המחזור ה22 - הפועל מהממת את האלופה וסכנין מוציאה תיקו מהמוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏8/2/19.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יום נוראי מבחינת השיפוט. פנדל שלא היה נשרק במושבה (לטובת הפועל), פנדל שלא היה נשרק לזכות מכבי פ"ת ולדעתי גם הפנדל לנתניה לא היה. נכון שבישראל לא מפנקים בפנדלים העונה, אבל זה לא אומר שהמגמה צריכה להיות הפוכה וצריך לחלק מתנות לכל דורש.

מדהים איך צמד המילים ברק בכר לא נזרקות פה לאוויר. ולא, לא כל ביקורת (גם קשה) אומרת שאני קורא לפיטורים שלו, אבל הוא אחראי עיקרי למצב הנוכחי של ב"ש. הבן אדם בקריסה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השחקנים לא מעניינים, מחר חצי מהם לא פה. המועדון בהתרסקות, כל מי שבאמת אכפת לו מבין את זה, השחקנים לא ביניהם.

יש על מה להתרפק, גם זה משהו.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

@EO11 תקרא טוב.

EO11 אוהב/ת את זה.
  4. Butragueño מנהלים

לפני שלושה שבועות, הפועל באר-שבע הוציאה הודעה זהה למה שאתה רושם -- שיר צדק, חן עזרא, בן בסט וניב זריהן משוחררים ורשאים לחפש קבוצה. איפה ה-4 משחקים היום? עזוב את זה, שלושה מהם שותפו היום במשחק.

אז נורא קל להגיד "מחר חצי מהם לא פה". כי בדיוק כמו שאחרי ינואר הם פה, גם שנה הבאה הם יהיו.

EuropeGuy ו-EO11 אוהבים את זה.
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה חוזר על מה שנאמר פה כבר 3 חודשים. המועדון בקריסה, לא ראינו היום שום דבר חדש.

6. South Boy Member

אני לא מתכוון לצפות בתקציר מהיום גם בעד שלום אבל גם אם באמת לא היה פנדל אני שמח שנשרק. רק על הטמטום של ההגנה העלובה הזאת שאפילו לא הצליחה להרחיק כדור במהלך הזה ואיבדה אותו אולי שלוש פעמים בתוך הרחבה מגיע להם לקבל פנדל.
    לגבי נתניה, קיבלתם היום שיעור כפול על טעויות שיפוט. פשוט תסתמו את הפה ותפסיקו לבכות רק כשטועים נגדכם, כשצריך אתם נהנים מזה כמו כולם.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא משנה אם הגיע להפועל תל אביב פנדל או לא, לא ראיתי בטלוויזיה וזה לא אישיו בכלל. כמו שאנחנו נראים, אנחנו חייבים שהסטירה תהיה כמה שיותר כואבת.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

ב״ש שילמה שכר מופקע לשחקנים ולכן גם אי אפשר להיפטר מהם. בטח עם עקרון שאומר- לך תסתדר עם הקבוצה הבאה שלך...
    פשוט טמינת ראש בחול.
    נתניה לא תשלם מעל 200 אלף דולר לשחקן אלא אם הוא דיא סבע והפועל ת״א לא תשלם סכומים כאלה לשחקן שהוא לא עומר דמארי.
    בעוד בלבול די החליט עם מי הוא יוצא למלחמה ובעיקר עם מי לא- בכר ממשיך להיות אבוד.
    היום זו הפעם הראשונה העונה שהייתי נחרץ שב״ש לא תנצח. אולי פעם שניה אחרי המשחק נגד מכבי ת״א בחוץ.
    בשבוע שעבר עוד טענתי שאני חושב שב״ש תסיים בסוף 2-3. אני עדיין לא פוסל את זה אבל יחד עם ההודעה של אלונה השבוע- אני בהחלט מתחיל להתערער עם התחושה שאיכשהו זה עוד יכול להתחבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. עידן444 Member

בוא נגיד שלא נגע לוהבה ביד כמו שורגוץ לא תפס בחולצה של אוגו.
    בשני המקרים לא הייתי שורק למרות שבשני המקרים אפשר להצביע בדיוק למה נשרק.

10. עידן444 Member

אגב, רעננה שילמה את המחיר על משחק מלוכלך. קבוצה נחמדה וטובה שנראתה היום כאילו השתלטו עליה חבורה של גנגסטרים בכיינים עם מאמן בכיין שזיהו שיש שופט חסר בטחון בלי הרבה מושג, הפעילו עליו לחץ כל המשחק- וזה חזר אליהם כמו בומרנג.

11. Telkiyski Member

טאהא, סאבו, טאפוקו, קבהא.

מה זה?

חצי מההרכב של בש היום צריך לעוף בעונה הבאה.
    פשוט נס שהם לקחו אליפות עם טאהא ואלחמיד שנה שעברה.
    טאפוקו הזה. הוא אמור להיות טוב כאילו? סתם שחקן.

חצי שני הפועל לא עלו לשחק.
    שוויון היה משקף.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום מעניין מאוד מבחינת חדרה.
    בשיא האובייקטיביות ובלי שיט של העין הרע, לא האמנתי אחרי מחזור שעבר שחדרה תהיה בליאוף העליון בגלל לוח המשחקים שלנו. יש עוד בש, נתניה, חיפה, בני יהודה, רק קבוצות צמרת.
    אבל אחרי התוצאות של היום, והכושר הנוכחי של בני יהודה, מחר הופך להיות משחק מפתח. הלוואי.

נ.ב בציראיי המלך. משחק פה בהילוך שלישי.

13. DaveTheSave Member

מעניין עוד כמה החטאות שהר יחליט לשנות שוב את השם

oranfu, oFiRzZz ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  14. South Boy Member

גם אם הוא ישנה את השם ליהוה הוא לא יצליח לשים כדור ברשת.
    החלוץ הכי חלש בליגת העל בלי תחרות, אני כבר יותר מרחם מכועס עליו.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  15. אבי סנדור Member

העימות התחיל כששני שחקנים של רעננה על הדשא, לשחק כששני שחקנים על הדשא-זה לא ספורטיבי..
    מדובר במחצית שנראינו הרבה יותר טוב מכם, האירוע היה במרכז המגרש, לא הייתה סכנה למתפרצת ולא הייתה שום סיבה ליפול סתם ככה..הטענות של קורצקי היו במקום ולנתניה יש את הזכות להמשיך..כמובן שבהמשך המשחק, בכל פעם ששחקן נתניתי היה על הדשא ואנחנו לא עצרנו,הקהל דאג לשרוק בוז ולקלל את החיים של קורצקי.

בכל עונה בשלב הזה, כשינואר עושה את שלו ואשר אלון באורך פלא מצליח לעשות את המהלכים שגורמים לקבוצה להראות כמו קבוצה, מגיע תזכורת על קושי נוסף שקיים לקבוצות קטנות במאבקי הישרדות-השופטים. לא יאמן כמה לחץ של קהל משפיע אליהם, לא יאמן באיזה קלות הקוונים מקבלים החלטות שירצו את מי שעומד מאחוריהם..מקווה שה var שיכנס בפליאוף, יטשטש קצת העובדה שמדובר בחבורת ליצנים.

לא יאמן איך ב"ש הפכה לאקמול של הליגה..ההפסד היום מסמן את דרכה לפלייאוף התחתון, בכלל יש לי תחושה שגם לאחר תם הסיבוב השני כשהטבלה תחולק לשניים, החלוקה של הפלייאוף העליון והתחתון תראה כמו הטבלה הנוכחית.
    לדעתי אשדוד וסכנין גם יהיו היורדות הסופיות כי כרגע אין להן ערך מוסף על הקווים (למרות שהסיכוי שלא יהיה שינוי באחת מהן שואף לאפס)

בקיצור הציפייה היחידה שיש לי כרגע מעונת 2018/19, היא שהעונה הזאת תיגמר.