המחזור ה28 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏9/3/12.

1. alexshw Member

במיוחד שליברפול כבר לא תפגוש את סיטי העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. פול סקולס Member

איך יא יא טורה?
    בכל משחק שלהם שראיתי הוא היה טוב (לכל הפחות), תמיד הרגשתי שהוא ההבדל בינינו לבינם,
    עם כל הכבוד לכח ההתקפי שלהם.

סך הכל אנחנו ניצחנו משחק קל והם הפסידו משחק טריקי.
    עוד מוקדם לדבר על פייבוריטית לאליפות,
    ובטח שאי אפשר לדעת איך ייראה המשחק באתיחאד.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/12
  3. WellNeverDie Member

זה לא סתם משחק טריקי, כי אחריו יש להם משחקים מול צ'לסי, סטוק, סנדרלנד המשתפרת וארסנל בבית שנקווה מאוד שתמשיך עם המומנטום החיובי שלה ותבוא למשחק הזה כשיש לה על מה להלחם (או שבעצם, עדיף שלא?)
    אנחנו עברנו את המשחקים הקשים (על הנייר) ונשאר הדרבי ועוד שני מוקשים גג. שוב, הכל יכול להיות אבל ברור לגמרי שהמצב לטובתנו. תוסיף שמנצ'יני מתחיל לפחד ולחזור לסורו והמצב נראה יחסית ורוד למנצ'סטר יונייטד.

4. Andrei Kanchelskis Member

שבוע הבא משחק מפתח חשוב מאוד במוליניו. אם ננצח בו נמצא עצמנו למשך 4 ימים לפחות בפער של ארבע נקודות מהסיטי כשלהם צפוי משחק ביתי קשה מול צ'לסי שאומנם תיחשב מולם לאנדרדוג אבל העובדה שהם ידעו שהם יהיו חייבים לנצח כדי לא למצוא עצמם בפער בעייתי מאוד מאיתנו תהיה עלולה להלחיץ אותם ולהיות בעוכרם,הלוואי.

מה שעשינו היום זהו אולי צעד קטן לפסגה וצעד גדול לאליפות, אחרי הניצחון ההירואי ביאיטיחד בגביע(שרבים משום מה הכפישו וטענו שלא היה מוצדק)טענתי שניצחון כזה יכול לתת דחיפה מוראלית משמעותית להמשך והוא הושג כזכור אחרי תקופה לא טובה בה היינו מצויים והיה נדמה לרגע שסיטי גדולה עלינו, כנראה שצדקתי אך עוד מוקדם להסיק מסקנות וכאמור למשחק במוליניו יש משמעות סופר חשובה להמשך.

5. nwish Member

וולבס במוליניו ואברטון ב-OT (מפתיע?), אלו במשחקים שאני חושש מהם, אברטון נראית מצויין, ואלו שתי קבוצות שמקשות עלינו את החיים באופן קבוע.
    מזל גדול שפולהאם זה ב-OT, כי בחוץ הם סיוט.

6. The_Arsenal Member

ואני התערבתי התערבות זהה שסיטי יקחו. כל פעם אני מתערב נגד יונייטד והם תמיד דופקים אותי. אני לא לומד...

7. nwish Member

אתם באמת מעדיפים שסיטי תיקח אליפות? גועל נפש, הם מייצגים את כל מה שרע וחולה בכדורגל, ולא רק בו, עם כספי הנפט המטונפים שלהם.
    אני, ואמרתי את זה בעבר, הייתי מעדיף לראות מועדונים כמו ליברפול וארסנל לוקחים תארים הרבה לפני צ'לסי וסיטי. למרות שאני שונא את ליברפול יותר מאת צ'לסי, למשל, אלה מועדונים שמייצגים גישות שונות עבורי כאוהד כדורגל באופן כללי, בלי קשר לאהבתי ליונייטד.

8. Eric Cantona Member

השנאה אלינו היא מעל לכל הערכים. כל עוד אנחנו "מפסידים", אז לא נורא שכל מה שמייצג את הרע בכדורגל ומחוצה לו יצחק בסוף מבחינתם.

9. alexshw Member

לאותו חבר שלך אין מושג. יונייטד ירדה מתחת למקום שתיים רק פעמיים או שלוש מאז הווסדה של הפרמייר ליג ובאותן עונות סיימה שלישית.

10. Bender Member

הקול השפוי היחיד פה. כולה נוריץ' בבית. וסוואנסי באמת קבוצה טובה השנה, ואפילו מעולה בבית. משחק חוץ קשה שסיטי הפסידו לא איזה משהו משחק לנייר. הפחד של כולם מיונייטד זה משהו מטורף. אני בעד שיונייטד יקחו כי סיטי זה באמת "כול מה שרע... בלה בלה בלה", אבל באמת שהמחזור הזה לא אומר כלום.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/12
  11. alexshw Member

יונייטד השנה הרבה יותר טובה בחוץ מבעונה שעברה

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מסכים. בדברים האלה אתה בעצם הופך את הצמרת למועדון סגור של 2-3 קבוצות. אני חושב שלקבוצות הפחות גדולות מגיע הצ'אנס. נכון, היה יותר רומנטי אם קבוצה קטנה הייתה לוקחת אליפות כמו קריית שמונה בארץ, אבל בינינו, הסיכוי שזה יקרה בפרמיירליג הוא אפס, הדרך היחידה לגרום לזה לקרות היא כסף גדול, אז שיהיה להם בכיף. אני מאמין שאם במקום סיטי השייחים היו קונים את אסטון וילה היית פחות נחרץ.

13. The_Arsenal Member

זה רק מחזיר אותי למשחק של יונייטד שם. משחק באמת מזעזע. גול אחד מהיר של גיגס, או מבישול של גיגס, אני לא זוכר, וזהו. משחק איום ונורא של יוניטד שלא עשו כלום, אבל השיגו 3 נקודות. וככה לוקחים אליפות. אני עדיין מתפלל שהיתרון החומרי הברור של סיטי יצליח לעשות את ההבדל בישורת האחרונה כי אני באמת מתעב את יונייטד.

14. Wazza Member

שמעו, בסופו של דבר סיטי תיקח אליפות, אם לא השנה אז שנה הבאה, בדיוק כמו שצ'לסי לקחו אחרי ההשתלטות של אברמוביץ'. סיטי מועדון קטן, באופן יחסי. אבל מה לעשות, היא רוצה לעשות היסטוריה, לזכות בתארים וזו הדרך היחידה שלה לתת תיגר לגדולות. וזה הולך לה, ואני יכול להבטיח לך שהיא עוד תיקח אליפויות בשנים הקרובות. אני מתעב את סיטי מאוד, אם לא יונייטד הייתי מעדיף שארסנל או טוטנהאם יקחו, אחרי הכל כל התועבה לארסנל מחוקה כבר שבע שנים.

15. The_Arsenal Member

משפיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx