המחזור ה22 - הפועל מהממת את האלופה וסכנין מוציאה תיקו מהמוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏8/2/19.

1. עידן444 Member

קשר התקפי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ajax Amsterdam Member

@Noam77 מסכים איתך אבל גם המאמן כבר שבר כלי והקבוצה נראת כמו כלום

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברק בכר הבעיה שלנו העיקרית. השאלה הגדולה אם כדאי לנו לתת לו עוד צ'אנס הקיץ או לא. אני עדיין נוטה לכן.
    עזרא ב20 דקות עשה יותר מכל הסגל עונה שלמה.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

4. עידן444 Member

תומר לוי הזה הוא טינופת ברמות שאני לא זוכר.
    יאללה טוס, טוס חזרה לעשות צרות בשכונה שלך בחיפה יא סמרטוט.

הרצליה, קשר ימני ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  5. Butragueño מנהלים

הפועל תל אביב - הפועל באר-שבע מהמשחקים הכי גרועים שראיתי עונה. ותיאור שלי הוא עבור כל המכלול - משחק מזעזע ולא מדוייק, רמת שיפוט דוחה ורמת פרשנות (איווניר) מהנמוכות שיש.

המשחק עצמו התנהל בצורה שבה הקבוצה שעשתה את הטעות הכי קריטית, שילמה. לא היו יותר ממקבץ של 2-3 מסירות מדויקות. לא היה שחקן שמסר היום לקבהא יותר מבואטנג. ולא היה שחקן שמסר יותר לבלמים של הפועל תל אביב מאשר חנן ממן. כל הכדורים האלכסונים הכושלים שלו מאמצע המגרש לכיוון בן ביטון גורמים לי לשמוח והודות שמכבי חיפה לא עשתה שום פנייה אליו בינואר הנוכחי. ויותר מזה, אני שמח שלא התפתינו לשלם כל כך כסף על האסלביינק כשזה עוד היה על הפרק.

גוטליב, בואטנג, עאבד, זריהן ובן בסט הם שחקנים של פליאוף תחתון/גבול הליגה הלאומית.
    לגבי טאפוקו, אחרי כל המרדף על שחקני חדרה -- דווקא עליו שמו את העין? מה יש בו שאין בסאבו (שכן, גם הוא חלש להחריד) ואוגו?

שיעשו טובה לעצמם ב"ש ויבלו בפליאוף התחתון. לא לנצח את הפועל תל אביב במשחק סופר חלש מצידם יחסוך להם את הבושות. לא יזיק להם לקבל סטירה כמו שאנחנו קבלנו בעונה שעברה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

לדעתי בואטנג דווקא שחקן לא רע בכלל.

7. קשר שמאלי Member

בואטנג ילד, אני חושב שיש בו משהו. אלחמיד היה השחקן הכי גרוע על המגרש, שחקן טיפש וחסר אחריות.

8. Melikson24 Member

בואטנג חביב אבל קצת שכונתי. יש בו משהו אבל. הברקה של הניסנובים, הביאו אותו ב4 שקל.

מה היה?

9. Butragueño מנהלים

ראיתי 90 דק' שלו מולנו, ו90 דק' שלו היום. בשני המשחקים ביחד, יש לו 2 מסירות נקיות. הוא לא יודע לתת גוף, בכל מאבק הוא איבד כדור או עשה עבירה. אם אתם רואים בו משהו, אז על הכיפאק. אני חושב שזה שחקן שאצל שהפועל תל-אביב מנסים לקדם כדי למכור אותו בקצת יותר ממה שקנו.

10. קשר ימני Member

זה מרגיש כמו סוף עידן

11. South Boy Member

כשאני רואה את אלחמיד וטאהא אני מבין למה אלונה הצטרפה לימין החדש.
    רצחו לי את הקבוצה. רצחו לי את הקבוצה ואני לא יודע מה לעשות.

abcd אוהב/ת את זה.
  12. yedidel Member

אנחנו לא אחרי כבר?

13. עידן444 Member

קורצקי חם אחרי המשחק(העימות של קורצקי ודראפיץ׳ התחיל כששחקן של רעננה שכב סתם- מספר פעמים הסתכלתי על השחקנים ששוכבים- הכדור אצל נתניה, ממשיכים לשכב, הכדור עובר לרעננה- הם קמים- אז נתניה לא הוציאה כדור, רעננה הרחיקה לחוץ, השחקן קם, ללא טיפול כמובן, ונתניה המשיכה לשחק מהחוץ- כי רעננה לא הוציאה כדי לאפשר טיפול, היא פשוט הרחיקה- וקורצקי התחיל לצעוק על דראפיץ למה לא מחזירים את הכדור והתפתח ויכוח) ותומר לוי מדליק אותו עוד יותר ומנסה לסכסך כאילו לנתניה יש משהו מיוחד נגד רעננה(״שמע, אני מסקר את נתניה לאחרונה ופעם ראשונה שיש מוזיקה אחרי ניצחון״) וקורצקי האהבל כמובן נגרר, ״כן, זה באמת ככה, גם במשחק הקודם זה היה נראה שהם שמחים באופן מיוחד אחרי ניצחון נגדנו... אני לא הייתי נותן לשחקנים שלי להתנהג ככה״...
    וואלה? אתה אמיתי? בסיבוב הראשון ניצחנו אותם בפנדל דקה 90 ב 10 שחקנים... באמת סליחה שהיתה שמחה... והיום... מנצחים, שמחים... בפעם הבאה נבקש מקורצקי אישור לשמוח...
    אבל מראיין כזה אידיוט באמת שלא ראיתי בחיים! הוא אשכרה חושב שאחרי ניצחון על רעננה יש שמחת יתר???
    אתה עד כדי כך אהבל??? או שאתה מחפש לאנוס סיפור כי היה משחק משעמם מידי?

14. South Boy Member

כשאמרתי שבוע שעבר שהפועל אולי קבוצה גרועה אבל יש לה משחק קבוצתי ועמידה טקטית של קבוצת כדורגל ולא אוסף של שחקני קטרגל מהמתנס ושהיא תנצח את באר שבע אמרו לי שאני לא הייתי פה בימים הקשים אז אני לא יודע איך זה, תראו את הפרצוף שלכם יא סמרטוטי רצפה, אתם לא יותר טובים מהשחקנים הרקובים האלה ששוב קיבלו כפיים בסוף.
    אנחנו שבע נקודות מהקו האדום כשנשארו לנו עוד 4 משחקים לעונה הסדירה ושבעה בפלייאוף התחתון, תתעוררו כבר לפני שאנחנו נרד ליגה קיבינימט. אני חוזר בי, אפילו אשדוד וסכנין לא יותר גרועות מהצחנה הזאת.

hbs7 ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  15. קשר ימני Member

מה אתה מצפה שיעשו? בנו סגל חלש במלא כסף/
    אתם 11 נקודות מירידת ליגה ולא 7.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.