המחזור ה25 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏9/2/12.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נקי לחלוטין זה לא, ועבירה ברורה זה גם לא. מקרה די גבולי, אין לי בעיה עם ההחלטה של השופט.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי על מה כל העליהום על סוארז.
    זה ממש לא מעניין או משנה מה אתם חושבים או מאמינים על המקרה, סוארז מאמין שנעשה לו עוול בגלל אברה. זה בכלל לא משנה אם הוא צודק או טועה, כל עוד הוא חושב כך, אין סיבה שילחץ לאברה את היד, איזו מן צביעות זאת?

לגבי המשחק, הופעה בינונית של 2 הצדדים עד עכשיו. מזל שדאונינג קיבל צהוב על פאול מטופש (שהיה יכול להמנע ממנו אם היה עושה את העבודה ההגנתית שמוטלת עליו ולא מתעצל), אחרת לא היו יודעים שהוא על המגרש בכלל.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

המונח "זאב זאב" נכתב על סוארז. מרוב הצגות ורמאויות שלו פיל דאוד לא נותן לו שריקה שכנראה הגיעה לו, שהיתה גם צריכה להוביל לאדום לפרדיננד ולשנות את המשחק לחלוטין.

חוזה אנריקה נראה רע מאוד, ממש הולך לאיבוד באגף שלו. יונייטד צריכה להפעיל יותר את ולנסיה ורפאל, משם יבוא השער.

4. לייזר Member

Emmanuel Eboue @TheRealEboue

Luiz suarez contribution on the game so far was not shaking hands.. racist fool.. he can shake my ass next time he sees me..

5. Bill Shankly Member

אני לא מבין למה סוארז לא לחץ לאברה את היד. במקום לסיים את הסיפור הזה הוא מושך את זה עוד יותר.

לצערי סוארז עושה נזק לתדמית שלנו.

מצד שני..

If anything Suarez refusing to shake Evra's hand proves who the liar is. Evra is guilty as fuck Suarez is innocent

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/12
  6. Mellow29 Kopite

לפריננד דווקא הייתה מחצית נהדרת עד עכשיו, ממש לא "שחקן גמור". ומצד שני, התיקול שלו מאוד מפוקפק. הוא הוציא את הכדור אבל לקח לסוארז גם את שתי הרגליים.

סוארז ואברה משחקים בקקי כמו שני ילדים קטנים. בעיקר סוארז.

עוד משחק עובר ודאונינג..... בצד ההגנתי הוא משאיר אינספור חורים לאנריקה לכסות וזה יכל להגמר רע יותר אם רפאל היה מדייק. בצד ההתקפי הוא לא מסוגל ליצור כלום בסגנון משחק כזה, אז למה הוא פותח?
    בלאמי צריך להכנס במקומו, וזה הכל ביינתים. אמנם אנחנו משחקים די 'מכוער', אבל בכל זאת באולד טראפורד... הסגנון סביר, היינו קרובים לעקוץ וננסה לעקוץ במחצית השנייה.

7. JohnTerry26 Member

זה מה שאני ראיתי. פרדיננד מגיע ראשון, אבל פוגע גם בסוארז ומפיל אותו- מה שמונע מסוארז לנסות להגיע לכדור אחרי שפרדיננד הרחיק אותו. החלטה קשה.

8. לייזר Member

There was a fight in the tunnel. אומרים השדרים.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הדבר הכי מטופש ששמעתי בחיים שלי... די כבר עם תחושת הקורבנות הזאת.

10. Wazza Member

פרדיננד לקח לו את הכדור... איך נתנו לסוארז להישאר לבד עם השוער?!?!

11. Mellow29 Kopite

Neville: "To be honest, they don't like each other. I don't have a problem with that."
    לגיטימי.

Patrice Evra tried to confront Suarez in the dressing room but Skrtel intervened. כך מדווחים בטוויטר.
    עושה רושם שכל הסיפור הזה משפיע יותר על הצרפתי מאשר על האורוגוואי.

12. מזגן Member

למה שהוא ילחץ לו את יד?! הוא בטח שונא אותו.
    אתה מצפה ליותר מדי משחקני כדורגל. אחוז ה"אנשים הגדולים" בכדורגל הוא בטח אותו האחוז שתמצא באוכלוסיה ופחות בטח כי חצי מהם עם תסביכי אגו ושגעונות גדלות.

זה כמו שאני הייתי הולך ומגיש תלונה עליך במשטרה ואז שבוע אחרי זה הייתי מתעצבן שאתה לא לוחץ לי את היד. היית לוחץ?

13. TheLane Member

אני אמור להיות בעד ליברפול במשחק הזה, ואני באמת מנסה, אבל... איך אפשר להיות בעדם כשיש להם את החלאה הזה על המגרש? נמאס. גזען, פרובוקטור, אידיוט, מנסה לשחק אותה קורבן (שוב), פשוט נמאס. גועל נפש. ומן הסתם המועדון מגבה אותו, oh how the mighty have fallen.

אני אצטט את קית' ברקינשואו ואגיד על הבדיחה שנקראית LFC כרגע: "there used to be a football club over there..."

14. nwish Member

סלחו לי חברים, אבל הייתי תחת הרושם שאם שחקן לוקח כדור ואח"כ השחקן השני נופל מהתיקול, זו לא עברה, נכון? נכון.

די, נסו לשחרר קצת, להתבכיין על פנדלים שערורייתיים בברידג' זה אחד, להתלונן על שריקה נכונה לגמרי זה מוגזם.

וויין רוני!

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק אותי כל פעם מחדש שאנשים ממשיכים לקרוא לו גזען כשאברה בעצמו אמר שלדעתו הוא לא גזען.
    מצחיק עוד יותר שהאנשים האלה מנסים להעמיד פנים שהם אובייקטיבים.

די, מספיק לזלזל באינטיליגנציה שלנו.

את משחק הכדורגל שמתנהל על המגרש כבר הפסדנו כצפוי. העובדה שיונייטד כובשים 2 בתוך דקה ואני אדיש לחלוטין אומרת הכל על האמונה שלי בקבוצה הזאת.
    מקום 6 מחכה לנו ואת הסיכומים של העונה צריך להתחיל לעשות כבר עכשיו כדי שנגיע מוכנים לגמרי לקיץ ונתקתק את העסקים שלנו מוקדם ומהר, לא משנה כמה זה נראה תבוסתני כרגע.