המחזור ה15 בסרייה A :: אינטר מפסידה באולימפיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏3/12/10.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומוותר גם על שלושת הכלים היצירתיים העיקריים בסגל. מקווה שהסיבה לכך היא לא הבכיינות של אדריאנו על כך שלא מקבל דקות לשחק. ריבוי הקשרים המרכזיים על חשבון שחקן התקפה שלישי (כמו בדרך כלל) דווקא מובן לי. זהו משחק חוץ קשה במגרש רע שמחייב לחימה ועבודה קשה על פני יצירתיות התקפית.

2. 亚历山大帕托 Member

גם אלגרי מפתיע: גאטוזו, אמברוזיני, בואטנג בקישור, פירלו פליימייקר. או שאולי הגנאי מתחת לחלוצים?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/12/10
  3. Joel Gion Member

בפאלרמו סימפליסיו היה לרוב מעולה כטרקווארטיסטה והיום הוא בא לידי ביטוי בעמדה הטבעית שלו, כשראניירי שם אותו בשלישיית הקישור הוא פשוט פחות טוב. עם איך שמנז משחק מתחילת העונה זה רחוק מלהבטיח לו מקום בהרכב אבל אני משוכנע שהחזרה שלו לכושר בשבועות האחרונים תעזור לרומא הרבה בהמשך העונה.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציפיתי למשחק כל כך טוב של רומא, במיוחד לאור מזג האוויר ותנאי המגרש שלא מתאימים לכדורגל מקצועני. הצבתו של סימפליסיו בעמדה קדמית הייתה מוצלחת מאוד (השער הראשון אחד היפים). לדעתי הוא צריך להשאר בהרכב גם אחרי חזרתם של טאדיי ופרוטה. לפו הדוב הרוסי לקח זמן להתאקלם אבל בסופו של דבר מדובר ברכש נהדר. אדריאנו גם כן נותן משחק טוב עד כה. הוא אומנם תוקע את הספרינטים של ווצ'יניץ' ולא מסוגל להוציא לפועל את המסירות שלו משמאל בנגיעה אחת אבל בכדורי גובה הוא מצויין ומנצח בכל מאבק אווירי את צזאר שגדול ממנו פיזית (כמו בשער הראשון).

5. cazzo Il Capocuoco

עצוב לראות את המגרש הזה שוב ושוב...בHD רואים את זה היטב וזה מעורר רחמים.

6. Roma מנהלים

עצוב לראות את רומא שוב שומטת יתרון במשחק שכבר היה גמור.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

7. 亚历山大帕托 Member

http://img208.imageshack.us/img208/8854/mourinho260286t.Xxx

אף קבוצה לא רוצה לקחת מאיתנו את האליפות? GOD DAMN!

8. cazzo Il Capocuoco

איזה הזוי טאדיי עם "הוצאת החוץ" הזאת, בחיים שלי לא ראיתי כזה דבר. ולחשוב שזה איבוד הכדור של רומא שהוביל לשוויון של גראנוצ'ה. השחורים כתומים של הערב זורקים לאשפה מחצית ראשונה מאוד טובה, עם משחק מצויין של סימפליסיו מאוחרי החלוצים ומלכודת נבדל שעבדה היטב. בסוף, אם לא מקסס, הקבוצה מהבירה הייתה גם מפסידה.

9. Chievo Member

מגרש במצב זה הוא פחות טוב לקבוצה היותר איכותית, קצת לא פייר היה לרומא ואינטר לשחק במגרש הזה, ואני מניח שזה מאוד עזר לנו להשיג את התוצאות שהיו בסוף כל משחק.

10. 亚历山大帕托 Member

MILAN: Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Boateng; Ibrahimovic, Robinho
    BRESCIA: Sereni; Zebina, Bega, Martinez; Berardi, Vass, Hetemaj, Daprela; Diamanti, Kone; Caracciolo

לפי איך שזה נראה, בואטנג מאחורי החלוצים.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואטנג מאחורי החלוצים יכול להצליח. בעמדה הזאת אם אני לא טועה הוא הצטיין במונדיאל.
    זהו משחק שמילאן אמורה לנצח בקלות, אך ההגנה חייבת לשים עין במיוחד על קראצ'ולו שמשחק הראש שלו יוצא מהכלל, ועל דיאמנטי שהמסירות והפריצות שלו עלולות לגרום לנו לצרות.
    FORZA MILAN

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

רק אני או השדר בשידור של אל ג'זירה קרא בשמו של סיידורף ואח"כ תיקן לבואטנג?

שער נפלאhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx וראשון שלו נדמה לי.

13. werder bremen Member

סוף סוף מילאן מראה משחק התקפה שוטף שמניב פירות 0-3 כבר תצוגה התקפית מעולה!
    זה הזמן לברוח לצמרת,לאציו לא מהווה פקטור לסקוטדו צריך לאסוף נקודות במשחקים כאלו כאשר אינטר ורומא בועטות בדלי.

14. 亚历山大帕托 Member

ההחמצות של בואטנג השאירו טעם מר קצת...

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות התוצאה, מילאן לא הרשימה יותר מדי אלא זאת היתה היריבה העלובה שהכריעה את המשחק. הדאבל פס בין אמברו וזלאטן בשער של בואטנג היה מדהים. איברה שיחק בהליכה אך הבקיע ובישל. רוביניו מתחיל להכנס לעניינים ובמשחקים האחרונים נראה חד יותר מתמיד, כבר ארבעה שערים יש לפעלולן. בואטמג הבקיע שער בכורה במדינו אבל לא הרשים יותר מדי, עדיין אני תומך בהשארתו כטרקווארטיסטה גם במשחקים הבאים.
    מילאן פותחת פער של 10 נקודות מאינטר, אלו הדולצ'ה ויטה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.