המחזור ה16 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏16/12/11.

1. spurs Member

שאתה מנסח משפט ככה אז זה לא מפריע אבל כינוי הקבוצה הוא תרנגולים לא התרנגולים
    בניגוד לארסל the gunners אף אחד לא פונה אלא טוטנהאם כ-the spurs

ועל איזה חשיבות מדובר שזה מאנצ'סטר סיטי. כנראה ששכנר כאן בפורום

2. Magpie22 Member

ואווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
    איזה פתיחה לכבוד גארי ספיד בסט ג'יימס פארק. בכוונה אני מדגיש את השם
    צמרמורת

3. The_Arsenal Member

דמבה בה חלוץ אדיר. קצת מצחיק שניוקאסל מכרו את קארול בערך בפי 15 ממה שקנו את דמבה בה, כי דמבה בה שחקן הרבה יותר טוב ומגוון, וגם לו נופל מקארול מבחינה פיסית. חלוץ ענק, לטעמי הכי טוב בליגה כיום אחרי ואן-פרסי.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מגזים ומבלבל בין פורם לקלאס.
    דמבה בה היום בכושר ה-2 הכי טוב בליגה, ניחא, עובר.
    מבחינת איכות כשחקן, לבה אין פוטנציאל שקרוב לזה של קארול. בקארול יש איכויות שיכולות לגרום לו להיות חלוץ מטרה ברמה עולמית, בה היה ונשאר חלוץ נחמד.
    זה שהיום קארול נראה גרוע מאוד זה כבר סיפור אחר.

5. JohnTerry26 Member

אני מסכים פה בגדול עם The Arsenal, בה חלוץ אדיר ואחד הטובים באנגליה לדעתי.

מה גורם לך לחשוב שלקארול יש הרבה יותר פוטנציאל? איזה איכויות מיוחדות יש לו מלבד משחק הראש? דמבה בה חלוץ כל כך מגוון בניגוד אליו, אני ממש לא חושב שזה רק פורם. לטעמי לקארול אין מה לחפש בקבוצות גדולות, לבה ועוד איך כן.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו אני, אחד המבקרים הכי גדולים של קארול פה, יודע להודות שיש לו הרבה יותר ממשחק ראש (ואסור להמעיט בערך של משחק הראש שלו, כשהוא בכושר). זה שהוא לא הראה עדיין כלום בליברפול חוץ מניצוצות, ושהוא לעולם לא יצדיק את הסכום ששולם עליו לא פוסל את האיכויות שיש לו ואת הפוטנציאל שבהחלט יש בו להיות חלוץ הרבה יותר טוב ממה שדמבה בה אי פעם יהיה. לצערי הוא לא מראה שום דבר מזה אבל זה עניין אחר.

לבה יש אולי מקום בקבוצות גדולות, אבל בטח לא כחלוץ מוביל. הייתי רוצה מישהו טוב יותר לליברפול.

7. N-S-N-O Member

לא להאמין, פשוט לא להאמין איזה פראיירים אנחנו!
    62% החזקה בכדור, 13 קרנות לעומת 0, 29 בעיטות לשער לעומת 7, 8 למסגרת לעומת 1. תוצאה? 1-1. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx

משחק טוב שלנו, חסר עוקץ בהתקפה, אחרי שדרנטה נכנס ראינו כמה הוא משפיע ובא עם ארס למשחק, כל השאר חוץ מביינס וג'אגיאלקה (ואולי פלאיני) בינוניים מאוד!
    למה לא לפתוח עם דרנטה במקום מגייה? למה לא לפתוח עם סטקרוולצ'י במקום קהיל?
    משחק שהיה צריך להיות שלנו. חבל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/11
  8. -sAndmAn- Member

קארול פשוט כנראה לא מתאים לליברפול סטייל פורלאן-יונייטד אולי
    מדובר בחלוץ אדיר שיפרח במקום אחר לדעתי אבל כנראה הוא השיטה לא הולכים טוב ביחד

דמבה בה בכושר אדיר אבל הוא בשום פנים ואופן לא שחקן יותר איכותי מקארול

9. Mellow29 Kopite

אודמווינגי מנצח לווסט-ברום את המשחק מול בלקבורן בדקה ה-90, אבל המאזן של בולטון לא פחות ממדהים בעייני...3 נצחונות, 0 תיקו, 13 הפסדים.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולטון איומה, האיבוד של אלמנדר וסטארידג' בקיץ התווסף לפציעות של לי והולדן בפרי סיזן והרכישות לא טובות מספיק. אנגוג שחקן בינוני ומטה שאני בכלל לא מבין מה הוא עשה בהרכב בתחילת העונה כשיש את קלאסניץ' שטוב ממנו פי כמה.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם נלך גם לעונה שעברה, לבולטון כבר יש 23 הפסדים מ32 המשחקים האחרונים, שזה פאתטי לכל קבוצה.
    משהו שבור שם לגמרי והפסד של בולטון כבר הפך לבאנקר מס' 1 של כל מחזור, וזאת קבוצה שרבים הימרו שתהיה הפתעת העונה.
    השאלה היא מתי מתחילים לפקפק במנג'ר החביב שלה שלפני שנה דובר עליו בהקשר של ליברפול וארסנל פה בפורום.

למה בעצם העליהום התקשורתי (ואפשר לראות את זה גם פה) מכוון כלפי סטיב קין ולא כלפי קויל?

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/11
  12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

העליהום התקשורתי והעליהום בפורום נובעים מכך שאואן קויל הוא מנג'ר שעשה כמה דברים בקריירה. כן, הוא והקבוצה שלו נקלעו למשבר, כן, הוא צריך להסתכל גם על עצמו. אבל אפשר להבין למה הוא קיבל את התפקיד וגם למה הוא עדיין אוחז בו.

מה הופך את סטיב קין למנג'ר? למה בכלל הוא קיבל את התפקיד בבלקבורן? ולמה אחרי ההידרדרות שנראתה בלתי נמנעת מהרגע שבוצע השינוי האידיוטי הזה מאחורי הקווים, הוא עדיין מחזיק בתפקיד? אני לא חושב שלאנשים יש בעיה גדולה מדי עם סטיב קין - אלא אם הוא חתר תחת אלרדייס, אנחנו לא יודעים - אלא סביב כל הסיטואציה ההזויה בבלקבורן. קבוצה שמוחרבת על ידי בעליה.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים לגמרי אבל בסופו של דבר כדורגל זה משחק של תוצאות ומנג'ר שלא מביא אותן בד"כ יספוג ביקורת בלי קשר למה עשה בעבר, וקויל בסה"כ הוא לא איזה שועל קרבות ותיק, הוא עדיין מאמן די צעיר ובולטון היא הקבוצה הגדולה ביותר שאימן עד היום.

אני מבין שכל תוצאה רעה של בלקבורן תגרור שוב פעם את הדיון לקין כי לא רק שהוא לא מביא תוצאות, אלא גם לאף אחד אין מושג איך הוא הגיע למשרה הזאת, ואיך הוא עדיין במשרה הזאת וחתום על חוזה ארוך טווח.
    אבל השורה התחתונה היא שהתוצאות של קין לא גרועות כמו אלה של קויל.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

דרנטה היה בספק, מבחן כשירות שעשה בסמוך למשחק קבע שהוא כשיר אך לא במאת האחוזים. אין ספק שהוא מוסיף המון לחלק ההתקפי שלנו, ראינו כמה הוא היה חסר במשחקים האחרונים.

מצטרף לתסכול שלך.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו מדברים על נקודה לכאן או לכאן, לא הייתי אומר שקין מביא תוצאות פחות גרועות. אין מה לעשות, מי שאמר את דברו הוא הגורם החשוב ביותר - הקהל, שיצא נגד קין באופן מובהק. לא ידוע לי על מצב דומה בבולטון. זה אומר המון. מנג'רים שמתקשים באיזה שלב היו ויהיו. מנג'רים שהם לא מנג'ר זה סיפור אחר, למרות שבאנגליה פיתחו בשנים האחרונות מסורת עם איזה בלוף מישראל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx