המחזור ה28 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏9/3/12.

1. AW forever Member

dear oh dear ליברפול.
    אם למישהו היה ספק אם ליברפול תרים דגל לבן אחרי ההפסד לארסנל על המירוץ למקום הרביעי- בא ההפסד הזה לסנדרלנד. כמובן, לא רק ההפסד אלא גם התצוגת כדורגל הנוראית, כמעט בלי אף מצב ראוי לציון. זה כבר קלישאה להגיד שקארול הוא פלופ ודאונינג מוגבל אבל כל משחק התובנה הזו רק מתחדדת. קבוצה מאוד בינונית דאלגליש בנה בלא מעט כסף. מנגד סנדרלנד של אוניל זו יחידה מגובשת ולוחמנית, אני מנחש שהם יסיימו את הליגה במקום יחסית גבוה (יעקפו את ליברפול?) ויהיה מעניין לראות מה אוניל יעשה שם בקיץ.

2. yakov_y YNWA

ליברפול רחוקה רק 6 נקודות מהמקום ה-15. עצוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. Mellow29 Kopite

נראה לי שעד לפני המשחק, השחקן היחיד של ליברפול שלא פגע העונה בקורה היה ריינה. נו טוב, גם על זה סימנו V...

מאז הקארלינג קאפ, פשוט הפסיקו לשחק כדורגל. אין שום תירוץ ואין שום הסבר לחוסר מחויבות כזה וזריקת זין כזו. כבר משהו כמו 150 דקות בערך (החל מהשער הראשון של ואן פרסי) לא יצרנו מצב אחד של כדורגל אמיתי, וזה כבר לא תלוי בפרסונל (עם או בלי דאונינג, בלאמי, ג'רארד, קארול...). בקצב הזה צריכים לקרות הרבה ניסים כדי שנגיע להישג כלשהו בגביע, ובתור התחלה אברטון מגיעה לאנפילד ואני לא חושב שמויז חושש במיוחד מהיריבה מולו.

4. אבו Member

נפתח קצת בגמגום המשחק, אבל אברטון מסביבות הדקה ה15 השתלטה על המגרש, מודריץ' חלש ובייל משחק בימין, מעניין למה הארי זרק אותו שם. דרנטה ופלייאני הבולטים מבחינתי, והמהלך של אוסמן בשער נהדר. רק שימשיכו ככה, למרות שקשה לי להאמין שהאדישות הזאת אצל הספרס תימשך יותר מדי זמן.

http://h11.abload.de/img/untitled-80pkhr.Xxx
    אידיוט ריקארדו פולר.

5. VAR Member

טרי בהרכב? לא אמרו שהוא ייעדר חודשיים?

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה יהיה ק.פ.ר.?

לא יוז ולא הרכשים המאסייבים, ועכשיו הפסד מכריע לבולטון שעוקפת אותה ומורידה אותה לקו האדום. מרכז ההגנה ממשיך להיות חלש, שפרדיננד ממשיך להיות חושך מוחלט. סיסה עוד הצליח להשוות עם סיומת מצויינת (אופסייד...). דווקא בדקות טובות שוב כדור ארוך סתמי ושוב לא מסתדרים בכדור גובה בדיוק כמו בגול הראשון (הפעם דווקא הבלם השני, אוניאוה או איך שקוראים לו..).

סיסה, זמורה, פיליפס, בארטון, פרדיננד, טאיו (נכנס כמחליף) ומאקיי שהיה הנפגע העיקרי מהרכישות ההתקפיות בקיץ ועושה עבודה טובה כל פעם שעולה מהספסל, כל החבורה העליזה הזו בדרך לליגת המשנה, ובאמת, אבל באמת, שלא מובן למה.

7. sandro Member

מחצית ראשונה ארסנל, מחצית שנייה יוניטד. הפסד שלישי ברציפות והפער מהמקום הרביעי הוא נקודה מסכנה. מפולת שחייבת להיעצר אם אנחנו רוצים ליגת אלופות שנה הבאה. לוח משחקים קשה, זה נכון אבל זה פאקינג לא תירוץ לשלושה הפסדי ליגה רצופים, לא משנה מי הם היריבות.

ורדנאפ פישל בענק היום עם ההתעקשות שלו על בייל בימין ומודריץ בשמאל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/12
  8. AW forever Member

איזה מחצית שניה בגודיסון פארק!

הפסד שלישי ברציפות של התרנגולות, נכון, לוח משחקים קשה, אבל מישהו אמר הארי והנבחרת?
    לחץ מאסיבי שלהם על השער של אברטון, חוסר מזל עם קורה של סאהה (פחחחח, "הסכם ג'נטלמני" שהוא לא ישחק. ממש הארי הג'נטלמן המושלם) וגם עם פנדל שלא נשרק, אבל אברטון עמדו יפה בלחץ.
    הקופיף של התרנגולות לקח את ההשוואה לכריסטיאנו רונאלדו ברצינות עם עוד צלילה, הופך להיות הרמאי הראשי של הליגה.
    באופק עוד משחק חוץ בסטוק ובגשר, המקום השלישי ממש אבל ממש לא מובטח.

9. Bender Member

פולר אולי טיפש אבל שים לב שהוא מגיב לקטנה שאיבנוביץ' נותן לו. הוא אולי חמום מוח אבל הוא יכול להגיד ש"הוא התחיל!" לשופט.

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

האמת שבולטון יצאה במזל מהמשחק הזה שכן ק.פ.ר הבקיעה גול חוקי שלא אושר...

11. Bender Member

גם לנו יש עוד משחקי חוץ מול סטוק ומול אברטון (בקרוב ובכושר הזה שלהם ננצח?), משחקי בית מול צ'לסי (מלחמת עולם בשבילם), ומול סיטי (משחק קריטי לאליפות שלהם) שלא לדבר על משחקי חוץ מול וולבס ומול QPR הנלחמות נגד הירידה. אם כבר, אז מקום רביעי שלנו בכלל לא בטוח... אנחנו מרגישים על עננים עכשיו, אבל העונה הזאת מחזיקה לפחות עוד שני טוויסטים גדולים לדעתי לפני שהיא נגמרת. אחד מהם יכול בהחלט להיות נפילה שלנו למקום חמישי.

12. The_Arsenal Member

רפאל, הם מארחים את סטוק... הם כבר התארחו בבריטניה והפסידו שם עם שערוריית שיפוט אם אתה זוכר. בכל מקרה, אני לא אפול מהכסא אם יהיה שם תיקו למרות שטוטנהאם פייבוריטים ענקיים. אני לא בונה על זה...

13. AW forever Member

נכון, רק שאנחנו על רצף של שלושה נצחונות ליגה והם על רצף של שלושה הפסדים. לגביי צ'לסי, קשה לי לדמיין אותם מחוץ לטופ 4, הסגל שלהם טוב מידיי בשביל זה ואני חושב שהכאפה של הפיטורים של וילה-בואש תעשה את שלה. בסוף זה יגמר כמו ששצ'זני איחל- אנחנו במקום השלישי וצ'לסי ברביעי ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx )
    THE ARSENAL, וואלה נכון. עדיין משחק קשה עבורם.

14. The_Arsenal Member

מה טוב מדי בסגל של צ'לסי? יש להם רק קשר אחד בעונה טובה (מאטה), רק חלוץ אחד בעונה טובה (סטארידג', שקצת בנסיגה כרגע), הגנה בעונה איומה, ושוער שמרמה את כל אירופה כבר 3 שנים שהוא שוער בצמרת העולמית. כל ה"שמות" שלהם זה סימני שאלה זקנים, כמו דרוגבה ולמפארד, ועוד פרננדו טורס אחד שאני לא יודע איך להגדיר את מה שהוא. אני לא חושב שיש להם איזשהו יתרון חומרי על טוטנהאם.

15. AW forever Member

לא אמרתי שהסגל של צ'לסי טוב משל טוטנהאם (למרות שזה לא כזה חד משמעי כמו שאתה מציג את זה) אלא שלצ'לסי יש סגל טוב מידיי מכדי לסיים מחוץ לטופ 4, ושהסגל הזה ראה את הביג בוס מוריד לאסלה בלי היסוס את ה"פרוייקט בנייה" מהלחץ שזה יקרה. הרבה תלוי במומנטום שהקבוצות יגיעו בו לישורת האחרונה. אנחנו כרגע על הגל, טוטנהאם ברצף הפסדים, וצ'לסי משנים פאזה עם מאמן חדש. שלוש לונדוניות ראש בראש על שני כרטיסים לליגת האלופות. יהיה חם אש.