המחזור ה17 בסרייה A :: משחקי ההשלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏18/12/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סתם אימונית - אימונית LEO!

ההגנה של אינטר נהדרת. עבור פיורנטינה.

2. Muurad Member

אנחנו נראים על הפנים.. נותנים להם הרבה מידי חופש וראנוקיה צריך לצאת ולעשות את העבודה של הקשרים וזה גורם לנו לבעיות(למרות שראנוקיה פשוט מצויין היום).

בהתקפה בכלל אין מה להגיד, סניידר לא נמצא בכלל במשחק... לא מצליחים להחזיק בכדור כמעט וכולם נמצאים כ"כ רחוק אחד מהשני.

ויופי, סאנטאנה מתח שריר ולייאיץ' יצטרך להכנס.. ממש יופי... עם כל השטח והחופש שאנחנו נותנים להם הוא יפרק אותנו בקישור ההתקפי שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/11
  3. Muurad Member

למה לעזאזל סניידר משחק בצד שמאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

והנה ה 1-1, פאסקוואל ככה עושים למי שגידלה אותך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ... לא שזה לא הגיע לנו, אנחנו משחקים על הפנים... קורדובה ממשיך בשלו.

4. 亚历山大帕托 Member

פיורנטינה יותר טובה והלחץ משתלם.

5. 亚历山大帕托 Member

אתה מתבלבל עם ג'ובאני.

http://www.corederoma.it/online/wp-content/uploads/2009/03/udinese_pasquale.Xxx

6. Muurad Member

אמת בדיוק באתי לתקן.

7. 亚历山大帕托 Member

למזלה של אינטר, המחצית הסתייממה והתוצאה היא 1:1.

8. Muurad Member

פיורה היו צריכים להוביל במחצית הזאת, אנחנו נראים על הפנים... לא יודע מאיפה להתחיל ולמנות את מה שלא בסדר.

מקווה מאוד שיהיו צעקות להעיר כמה אנשים בחדר ההלבשה.. קוצ'ו חייב להתעורר, הוא לא פקטור בכלל בהגנה... והערנות של נאגאטומו בהגנה ובהתקפה לוקים בחסר בצורה משמעותית.. כשהוא עם הכדור הוא בסדר וגם ההגנה שלו מול השחקן סבירה, לא הגיוני שהוא מאחר ומשאיר את האגף שלו פרוץ לחלוטין ככה, ומצד שני מאחר כ"כ בעקיפה שלו כשכל צד שמאל פנוי.

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

איזה שחקן הלייאיץ' הזה. פשוט תענוג צרוף. איך יהלום כזה יושב על הספסל כשגרוטאה כמו סנטנה פותחת בהרכב... הבדל של שמיים וארץ. פיורנטינה נראית טוב מאד. אני לא אופתע אם אינטר בסופו של דבר תצליח לעקוץ משום מקום, כמו תמיד.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שקאמפורסה מביך, לא ראיתי את הגול במחצית הראשונה אבל ממה שראיתי לפחות על פי זה שאחד עצמי ובאחד אטו השפיל את הילד, הוא מביא לאינטר את המשחק על מגש של כסף. אם אינטר מנצחים היום הם פייבוריטים לאליפות מבחינתי.

11. Muurad Member

יאללה נגמר.

5 מתחת למילאן, שיחקנו על הפנים(למרות שיפור במחצית השנייה), ראנוקיה איש המשחק - טעות אחת במשחק וגם אותה הוא תיקן בעצמו:aaa021:

ואנחנו לא פייבוריטים ולא נעליים לדעתי, אנחנו צריכים להוכיח אם אנחנו פייבוריטים או לא בדרבי, עד אז מילאן הם הפיבוריטים לסקודטו ובצדק.. לא לתת למשחק הזה מול טוטנהאם להטעות מישהו.

אה ואני מקווה שליאו התלהב מהדקות המעטות של מאריגה במגרש, הוא צריך לראות יותר מגרש אם אנחנו הולכים לפי המחצית הראשונה שלנו היום.

12. 亚历山大帕托 Member

פיורנטינה לא היתה מגיעה למצב הבקעה גם אם היו משחקים עד מחר.

אינטר עולה למקום השלישי עם 47 נק', לפניה נאפולי עם 49 ומילאן עם 52.

13. Interista Member

2 כובשים איטלקים לאינטר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, כמו המון משחקים העונה אפשר לחלק את זה ככה:

מחצית ראשונה גרועה מאוד של אינטר. יש משחקים שאתה כובש מוקדם, לא משנה אם גול שלך או עצמי, ואז אתה פשוט חושב שהכל יבוא בקלות ומשחק חרא, וזה בדיוק מה שקרה לאינטר, תוסיפו לזה את העובדה שהשנה כשמדובר ב-"מחצית ראשונה" ועוד במשחק חוץ, שזה עקב אכילס רציני שלנו, אז אני יכול להבין את היכולת הרעה, בואו נגיד ככה, זה לא הפתיע אותי כלל. הגול שספגנו היה טיפשי, לדעתי ז'וליו היה צריך להיות יותר עירני ולקחת את זה כי ג'ילא אפילו לא נגע בכדור, גם אם הוא מבלבל.

אנדראה ראנוקיה ממשיך להשתפר ולהיכנס למשבצת של סמואל את לוסיו, תבחרו מי שבא לכם. אני מודה שפיקפקתי בו, אבל כמו שאמרתי חובת ההוכחה עליו, ונראה שעד עכשיו טפו טפו טפו הוא מצליח לא רע בכלל. נכון שהוא רק בתחילת הקריירה ואם ימשיך ככה הוא ישתפר פלאים ויהיה מהבלמים הענקיים שגדלו באיטליה אבל זו רק ההתחלה. בקשר לחבר שלו להגנה, איבן קורדובה עד מתי? ממשיך להיות גרוע, דווקא מי שאמור להיות בעל הניסיון, כבר משחק 3 שחוגגים עליו, מאז המשחק בקטאניה שאינטר ניצחה בו, הוא חושב שהוא נמצא בחופשה כי גם שם במשחק הזה שניצחנו 1:2 חגגו עליו כאילו זה יום הולדת. כבר עדיף את מטריקס עליו בהגנה...

במחצית השניה שיחקנו טוב מאוד, למעט התקפה אחת של פיורנטינה שראנוקיה ניקה כמו תותח על, אני לא חושב שהם הגיעו למצב. אינטר שלטה בקצב, הגיעה ללא מעט מצבים וניצחה בצדק. כשסניידר זז לצד, זה פתח את המשחק ומשך שחקנים הצידה, מה ששינה לטובה את המשחק של אינטר. אם הכדור של סטאנקוביץ' מההכנה של סמואל היה נכנס לחיבור, זה היה מועמד לשער העונה, פשוט בעיטה מדהימה תוך כדי ריצה מאחורה. סמואל אטו חגג באגף, וגם כשהוא לא כובש, הוא הראה שגם לבשל הוא יכול כמו במהלך שהביא את שער הניצחון, החזיר טיפה מיום ראשון האחרון אבל עדיין, יש לו חוב לסגור, שער ניצחון מול מישהי יהיה בהחלט חשבון סגור.

טוב, אפשר לסכם את החודש וחצי האחרונים מאז שבניטז הלך בהצלחה יחסית. היינו עם מינוס 13 ממילאן, עכשיו אנחנו במינוס 5. כשאני מסתכל על מכלול המשחקים, כולל ההפסדים ליובה ואודינזה (צמד הזברות) אפשר להגיד שרק במשחק מול יובה הייתי באמת מאוכזב שהפסדנו, יותר בגלל העובדה שאטו היה חייב לכבוש מה-3 מצבים שבהם הגיע כל הזמן מול בופון שהציג יכולת מעולה, וכמובן מהשער הריק. אבל אם היו אומרים לי שבניטז יילך וליאונרדו, חסר הניסיון יגיע, ואינטר תוך 8 משחקים תוריד את ההפרש ל-5, הייתי אומר שמי שאמר את זה חייב אשפוז כפוי וטיפול בכדורים. ביום ראשון משחק לא קל בכלל מול קליארי, המפתיעה מבין קבוצות הבטן התחתונה בליגה.

יש למישהו קישור לגול של ראפיניה?

15. Muurad Member