המחזור ה27 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏2/3/12.

1. Bender Member

אני מצד שני חושב שהיו פה גם שני בישולים מדהימים. אבל רובין זה בהחלט רמה אחת מעל לשאר הקבוצה.

וחוץ מזה אל תשלח אותו לשום מקום בציניות שלך, כי מי שהחליט להאמין בו ולהשקיע בו למרות שהוא היה יותר מחצי מהחוזה שלו פצוע זה המועדון, הוא מחזיר עכשיו על השנים שבהם נתנו לו והאמנו בו למרות הפציעות הקשות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/12
  2. The_Arsenal Member

אני יכול להבין את אוהדי ליברפול שייצאו מתוסכלים מהמשחק היום, ומדומיו בתחילת העונה. אבל קבוצה שלא מפסיקה להחמיץ זה לא מקרי, ככה זה כששתיים מ-3 שחקני ההתקפה שלכם הם חסרי מושג כמו קאוט ודאונינג. הראשון עוד משקיע ועוזר למשחק ההתקפה, אבל השני ממש אפס מאופס. אי-אפשר לקרוא לזה חוסר מזל, חלק מיכולת של קבוצה היא גם רגל מסיימת מול השער.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. שצ'זני חתום על 3 הנקודות האלה ובכלל על זה שלא הובסנו, אפילו יותר מרובין. תותח.

4. XabiAlonso Member

משחק בינוני למדי. שליטה כמעט מוחלטת של ליברפול ובסוף ארסנל מנצחת.
    איש המשחק: שזצ'ני

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו השלב של הקטילות מצד אוהדים אחרים, הכעס של תומר, וכו'. כמו תקליט שבור.
    רק אני אדיש לחלוטין?

אנחנו קבוצה טובה יותר מארסנל או אפילו שווה לה? לא. הטבלה לא משקרת, בטח לא לאורך עונה שלמה.
    גם התוצאה לא משקרת, וסליחה לכל מי שמאמין שניצול מצבים פחות חשוב מיצירת מצבים.

להתאכזב שהקבוצה במקום ה7 וסיימה את הסיפור שלה במירוץ לטופ 4 בתחילת מרץ (לטעמי סיימנו את הסיפור ב1 לספטמבר, אבל עכשיו זה כבר יהיה קונצנזוס)? איפה שאנחנו נמצאים זה המקום אליו אנחנו שייכים. חרשת את כל הפרמיירליג כדי להביא את "כוכבי" כל קבוצות מרכז הטבלה באנגליה, אל תתפלא שאתה נמצא ב... מרכז הטבלה. 1+1.

6. אבו Member

איזה 5 דקות הזויות במנצ'סטר, סיטי כבר היו עם 3 מצבים של 100 אחוז שער. בקצב הזה זה ייגמר בשישייה.

7. מזגן Member

עם כל הכבוד לנצחון ולטרוליות של סטיבי. הוא צדק בכמעט כל דבר שהוא אמר. וכן גנבנו פה נצחון בזכות רגע גאונות של סונג את ואן פרסי.

8. פול סקולס Member

דוויד סילבה וסרחיו אגוארו על הספסל... פשוט מטורף

9. Eric Cantona Member

שב שב בשקט, לנו יש את ברבאטוב

10. Bender Member

תשמע, אני לא חושב שמגיע לכם קטילות. שיחקתם טוב מאד, והגיע לכם לנצח ובהפרש של שני שערים לפחות.

אבל יש דברים שבאמת קשה להיות נחמדים אליכם אחריהם. עוד צלילה? כמה צפוי וכמה מביש. עוד כמה תאקלים של ספרינג צריך לראות לפני שישימו אותו במקום שלו? כמה בכיות לשופטים, כמה צעקות ותלונות ובכיות על כול שריקה ברורה ככול שתהיה, בלי שמץ של בושה. אם הכול מותר כולל משחק מלוכלך אז אל תצפו שאוהדים יריבים, אפילו שהם קצת אוהדי לוורפול (אני) לא ירגישו שנאה מצבצת אחרי תצוגה כזו. וחבל במיוחד לאור זה שהכדורגל שהפגנתם היה די מרהיב. הרבה יותר מזה שלנו.

11. alexshw Member

בוא נגיד שפרגי השאיר כמה תותחים על הספסל, גם במשחקים קצת יותר קשים על הנייר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הסעיף הזה בחוזה השאלה שהשחקן לא יכול לשחק מול מועדון אליו הוא שייך, זה פשוט סעיף לא ספורטיבי וטוב יעשו האנגלים אם יפסלו אותו.
    כן בהחלט מדדריק בויאטה מגיע איום גדול מאוד על הסיטי(וכמובן זה לא רק במקרה הזה).

זה פשוט חוסר כבוד עצמי.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

להפך, זה סעיף מצוין, אם שחקן משחק מול הקבוצה אליה הוא שייך ובמקרים רבים גם משלמת לו חלק מהמשכורת (בהרבה השאלות הקבוצות מתחלקות חצי-חצי) זה לא ספורטיבי ולא אתי. מי שבונה קבוצה על השאלות, שישלם מחיר קטן.

13. Gass12 Member

סתם לקחתי את ההודעה שלך בכדי להדגיש עד כמה סוארז מלוכלך,צוללן מגעיל
    דוחה ומבזה את החולצה של ליברפול.
    קצת מפריע לי שכשהטינופת הזו התנהגה בצורה מגעילה כלפי שחקן יונייטד
    לא שמעתי ציוץ.
    מסתבר שהאמת אף פעם לא מוחלטת.היא נתונה לפרשנות לאינטרס ולעונות השנה.
    אל תרגיש שאני תוקף אותך באופן אישי כי לא כך.אבל הצביעות של רובכם
    בכל הקשור ליונייטד יכולה למלא גלונים בטמבור.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מלבד סטיבי ג'י אני לא זוכר מישהו שאמר שמה שסוארז עשה לאברה לא היה חמור או הכחיש. השאלות היו האם ההתאחדות טיפלה כראוי במקרה, האם עונש של שמונה משחקים הוא מוגזם והאם התגובות של אברה ופרגי היו במקום.

מה שכן, אחרי שש שנות רונאלדו זה מרענן שהנבל הרשמי של הפרמיירליג לא נמצא אצלנו.

15. Gunners Member

ווסט ברומיץ עולים על יתרון נגד צ'לסי ובקצב הזה ארסנל בורחת לצ'לסי.

לגבי המשחק שלנו יש רק דבר אחד לאמר:
    RVP=MVP