המחזור ה22 בפרמיירליג: חוזרים לשחק כדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏15/1/10.

1. The_Arsenal Member

רודס, אהבתי שגנבת ממני את התיאור של דאוד. מרשה לך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    בתוספת הזמן זאט נייט פשוט דחף אותו. זה היה מצחיק.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/10
  2. Rudess Member

כל הזכויות שמורות לך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. קינג לדלי Member

אתה עושה צחוק ? ובגלל מי פברגאס נשאר בפרנסנל בגללך ?
    ומי הביא אותו כשאף אחד לא הכיר אותו הרב בא גד ?

4. Rudess Member

לא, אתה עושה צחוק. לך לצפות בתיקו 0:0 שלכם מול האל, שמעתי שהוצאתם את זה ב-DVD BLU RAY שאפשר לצפות בזה עם משקפי תלת-מימד כדי להנות מהחוויה עוד יותר.

5. קינג לדלי Member

תגיב למה שכתבתי יתמהוני.
    הפילו עליך מאמן דגול משום מקום והראש שלך בכלל בפלגריני...

6. David Seaman Member

עזוב לדלי, מה אפשר לצפות מאיש שכתב "קדימה בולטון, תנצחו ותפוצצו את הבועה של ארסן ונגר" נגד הקבוצה שלו. גם אם ניקח השנה טראבל וסנדרוס יגמור כשחקן מחליף בגרהאסהופרס הוא לא יחליף את דעתו.

7. Rudess Member

ונגר לא יישאר לנצח כמאמן ארסנל, מבחינתי עדיין פלגריני הוא המועמד הטבעי להגיע במקומו, כאשר ונגר יחזור לשטרסבורג לאכול קרואסונים.

8. קינג לדלי Member

אתה רציני זה מה שהוא כתב ?
    בעצם אני לא כל כך מופתע אם זה יסתבר כנכון.

9. AronB Member

מתישהו הוא ימות ונצטרך למצוא מחליף, או שהוא יפרוש לפני זה.
    אתה לא רציני באמת ואתה סתם מתעקש לשמור על הדעה שלך כנגד ונגר. המאמן הזה הוא אחד האחראיים הכי גדולים למצב של ארסנל, שים לב להתפרקות של ליברפול העונה, כמה זה דומה למצב של שנה שעברה אצלנו:
    פלאמיני > אלונסו , ואן פרסי, ססק ואדבאיור פצועים > טורס, ג'רארד ושלל אחרים, אני לא יודע אם בניטז יצליח להוביל את ליברפול למה שונגר הצליח להוביל את ארסנל החלשה של שנה שעברה, 18 משחקים ללא הפסד בסיום העונה שעברה, ועוד להפוך את הקבוצה שלו לקבוצה שמועמדת לאליפות (גם אם אתה מתכחש לזה, כרגע תראה איפה אנחנו), שמציגה (שוב) את הכדורגל הכי יפה באנגליה וכל זה עם רכש אחד בלבד בקיץ, איזה תומאס ורמאלן אדיר שגם עליו אתה אומר שהוא וגאלאס לא אופטימליים.
    בדרך כלל אני מחזיק ממך רודס, אבל אפשר גם לשנות דעה.. יאללה.

10. קינג לדלי Member

אך רודס רודס ילוליין...

לדעתי אתה חייב להתמקד יותר במוסיקה ופחות בכדורגל כי אני מבין שבתחום הזה את שולט.
    אפילו שמעתי שאתה יודע לשרוק את לה טרווייטה ועוד נגד הרוח !

מה יהיה ?

11. Rudess Member

AronB, קודם כל ארסן ונגר הוא מאמן גדול יותר מבניטז ,למרות שונגר לא זכה בליגת האלופות. אני לא מתכחש לכך שאנחנו מציגים את הכדורגל הכי יפה באנגליה והמיקום שלנו בטבלה מושפע הרבה בגלל החולשה של מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי. אמרתי כבר בעבר שעם רכש נוסף , היינו יכולים בקלות לקחת אליפות השנה. אתה יכול להמשיך להחזיק ממני גם אם אתה לא מסכים איתי. הנטייה הישראלית המצויה היא לעודד קונפורמיזם, עצלנות חשיבתית, חוסר פלורליזם וחוסר סובלנות שמתבטא פה יפה מאד גם בפורום. גם אתה וגם אני אוהבים את ארסנל מאד , שנינו רוצים בהצלחתה, וזה מה שחשוב.

12. Rudess Member

משתדל להתמקד גם במוסיקה,גם בכדורגל וגם בפוליטיקה (3 האהבות הגדולות שלי חוץ מהחברה).

אם אתה רוצה, אני מזמין אותך לדואט (אמנם זה בטח לא יהיה כמו "הקונצרט" של כפר סבא, אבל עדיין יהיה נחמד). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. קינג לדלי Member

וואלה בסופו של דבר אתה אחלה בחור. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי לדעתי פייבוריטים במאבק על המקום הרביעי. אמנם אתמול הם הפסידו, אבל גודיסון פארק אצטדיון קשה למרות הפורמה המזעזעת של הטופיז ועם הסגל שלהם קשה לטעות.
    קירק הוציא לי את המילים מהפה. ליברפול כרגע זה לא ג'רארד וטורס אלא יותר לוקאס (וואלה טעיתי לגביו, אכן אפס) ונ'גוג, וזה לא משהו שאמור להספיק לרצף נצחונות מספיק, אולי כשג'רארד וטורס יחזרו התמונה תהיה ורודה יותר ואכן לליברפול בעיקר כדאי לקוות שהיריבות למאבק לא יגדילו ממנה את הפער. אם זה לא יקרה אז ליברפול בכל זאת פייבוריטים. אם לא, לדעתי סיטי תיקח את המקום הרביעי, וזה לא נסיון לנחס, הם באמת קבוצה נפלאה בפוטנציה ומתחילים לראות את זה.