המחזור ה20 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏1/1/12.

1. Gnus Avenue Member

ראמזי השחקן עם ראיית המשחק בין הטובות בליגה, ארטטה מראה כמה היצירתיות שלו "גבוהה" כשבמקום למסור כדור עומק לתי'או שחתך לו יפה הוא מעדיף למסור אחורה לקוסיילני, לא יכול לחכות כבר שג'קי יחזור.

2. AW forever Member

מחצית בקרייבן קוטג', 1-0 לארסנל.

התקפית היו כמה מהלכים מאוד יפים, וולקוט וג'רביניו בערב טיפוסי של קבלת החלטות גרועה. לדעתי היה פנדל על גרביניו (סנדרוס- לא התגעגענו) ובכלל שיפוט חלש של פאוברט.
    מחצית מעולה של מרטסאקר וקוסיילני (שגם הוסיף שער), עם רובין יותר מרוכז וג'רביניו את וולקוט עם פחות שטויות זה כבר היה 2-0. מהצד השני רואיז די מסוכן ודג'ורו שייקי באגף מול ריסה.
    משחק קשה.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל לדעתי צריכה להיות מאוכזבת מהמחצית הזאת, היא הייתה צריכה לרדת ביתרון יותר גדול.. כל כדור עומק יוצר חצי מצב לזכות ארסנל ופולהאם מאוד מאוד חדירה, בנס הם ספגו רק שער אחד ועדיין במשחק

4. Rudess Member

ארטטה חלש ותשוש, זה שטות של ונגר להמשיך לתת לספרדי לשחק ללא שום מנוחה. בכל מקרה אני מעדיף את ארטטה בכל יום נתון על פני ראמזי וכאשר וילשייר יחזור להרכב, ראמזי יחזור לספסל, לא ארטטה.

5. AW forever Member

אני מאמין שנראה את רוזיצקי במקום ראמזי/ארטטה בדקה 60 אם התוצאה תישאר בעינה. ראמזי גם נראה עייף אבל מתעלה על עצמו עם סגירות חשובות וגם הבישול של הגול. ארטטה לעומת זאת אנמי לגמריי.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה רוזיצקי עכשיו מה?!

אחד השקרים הכי גדולים העונה זה היכולת של מרטסאקר באוויר. כולם מנצחים אותו בכדורי גובה, מדהים.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל קבוצה מבישה... במקום לרדת למחצית ביתרון 4:0 מפסידה...

8. golding מנהלים

תענוג, בגלל דברים כאלה הליגה הזאת כל כך מרתקת :)

דמבלה ורואיז שחקנים מעולים, הלוואי ואחד מהם היה בצ'לסי, אולי היינו נראים טיפה יותר טוב מבחינה התקפית.

9. Mellow29 Kopite

לפחות לפי הכדורגל שאני ראיתי (מחצית שנייה), גם הגיע לה להפסיד. DB צודק לגמרי לגבי מרטסאקר. קוסיילני מודל 2011/12 טוב ממנו בכמה דרגות, וזה לא משנה מי מרוויח יותר וכמה הופעות בינלאומיות יש למי.

סיומת נהדרת של זאמורה, טכניקה נהדרת בבעיטה.

10. skyday20 Member

זה היה סרט מתח, מאוד מותח, עד הדקה ה85 שנגמר רע מאוד.
    לא נעים לסבול את כל המתח הבלתי רגיל הזה, עד שהבלון התפוצץ, ונגמרה התקווה שאפשר להוציא ניצחון חוץ קשה מאוד.
    כבר הרבה זמן, לא הרגשתי כל כך הרבה מתח במשחק של ארסנל.
    Cry Me A River http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-sad050.Xxx
    http://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/12
  11. D.Irwin Member

סקיידיי20, בחתימה שלך זה אתה או קלברלי?

כן, משחק מעניין היום בקרייבן קוטג', אי אפשר לקחת 9 נקודות במשחקי חג המולד זה פשוט קשה כל כך בשנים האחרונות, ארסנל לקחה 4 נקודות וזה בהחלט מאכזב בתור אוהד אבל מבחינתי ארסנל היא הפתעת השנה שלי.

תסתכלו על נתוני הפתיחה של ארסנל, כל שנה היא מאבדת שחקן חשוב ואז אומרים שהיא תפסיד את המקום שלה ב-4 הגדולות, העונה הסיכויים לכך באמת גדולים מאוד אבל היא עדיין בצמרת עם סיכוי טוב והיה לה רצף נצחונות מצויין ולמרות ההפסד היום אפשר לקחת כבר נקודות טובות לתחילת שנת 2012.

12. ArsenalFan Member

באמת? אני עדיין מחפש את הנקודות האלה.
    זו הקבוצה הכי חלשה שלנו מזה המון, המון שנים, זו תקופת הכריסמס הכי גרועה שאני זוכר בתקופת ונגר (גם בעונות מאכזבות ידענו להוציא כמות נקודות לא רעה מהמחזורים האלה ולהשיג ניצחונות חשובים) וכל זה לא קורה מהשמיים ולא במקרה. על מדיניות מכוונת ויהירה של חוסר השקעה אנחנו משלמים העונה בריבית דריבית. המשחק היום הראה ששום דבר לא השתנה גם בבסיס, אין שום סיבה לחשוב שאנחנו נשיג העונה את המקום בטופ-4 כשטוטנהאם הרבה יותר טובה מאיתנו ולצ'לסי יש שחקנים שמתוך שינה ינצחו לה את המשחקים שיביאו לה את המינימום שבמינימום (דרוגבה, למפארד).

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/12
  13. skyday20 Member

זה tomclevz23.

14. Rudess Member

אתה צודק מאד, זאת היהירות של ונגר שאני מדבר עליה כבר הרבה זמן. עדת המעריצים העיוורים הרי מגבה את ונגר בכל צעד שהוא עושה כי תמיד הוא יצליח לעשות קסם ולהכניס אותנו לרביעייה הראשונה בטבלה.

15. Sturridge Member

חזרה לטופ4... זה היה קל באופן מפתיע.