המחזור ה20 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏1/1/12.

1. Rudess Member

מדהים מאיפה לונגר יש את החוצפה ועזות המצח לבוא ולהאשים את השופט בהפסד של ארסנל.

הלו, מה השחקנים שלך עשו על המגרש מהדקה ה-30? ניסו לשמור על תוצאה במקום להבקיע את השני.

הלו מה עם החילופים העלובים שלך שגמרו לנו אפשרות לשחק עם אגפים?

העיקר להאשים את פרוברט שלא נתן פנדל לג'רביניו התיאטרלי. שחקן חכם יותר מג'רביניו היה מוציא פנדל מהמגע עם סנדרוס, אבל ג'רביניו עשה כזאת נפילה, שאפילו ואן ניסטלרוי התקשר אליו אחרי המשחק לקבל טיפים בצלילה.

2. JohnTerry26 Member

למפארד ירד לספסל בצדק מוחלט, וחזר היום להרכב בצדק מוחלט. היו כמה משחקים שהקישור הזה של מיירלש-רמירז-רומיאו מצא את עצמו ככה שזה היה הגיוני לגמרי להמשיך איתו, אבל אחרי שהקישור נראה תקוע לגמרי בתקופה האחרונה בלי אף שחקן שידע לתת מסירה טובה ומסוכנת קדימה למפארד חזר בצדק.

3. Rudess Member

אתה באמת מאמין שקישור של רומאו-מיירלש-רמירז יביא את צ'לסי לאיזשהו מקום? המחשבה של וילאש-בואש על כך שצריך להתכונן ליום שאחרי למפארד היא נכונה, אבל מה שהוא עשה לו העונה זה פשוט מכוער ואני כאחד שלא אוהד צ'לסי יכול להגיד את זה מהצד. כל ההתנהלות הזאת של בואש נובעת מחוסר הנסיון שלו כמנג'ר, אתה לא בא ועושה ככה לשחקן שעונה אחרי עונה אחראי ל-20 שערים.

4. JohnTerry26 Member

מדהים איך שמההודעה שלי הרגשת צורך להוציא את את התהיה "אתה באמת מאמין שקישור של רומאו-מיירלש-רמירז יביא את צ'לסי לאיזשהו מקום?". הבנת הנקרא זה בגדר המלצה בלבד אני מבין...

לגבי הנושא של למפארד, אתה מדבר כמו איזה למפארד-פאן בן 10, ואם להיות כנה כותב לך מישהו שלא רחוק מזה. אבל רחוק מספיק. אין שחקן שאני אוהב יותר ואני תמיד אהיה בעד למפס, אבל הוא היה חייב לרדת לספסל באותה תקופה כי הוא האט לנו את המשחק ולא תרם. אין שום דבר מכוער בלהושיב שחקן על הספסל בגלל שהוא לא משחק טוב, זה רק הוכיח שלבואש יש את הביצים לעשות שינויים גם אם מדובר בלמפארד. ה20 שערים של למפארד בכל עונה זה לא נורמלי והוא אגדה אבל מה כל זה קשור למשחק של הקבוצה בהווה? אתה באמת מדבר שטויות.. אתה כנראה לא ראית מספיק משחקים, ובפרט את אותם משחקים שבהם למפארד שיחק רע לעומת קשרים אחרים שתרמו יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/12
  5. Mellow29 Kopite

כדורגל...

Friedel; Walker, Gallas, Kaboul, Assou-Ekotto; Van der Vaart, Modric, Sandro, Bale; Adebayor, Defoe.
    Foster; Jones, McAuley, Dawson, Shorey (capt); Cox, Thorne, Dorrans, Scharner, Thomas; Odemwingie.

#SAFC: Mignolet, Gardner, Colback, Kilgallon, O'Shea, Richardson, McClean, Cattermole ©, Vaughan, Sessegnon, Bendtner
    Wigan. Wigan Athletic: Al Habsi, Gohouri, Alcaraz, McCarthy, Crusat, Watson, Gomez, Jones, Rodallega, Stam, Figueroa.

Hart, Richards, Kolo, Kompany, Clichy, Yaya, Barry, Silva, Milner, Aguero, Dzeko

Liverpool: Reina, Enrique, Johnson, Skrtel, Agger, Spearing, Adam, Downing, Henderson, Kuyt, Carroll.
    Subs: Doni, Gerrard, Maxi, Carragher, Shelvey, Kelly, Bellamy.

איזה הרכב אפור. וואו. נקווה שנחזיק מעמד עד שג'רארד ובלאמי יוכלו להכנס.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/12
  6. Mellow29 Kopite

קולו טורה במקום לסקוט ב-11. מעניין. בטוויטר מדווחים שנאסרי ובאלוטלי בחוץ בגלל מחלה.

אנחנו עם הרכב אפור יותר מ...אפור. לא מתאר לעצמי איך בכלל נייצר מצבים, אבל בהרכב הנוכחי נהיה חייבים לנצל כל מה שיפול לרגליים אחרת זה יגמר רע.

7. Mellow29 Kopite

איזה יופי. הייתה לי תחושה שזה הולך להיות ערב ארוך...
    סיטי אפילו לא כזאת מפחידה ובקושי עשתה התקפות יפות, אבל 2-0 ואפילו אין חשק לנתח מה קורה פה.

אני לא מבין מה אדם עושה על המגרש, מאז נובמבר הוא לא משחק כדורגל. כשסטיבי יהיה כשיר ל-90 דקות הוא חייב לעוף לספסל לתקופת צינון. דאונינג...כואב לי להודות, אני מחבב את הבחור אחרי ששנים על גבי שנים היו אצלנו קיצוניים שלא ידעו לרוץ, אבל נפלנו איתו חזק.

#MCFC 2 #LFC 0 HT Poss%: 45/6-54.4 | Shots: 6-5 | On Target: 5-2 | Passes: 209-254 | Accuracy%: 81-85 | G.Duels: 24-25 Tackle win%: 73-90
    הכל בסדר חוץ מהקטע הקטן והלא חשוב הזה של התוצאה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/12
  8. Bill Shankly Member

2-0 במתנה.

9. Mellow29 Kopite

נחמה קטנה: בפעם האחרונה שהקפטן שלנו תרם שער במשחק חוץ נגד היריבה של מנצ'סטר יונייטד לאליפות, יונייטד לא זכו בה.

#bitter

10. Magpie22 Member

הדבר הכי טוב שעשה סטיב ברוס בסנדרלנד זה הקנייה של מקלין.
    יופי של שחקן שיכול להתפתח למשמעותי.

11. StevieG Member

הגול השלישי של סיטי היה הגול הכי מפגר אי פעם שראיתי.

12. ראיין אדלי Member

טוטנהאם רושמת עוד ניצחון בדרך לליגת האלופות, באמת שאני מקווה שהקבוצה תתקדם כמה שיותר, אני יודע שאני חיי קצת באשליות אבל הלוואי ואני יראה אותה עוד השנה מאיימת על המנצ'סטריות, ואם זה ימשיך ככה...
    רק שיקחו מול היונייטד והסיטי נקודות ויהיה על מה לדבר...

13. Rudess Member

זה לא היה פנדל, השופט פשוט היה בהתלהבות אחרי האדום לבארי אז הוא החליט "לא לקפח את סיטי" ונתן לה פנדל במתנה לכבוד השנה החדשה.

14. Bill Shankly Member

בשביל מה אוהדי סיטי חיכו לדקה ה80 ללכת הביתה, יכלו ללכת בדקה ה10 אחרי הגול של אגוארו באדיבות רבה של ריינה. אחרי ההחמצה של דאונינג והגול, זה היה ברור כשמש שזה לא היום של ליברפול.

15. Mellow29 Kopite

דווקא אני חושב שהיה פנדל, ובכלל משחק איום ונורא של סקרטל. ברצף של שתי הקרנות שבהם סיטי כבשה את השני הוא תפס את קומפאני פעמיים. אחרי חודשיים שבהם הוא התחפש לוידיץ', סקרטל חזר להיות סקרטל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5headache.Xxx

שאלה במתמטיקה: בהנחה והשחקן ס.ט. ישחק אינסוף משחקים, ובהם הקבוצה שלו תגיע לכמות הזדמנויות גדולה מ-0, ובהנחה וניצול המצבים שלו הוא משהו כמו 1%, הוא יהיה חייב לכבוש מתישהו, נכון?
    איך הוא יכבוש? זה נורא מסקרן אותי לדמיין את שער הבכורה של דאונינג אצלנו. בעיטה מרחוק שתפגע בכדור ים? קרוס שבטעות יסתובב לו לתוך השער? מקדמה ארוכה מדי שהוא יתן לעצמו ואז השוער יפספס את הכדור?

נורא מתסכל. כשבהרכב שלך משחקים סילבה ואגוארו, אתה לא חייב לשחק טוב כדי להבקיע 3. כשבהרכב שלך משחקים דאונינג וקאוט, אתה חייב להיות במיטבך כדי לבעוט למסגרת פעמיים מתוך חמש נסיונות.