המחזור ה22 בפרמיירליג: חוזרים לשחק כדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏15/1/10.

1. W.Rooney Member

תענוג לראון את אדווין בהרכב.

שיהיה בהצלחה.

2. 亚历山大帕托 Member

גם הסיכויים למקום שישי לא כאלה מבטיחים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/1/10
  3. KirkH Member

ביג דיל אז הוא דרך עליכם... בשביל מה יש כדורגל אם לא בשביל שמחה לאיד?

זה שהוא נודניק ובא להציק לא אומר שצריך להתייחס.

4. AronB Member

עצוב מה שקורה לליברפול, אני די מסמפט את הקבוצה הזאת בגלל האוהדים (אבל מסמפט יותר את הג'ורדיז), קבוצה שהייתה צריכה שינוי מינורי בקיץ - קשר אחורי מחליף, ווינגר וחלוץ טוב לצד וכגיבוי לטורס, הפכה את הקבוצה - מכרו את אלונסו והביאו שחקן שגם כשהוא לא פצוע בניטז לא נותן לו הרכב, מכרו את ארבלואה בסכום שווה לכיפכף וה' יודע למה והחזירו את וורונין שווה במהירותו למיקאל סילבסטרה.

השאלה הגדולה היא מי אשם בכלל - רפא או H&G ?

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

AronB
    שלושתם אשמים, בקצרה אני רק אכתוב שנשמע מההודעה שלך כאילו רצינו למכור את ארבלואה ואלונסו אבל בפועל אלה 2 מכירות שנכפו עלינו.

6. 亚历山大帕托 Member

רפא, חד משמעית. הבדיחות שהוא ממציא בשוקי ההעברות מדי שנה מדברות בעד עצמן. H&G אשמים בחוזה היוקרתי שהעניקו לו על כלום - הישג שיא של מקום שני בליגה - וכעת לא יכולים להרשות לעצמם לפטר אותו.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפרגוסון אין בדיחות?
    הבעייה היא כשאנחנו נופלים עם X ב-15 מיליון זה גומר לנו עונה, כשהם נופלים עם רכישה יקרה אז סופגים את זה בעלויות הכלליות והעונה נמשכת כרגיל.
    בניטז לא חף מטעויות, והעונה הנוכחית שלו היא גרועה מאוד עד כדי כך שבימים נורמלים הוא היה צריך כבר להתפטר/להיות מפוטר, אבל צריך לדייק בביקורות עליו. העובדה שהוא קיבל 0 מיליון פאונד הוצאות -נטו- ב-3 החלונות האחרונים היא מביכה את הבעלים ומראה שלא הקלו עליו את העבודה, לא גיבו אותו בצורה מספקת.

8. Strawberry Fields Member

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4481103/

עכשיו תסתכל על העבירה עם העין וחצי הנוספת ותראה שאכן הייתה עבירה.
    לא סתם עבירה אלא כזו שמחייבת כרטיס, צהוב לכל הפחות. אבל לי מייסון הוא twat שלא מהעולם הזה.

בנושא אחר, הרשה לי לדחוף את האף לשנייה. יכול להיות שתומר מוציא עצבים בגלל התוצאה אבל אתה חייב לראות שמרבית ההודעות שלך כאן הן פרובוקטיביות ולכן אני לא חושב שאתה יכול להתפלא אם מדי פעם אתה חוטף אש (באופן אישי).

9. 亚历山大帕托 Member

לא צהוב ולא נעליים - הוא הלך לכדור, הגיע לכדור. בכל מקרה, מכיוון שהכדור נשאר בתחומי המגרש, המגע הפיזי שמנע מדגן להגיע לכדור בשנית כן נחשב לעבירה.

10. Strawberry Fields Member

היגינבות'ם לא הגיע, לא נגע וגם לא ליטף את הכדור. כשייצא תקציר באיכות טובה אני אראה לך.

11. AronB Member

נכפו לא נכפו, פשוט לא הייתם צריכים למכור אותם.
    קבוצה שממש רוצה לשמור על שחקן גם מצליחה בסופו של דבר, בטח שחקן שאותה קבוצה הפכה אותו למה שהוא.
    להלן סאגת פברגאס (למרות שיבואו כאן ויגידו שהיא עוד לא נגמרה).
    ואם כבר למכור.. איך בדיוק יוצא שליברפול מסכימה לכך שארבלואה נמכר במחיר כל כך זעום ועוד לא-פחות-ולא-יותר לריאל מדריד.

12. KirkH Member

!!!NO MIKEL?? NO PROBLEM

וואוו!! משולשים על ה-16 של החתולים... היה צריך להיות כבר 6.

13. 亚历山大帕托 Member

הוא בזבז 36-37 מ' ליש"ט בקיץ האחרון, כמעט פי 2 יותר מיונייטד. איך בדיוק ליברפול כבר בינואר הפסידה 29 נקודות, כאשר בכל העונה שעברה הפסידה רק 28?

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניטז כבר הרבה זמן מזכיר לי את אברם גרנט, שהפך את מכבי בזמנו לקבוצה של מקום שמיני ואיכשהו נשאר ונשאר ונשאר... זה מעורר רחמים שצעדו הראשון במועדון היה ניקוי אורוות והיפטרות משחקנים כמו דג'ימי טראורה וולאדימיר שמיצר והיום, 5 וחצי שנים אחרי והפרש ממוצע של 139808154 נקודות מהאלופה, ליברפול מעלה בהרכב שחקנים כמו קירגיאקוס ודגן. זו עונה שישית שלו והוא לא קידם את המועדון הזה במילימטר. העובדה שהוא עדיין יושב על הספסל של ליברפול משחק אחר משחק היא אחת התעלומות הגדולות בכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/10
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

AronB
    אני לא יודע למה זה יצא מחיר כל כך נמוך, הוא ביקש לעזוב ובנוסף לזה היה רק שנה לתום החוזה, אבל עדיין אני חושב שהוצאנו עליו מעט מדי אז אין לי מה להתווכח איתך בנושא הזה.
    לגבי אלונסו, בדיעבד אולי היינו צריכים להשאיר אותו בכוח, אבל נכון לקיץ לקבל עליו 30 מיליון פאונד זה לא דבר כל כך רע. כמה שהוא מנהל משחק מצויין ושחקן נדיר בסגנון היו לו גם חסרונות בולטים כמו שהוא מאוד סטטי ולא מגיח קדימה כדי לאיים על השער או שהבעיטה שלו מרחוק לא ברמה מספקת. עם הכסף הזה אתה יכול לקבל במקומו שחקן שאולי לא ייתן את מה שהוא נתן ביתרונות אבל יכול לכפות על חלק מהחסרונות שלו שהיו חסרים במשחק שלנו ובלטו במיוחד נגד קבוצות קטנות שצופפו את המשחק. כמובן שהיום כל הדיון הזה מיותר כי אנחנו פשוט נכשלים בצורה כל כך רעה שהמכירה של אלונסו מקבלת מימדים ממש לא הגיוניים כאילו אם הוא היה נשאר אז היינו מועמדים לאליפות בעונה שכזאת.

AGENT ORANGE
    אתה לא יכול רק להסתכל על כמה שהוא הוציא מבלי להסתכל על כמה נכנס.
    ברגע שמכרת שחקן מפתח כמו אלונסו למשל, זה כבר מחייב אותך להוציא סכום רציני על מחליף לעמדה הזאת. אם רוצים לבחון קיץ בצורה הטובה ביותר צריך לבחון את ההוצאות נטו ולא ברוטו. נטו הוצאנו 0 מיליון פאונד הקיץ, אפילו בימים שלפני האמריקאים הוצאנו יותר. זה לא מתקבל על הדעת.
    כל זה לא מצדיק איבוד מאסיבי של נקודות, הדחה מוקדמת מהצ'מפיונס ליג ומהגביע האנגלי ולכן בניטז הוא האשם העיקרי במצב היום ואם היה לנו גרוש על התחת כנראה שהוא כבר לא היה המאמן של הקבוצה בזמן שאנחנו כותבים -אבל- אסור לנקות פה את הבעלים מאשמה בצורה מוחלטת. יש להם חלק ברור בכישלון.