המחזור ה29 בפרמיירליג: יונייטד או ארסנל בדרך לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏4/3/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מנחם, יותר בכיוון של לגרום לך להפסיק לבוא לפה סתם בשביל להציק ולהראות שלא רק אתה יכול לעקוץ. אבל כנראה שזה לא עובד, אז פעם הבאה אני פשוט אמחק את ההודעה אם היא לא כוללת טקסט נורמלי...

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/10
  2. cityblues beter dead than red

ליברפול מפסידה בממלכת הראגבי ומשאירה לנו את הדרך סלולה לליגת אלופות.
    ומה שנותר לאוהדיה להתרפק על הגמר ההוא.

הלו,חברו'ס תתעוררו ביכולת כזאת לא תגיעו גם לאופ"א.

עכשיו נשאר לנער מעלינו במשחק ביתי את הנאחסים מצפון לונדון.

3. AW forever Member

למרות שמבין הקבוצות המתמודדות על הכרטיס הרביעי אני הכי מסמפט את ליברפול, אני שמח על ההפסד שלה לוויגאן כיוון שהוא הופך את המשחק בOT למאסט ווין עבורם.
    מצד שני עם איך שהם נראו במשחק הזה (פשוט זוועה), יכול להיות שהרצון לא יספיק.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

5. Dimitar Berbatov Member

מאוד מוכשר הקולומביאני שלך, עידן. הוא עדיין בוסר ומחמיץ לא מעט (השער הזה שבר בצורת של חודשיים וחצי) אך יש לו טכניקה והוא פיזי. בהחלט אחד מהפנינים מהיחידים בוויגן, אולי ביחד עם אנגזוביה שכבר עושה קולות של עזיבה.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היה פנטסטי באליפות דרום אמריקה עד גיל 20 ב-2005 (כשמסי שיחק במדי ארגנטינה), שם שבר שיא כיבושים בטורניר כשסיים עם 11 שערים והוליך את קולומביה לזכייה שנייה בתולדותיה. מאז הוא קצת דעך (לטעמי בגלל בחירות שעשה) אבל כשקיבל את ההזדמנות הראשונה באירופה, הוכיח שפוטנציאל אדיר יש לו (לטעמי לא נופל מאספרייה הפנומן), רק שישמור על עקביות ואולי יגיע לקבוצה טובה יותר בעתיד.

7. Dimitar Berbatov Member

http://img138.imageshack.us/img138/2043/sunderlandvsboltoncopy.Xxx
    סנדרלנד - בולטון
    שלישי, 21:45, אצטדיון האור
    שופט: אלן וויילי

בזמן שברחבי אירופה מתכוננים לערב נוסף של ליגת האלופות, בצפון מזרח אנגליה תארח סנדרלנד את בולטון למשחק חשוב מאוד מבחינת שתי הקבוצות שרוצות לעשות עוד צעד אחד קטן ולברוח סופית מהתחתית הרותחת.
    אם הייתם אומרים לסטיב ברוס, לפני כשלושה חודשים, שקבוצתו תאבק על הישארות בליגה קרוב לוודאי שהייתם מקבלים תגובה בסגנון זו של אייג'נט אורנג' אמש. אז החתולים השחורים נראו נהדר ונראה היה שקבוצת הנדנדה הרשמית של הליגה, בזכות סגל שחקנים טוב ומאמן מוכשר, תוקעת יתד ותסיים את העונה אי שם במרכז הטבלה, האופטימסטים אף פינטזו אולי על מקום באירופה. אך משהו השתבש בסנדרלנד וכרגע כדי לחזור לניצחון הליגה האחרון שלהם הבלק קטס צריכים ללכת בלוח השנה לנובמבר, אז ניצחו ברוס וחניכיו את ארסנל, משמע - 14 משחקים ללא ניצחון. התוצאות האחרונות העלו אף סימני שאלה לגבי עתידו של ברוס בקבוצה. ניל קווין, יו"ר המועדון התייחס לדברים - "סטיב ברוס נמצא כאן רק תשעה חודשים ולוקח זמן לקבוצה להתגבש ולהתחבר".
    כרגע סנדרלנד ממוקמת במקום ה-16, 3 נקודות מעל לקו האדום עם משחק חסר לרפואה. באצטדיון האור יודעים שכעת כל משחק הוא גמר גביע (וזו לא רק קלישאה), בטח כשהיריבה גם היא עדיין בתחתית וכשלפני החתולים השחורים משחקים לא קלים נגד סיטי וברמינגהאם בבית וליברפול ווילה בחוץ.
    מי שיחסירו את המשחק החשוב הערב הם דייויד מיילר המורחק וככל הנראה גם ריצ'ארדסון וקאטרמול שנמצאים בספק גדול למשחק.

http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01549/Steve_Bruce_1549978c.Xxx
    סטיב ברוס, 14 משחקים ללא ניצחון לאחר פתיחה נהדרת, ומצבו של המנג'ר האנגלי לפתע מעורער

מנגד אצל הטרוטרס המצב הפוך לחלוטין. מגסון אאוט קויל אין והשינויים לפניכם. אמנם השינויים לא היו מיידים מבחינת תוצאות עם תבוסה לבלקבורן, אך שני ניצחונות רצופים וסופר חשובים על שתי יריבות לתחתית - ווסטהאם וולבס שינו את התמונה. ולא פחות חשוב - לאחר שנים שחונות מבחינת סגנון משחק תחת אלרדייס ומגסון, קויל הביא לריבוק את הסקסיות ומשחק יפה לעין. כרגע בולטון רחוקה 5 נקודות מהקו האדום, אך בצפיפות של התחתית קויל יודע ששום דבר לא סגור ומשחק החוץ בסנדרלנד יקבע רבות ובמידה וחניכיו ירשמו ניצחון שלישי ברציפות אפשר יהיה להוציא סופית את בולטון מהמאבק בתחתית.
    מלבד היעדרותו של תמיר כהן לא צפויים שינויים משמעותיים בהרכב של הטרוטרס - כאשר מי שיחליף את הישראלי הבינלאומי יהיה מארק דייויס שחוזר מפציעה. החלק ההתקפי של בולטון הכולל את אלמנדר, קווין דייויס, ווילשייר (שכבש בשבת שער בכורה בפרמיירליג) ולי, יקווה להמשיך את התקופה הטובה.

http://images.sportinglife.com/10/01/330/Bolton-v-Arsenal-Owen-Coyle-smiles_2408155.Xxx
    אואן קויל, הביא לבולטון שינוי הן מבחינת סגנון משחק והן מבחינת תוצאות

8. שלו Guest

ללא ספק המשחק הכי גרוע שלנו בכל הזמנים... פשוט לא ידעתי אם לצחוק או לבכות אחרי ההפסד הזה, שדרך אגב הוא ההפסד הראשון שלנו בהיסטוריה לוויגאן ואני לא מתפלא שזה קרה דווקא השנה. המקום הרבעי רחוק מתמיד ביחוד כשלקבוצות שמתחרות איתנו עליו חסרים משחקים, ואנחנו ללא משחקים חסרים ממוקמים במקום ה - 6. כמו שבניטז אמר, בשביל להגיע למקום הרבעי נצטרך להראות הרבה מאוד אופי, אבל אני כבר רואה את זה כמשימה בלתי אפשרית.
    המשחק אתמול היה זוועתי, מישהו הצליח לספור כמה איבודי כדור היו לנו?! לא זכור לי משחק בו איבדנו כ"כ הרבה כדורים. צורת המשחק הייתה משונה והיה נראה כי כל שחקן עושה מה שבראש שלו בלי שום הוראות טקטיות וכיו"ב. קירגיאקוס מעמדת הלבם, לוקח את הכדור, רץ איתו עד כמה מטרים מעבר לחצי המגרש ומאבד ולא פעם אחת, כאילו מה?! טורס, אוי טורס טורס, אל ניניו, משחק מתוסכל מאוד ואני מבין אותו. אבל בחייאת, טורס של לפני הפציעה עושה מהמצבים שהיו לו אתמול גולים בטוחים, אני מקווה שיחזור לעצו מהר. פעולה גדולה של יוסי בניון אי שם בתחילת המשחק, כדור מגיע לג'רארד שאני באמת לא מבין איך הוא לא הצליח להקפיץ אותו לשער ואיך הכדור הגיע לאן שהגיע. כל השחקנים שיחקו זוועתי, אבל זה שבאמת לדעתי הבעיה המרכזית בהגנה הוא אינסואה, לא סוגר נכון, משאיר את הקווים חשופים, עולה לאמצע המגרש בלי שום סיבה ומשאיר את האגף שלו פרוץ, באמת שאני אומר תודה שהפסדנו רק 0-1. הפעולה שהייתה בדקות האחרונות כשהרקולס ולא זוכר מי הגיעו ביחד לרחבה והסתבכו אחד עם השני מי יבעט את הכדור לשער בעצם שיקפה את כל הערב האיום הזה. אני מקווה מאוד שיקרה נס ונסיים את העונה הזאת במקום הרבעי. You'll Nevr Walk Alone

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שער של קמפבל ושלושער של בנט העניקו לסנדרלנד 4:0 על בולטון. לחתולים השחורים זהו ניצחון ראשון לאחר בצורת של לא פחות מ14 משחקים.
    צמד של ז'רום העניק לבירמינגהאם 2:1 בפראטון פארק על פומפי המדשדשת, קאנו צימק בדקה ה90 אך זה היה מאוחר מדי עבור גרנט וחבורתו, מה לעשות שלא כל יום גביע. בעקבות הניצחון בירמינגהאם חוזרת למקום השמיני, כאשר בשבת הקרובה יתקיים מפגש מסקרן מאוד בסנט אנדרוז בין בירמינגהאם לאברטון, מבחינתי השתיים עוד לא אמרו את המילה האחרונה לגבי המאבק על המקום השביעי.

10. cityblues beter dead than red

משחק שנדחק לשוליים,היום ברנלי מארחת את סטוק.
    וסטוק עולה ל 0-1 נחשו איך?...אאוט ארוך של דלאפ,ערבוביה ברחבה וטונצ'אי דוחק פנימה.
    איכס.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  11. RealStretford Member

בו ופשוט נשחק פוטבול אמריקאי וזהו, הרי הדלאפ הזה QUARTERBACK אמיתי. לא יודע מה זה בדיוק, אבל זה לא כדורגל.

12. cityblues beter dead than red

13. קינג לדלי Member

איכס שמיכס.
    אם זה לא היה תועלתי זה היה איכס אבל כשכובשים כל כך הרבה שערים מאאוט זה אומנות.

14. cityblues beter dead than red

ערן-גם זאת אומנות:
    http://scienceblogs.com/cognitivedaily/upload/2007/06/art1.Xxx

תלוי בעיני המתבונן-אם אתה רואה שערים של סטוק אומנות יש לי מחלוקת ענקית איתך.

15. cityblues beter dead than red

עכשיו ברצינות...
    אחרי שהמחשתי שאומנות היא דבר יחסי,נעבור לכדורגל.
    קבוצה שברוב האימונים שלה מתרגלת תרגילים שאין בהם רגל (יד חזקה-ראש-ראש-שער) אינה ראויה להקרא קבוצת כדורגל.
    כל מטרתה של שיטה זו היא להסתמך על אלילת המזל,עיצוב כך ידו של הזורק (דלאפ),והכוחניות של הנוגחים.
    נכון,שזה הולך להם-והם כבר כבשו 6-7 שערים בשיטה הזאת(כולל שניים נגדנו בגביע)אך את השיטה הזאת שעיצב סם השמן אימצו קבוצות שויתרו על הכדורגל ועל מנת להמנע מירידה השתמשו בכל רעה שחולפת על פניהם.זה יעיל,אך זה מכוער ומדיר רגליים של אוהדים.
    תמצא לי אוהד אחד של סטוק שיגיד שהוא נהנה מהמשחק של קבוצתו.
    מנצ'סטר סיטי עפה מהגביע בשל רעה חולה זו ובגלל זה הרמתי את נס המלחמה נגד שיטה זו-חייבת להיות דרך למנוע מקבוצות לאמץ את ילדי המגבות אחרת יהיה מאוחר מידי לכולם...וחבל.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10