צ'רלטון במקום האחרון בטבלה עם 3 נקודות מ-8 משחקים, בפתיחה האיומה ביותר בתולדותיה בפרמיירשיפ. גם הסימפטיה של אלן קרבישלי באולפן, לא תעזור ליגון של אוהדי האדיקס.

10. KirkH Member

סימפטיה מקרבצ'לי או לא - הכסא של איאן דאווי מתנדנד, ובצדק.

יש להם חבורה של שחקנים שקרבצ'לי היה יכול לחלום עלייה, יש להם שילוב של צעירים מוכשרים (קארסון, אמברוז, תומאס ומעל כולם כמובן בנט), יש להם ותק וניסיון (הבוק ההולנדי, הרידרסון, הולנד), וגם לא מעט שחקנים שרחוקים מההגדרה שחקנים גרועים (יאנג, אל קארקורי, רומדאל שחזר לעצמו). זו בושה איך שהקבוצה הזו נראית. הם לא מסוגלים להוציא לפועל פעולה אחת שקשורה לכדורגל מתוכנן. אנדי ריד בועט כל כדור חופשי וקרן (ועוד מחכים בדקות הסיום לחילזון הזה שיגיע מהצד השני כדי לקחת כדורים), כדור אחד נורמאלי הוא לא נתן. כל כדור קילומטר מהמטרה וזה אם הוא עבר בנס את החומה.
    מישהו צריך לתת את הדעת על המצב של הקבוצה. אחרי 8 מחזורים ושתי פגרות בין לאומיות שאיפשרו לדאווי להסביר לכל אחד ואחד מהשחקנים שלו את השיטה בה הוא מעוניין לשחק - סימני השאלה מתחילים להפוך לסימני קריאה...