המחזור ה22 בפרמיירליג: חוזרים לשחק כדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏15/1/10.

1. 亚历山大帕托 Member

מכרתם שני שחקני הרכב לריאל ובכסף הזה (נדמה לי שאפילו קצת יותר) בניטז הביא מחליפים. מה זה משנה אם לא יצאתם במינוס?! זו דוקא נקודה חיובית! בשורה התחתונה, הוא עשה טעויות גורליות בקיץ ואי אפשר להגיד שלא היה לו מספיק כסף לרכישות יותר חכמות.

2. KirkH Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

ואחרי המשחק... בניטז בוכה על השיפוט. גאון. שרק לא יתנו לו ללכת!!

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ז"א מה זה משנה?
    מכרת 2 שחקני הרכב, הבאת שני שחקנים מחליפים אליהם. זה לא חיזוק הקבוצה, זה למזער נזקים. כמעט בכל קיץ לפני האמריקאים היו לנו 15-20 מיליון פאונד נטו הוצאות, הקיץ היה 0 ואתה לא רואה את הבעייתיות שבכך? תחשוב שעם ה20 הרגילים יכולנו לקנות את 2 המחליפים ולהוסיף שחקן נוסף שייכנס להרכב.

4. Three Lions Member

ליברפול צריכה בעיקר פסיכולוג טוב. מועדון על שכזה צריך לדעת לעצור את כדור השלג באיזשהו מקום, הרבה לפני תיקו נגד סטוק והדחה בגביע. פעם חשבתי שרפא בניטז הוא פסיכולוג מצוין, אבל ברור שהעונה הוא לא מצליח להתמודד חוץ מבמקרים מאוד ספורים (למשל, הניצחון על מנצ'סטר יונייטד). זה לא עניין של כישרון, זה לא עניין של החתמה כזאת או אחרת או שחרור אלונסו, זה אפילו לא עניין של פציעות. זה הכל ביטחון עצמי וכרגע הנקודה הזו היא הכי חלשה בליברפול.
    אני מניח שזה מסוג הימים שליברפול תהיה לגמרי בעד אברטון. רק שבדרך כלל הימים האלה הגיעו כשאברטון שיחקו נגד מנצ'סטר יונייטד, לא סיטי!

5. Strawberry Fields Member

מה תגיד יונייטד שמכרה את השחקן הכי טוב שלה, השתמשה רק ב-25% מההכנסה (גם כן רק כדי למזער נקזים) ובנוסף גם איבדה את טבז ללא תמורה והחליפה אותו באואן? כנ"ל פחות או יותר לגבי ארסנל. אתה לא רואה אותן מתפרקות כמונו.
    כסף, או חוסר כסף, אינו סיבה או תירוץ ליכולת הירודה של השחקנים ולמבט אובד העצות של רפא. זאת הדייסה שהוא בישל מהרכיבים שניתנו לו. אם הוא לא מכין אותה נכון שלא יתפלא שזה לא טעים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/10
  6. 亚历山大帕托 Member

קודם כל, ראה הודעה של Strawberry Fields מעליי.

שנית, הוא קיבל תמורה טובה בסה"כ לשחקנים שאיבד ואיתה היה צריך לבנות קבוצה חזקה לפחות כמו בעונה הקודמת. שוב אני שואל - של מי האשמה, אם לא של בניטז, שבינואר ליברפול איבדה 29 נקודות, כאשר בכל העונה שעברה איבדה רק 28?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/1/10
  7. KirkH Member

לא פייר!

אנלקה כובש את השני לפני שהצליחו להכניס את ג'ואי לעסק.

8. 亚历山大帕托 Member

כמה טוב לצ'לסי שאנלקה חזר...

יונייטד מבטיחה 3 נקודות תוך 5 דקות.

9. AronB Member

Liverpool-Forever
    תראה כמה שחקנים לא איכותיים יש בליברפול - דגן, קיריאקוס, ריירה, אל זהאר, נ'גוג, לוקאס ורייאן באבל וזה עוד אחרי שנפטרתם מדוסנה ואנדריי וורנין..
    יותר מדי שחקנים בליברפול לא ראויים להיות בליברפול, אתה לא יכול להשוות את השחקנים האלה לשום שחקן של קבוצה אחרת בTOP4 אלא אם כן הוא הגרוע ביותר.. פשוט תנסה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל כבר כתבתי שרוב האשמה נופלת על בניטז, זה כתוב בהודעה ה-1 שלי בשרשור הזה.
    אם אני אתייחס למה שעוד לא התייחסתי אליו אז המקרה של יונייטד וכמה שהם הוציאו הקיץ הוא סטיית התקן מכיוון שהם קיבלו סכום פסיכי לגמרי על רונאלדו והיה ברור מראש שהם לא יבזבזו סכומים כאלה. למה פרגוסון בחר להביא את אואן בחינם ולא מישהו אחר אני לא יודע וזאת באמת שאלה האם זה בגלל שלא היו לו את המזומנים לרכוש מישהו אחר או שהוא פשוט העדיף את אואן על פני כל חלוץ אחר שהיה מסכים להיות 3 ברוטצייה, זה לא המקרה אצלנו כי בניטז כן היה צריך מזומנים נוספים והם לא עמדו לרשותו.
    ונגר בארסנל כבר שנים מבזבז פחות מכולם, לפעמים ארסנל בעונה טובה ולפעמים היא קרובה מאוד לאבד את המקום ה-4, תארים כבר לא ראו שם הרבה זמן.
    בכל אופן, רק כדי שזה לא יצטייר כאילו אני מאשים הכל בתקציב, אין בכלל ספק שהעונה שלנו לא צריכה להראות ככה. אני פשוט מצפה מהבעלים שלנו שיהיו מסוגלים לגבות את המאמן בצורה שהוא גובה בזמנים של דיוויד מורס לכל הפחות. בפועל ליברפול פועלת כרגע במתכונת של צמצום חובות יותר מאשר מועדון כדורגל שפועל למען הצלחות, וזה נובע מהעובדה שמכרנו את המועדון ל-2 אנשי עסקים שלא מסוגלים להחזיק מועדון בסדר גודל כזה.
    אפשר רק לקוות שהכנסת משקיע שלישי תאפשר לנו לקדם את הרעיון של האיצ', רכישות שחקנים וגם שינוי בצוות המקצועי במידה ונרצה בכך.

11. Ryan Giggs11 Member

עם קצת יותר דיוק מהחלוצים ומולנסיה ולנסיה היום היה יכול לסיים עם 3 בישולים וצמד.
    פשוט מדהים מה שהלך באגף שלו, כל התקפה עליו ובכל התקפה משהו אחר השתבש והכדור לא נכנס, רק ללמד אותו לפעמים ללכת לבד ולבעוט והחיים היו הרבה יותר קלים היום.

12. George Best Member

אפקט אולד טראפורד, איך לא נתנו פנדל לברנלי מהיד של גארי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מאסיב מאסיב ריספקט לברנלי.
    לא הגיע להם לצאת מובסים היום, אבל בפעם האלף נאיביות והגנה רעה היו בעוכריה.
    לא הרבה קבוצות יכולות להרשות לעצמן לפספס צ'אנסים של 90% באולד טראפורד, ברנלי היא לבטח לא אחת מהן.
    דיברתי מתחילת העונה על קבוצה סימפטית לחלוטין שמשחקת כדורגל פשוט, חכם, מהיר ויוצאת עם לא מעט שחקנים קדימה, וכך גם היה היום.
    איגלס השחקן הטוב בברנלי ואולי הטוב במגרש עם כמה פריצות ומסירות עומק גדולות, אני מניח שזו הייתה גם ההופעה הטובה ביותר בקריירה שלו עד כה, אבל ניוג'נט מוכיח בפעם האלף כמה שהוא מעולה עד לרגע של לשים את הכדור ברשת.
    איזה חלוץ מגיע לאחד על אחד, רואה את הפינה הימנית פתוחה לגמרי ובועט עם החיצון?איזה טיפש בחיי.

אצלנו התלות בולנסיה הייתה עצומה ולמזלנו היה לבחור יופי של משחק (עוד בישול, כדור גאוני לדיוף).
    רוני חלש ולא מרוכז, ודווקא נאני (עלה קצת במשקל, לא?) היה בסדר גמור.
    ברבה ממשיך להיות לא מפוקס מול השער, וזה יכול להביא את הסעיף כי לפעמים, כמו היום, הוא עוצר כדורים בצורה מפחידה שאמורה לעשות את כל ההבדל אבל דווקא מ-5 מטר הוא מגלגל החוצה.
    כל המהלך בשער הראשון היה נהדר.
    לא קל לחבב שחקן בשם דיוף, אבל יש לי תחושה טובה מאוד לגביו.
    וכמובן - אושר עילאי לראות את אדווין בין הקורות, כמה שהתגעגתי.

אגב, זה רק אני או שנדמה שסנדרלנד קיימת רק כדי להוות בשר תותחים לצ'לסי פעמיים בעונה?
    תיקו באולד טראפורד, ניצחונות ביתיים על האפס מול ליברפול וארסנל.
    מול צ'לסי?10 שערי חובה ו-0 נקודות, אלא מה.

שבוע טוב לכולם.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משחק מצוין עד כה בגודיסון פארק, הזדמנות אחת לכל קבוצה, מצד אחד רוביניו שלא מכוסה מחמיץ מקרוב ובועט מעל שערו של הווארד, מצד שני צירוף מסירות בין דונובן לסאהה מותיר את דונובן מול גיבן, אבל האמריקאי החליט להתחכם ולהקפיץ מעל השוער והכדור חלף ליד הקורה. קצב מעולה לבנתיים.

14. Dimitar Berbatov Member

ראיתי את המשחק בחצי עין בלבד (וכמה שאני מצטער על כך עכשיו, מתמטיקה..) אבל - וואו איזו הופעה של אברטון. במילה אחת התפוצצות. תמיד ידענו שיש להם את הסגל, את הפוטנציאל, את המאמן. סוף סוף זה קרה ומי היה מאמין, דווקא נגד שיטי אחרי 5 נצחונות רצופים. פינאר עשה התפתחות מדהימה בעונה האחרונה ומשכיח את ארטטה המצוין (הוא חי?)

שאפו לקהל של אברטון שהיה מדהים והזכיר כמה שהטופיס ביוז חשובים לליגה. מגיע להם אחרי עונה כל-כך מאכזבת ופתיחת עונה כה חלשה. עד כה אברטון של השנה מזכירה לי מאוד את טוטנהאם של העונה שעברה - פתיחה רעה שמחסלת סיכוי לאירופה והתאוששות באמצע העונה כשהכל כבר גמור בתקווה למקום מכובד.

15. 亚历山大帕托 Member

טכנית, במחזור הזה ליברפול התקרבה למקום הרביעי...