המחזור ה30 בפריימרשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏17/3/06.

1. Arsenal fan Member

מתיאוס, אתה לא מעודכן ידידי. רק לפני יומיים ליברפול קרעה את פולהאם לחתיכות עם חמישייה מדהימה ב'אנפילד'.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המממ אופס? :aaa021:

3. KirkH Member

חמישיה שלא אומרת דבר וחצי דבר. את ההגנה של פולהאם ועוד בבית, כל קבוצה הייתה מבקשת לעצמה אם הייתה יכולה. גם נאיבית להחריד, גם חלשה ובעיקר חסרת מוטיבציה...

ליברפול תצטרך להוכיח שהיא מסוגלת למצוא את הרשת מול קבוצות שעבורן תיקו בחוץ או באנפילד נחשבת תוצאה טובה. ניוקאסל היא פחות או יותר ההגדרה לקבוצה הזו. ההתקפה של ליברפול תמשיך להיות סימן השאלה כי מי שחושב שהמשחק הזה פתח איזה סוויץ' מנטלי או טקטי, פשוט הוזה.

4. ManUtd Fan Member

לא יודע למה, אבל לי יש את התחושה שניוקאסל תצליח להוציא מליברפול נקודות, אני לא יודע תיקו אם נצחון, אבל יש לי תחושה שליברפול לא תנצח. אמן.

צ'לסי כמובן תרוץ לעוד נצחון, אף על פי שפולהאם היא לא קבוצה פראיירית, והיא יכולה להפתיע אותה, אבל ראינו את צ'לסי שגם ביום רע היא מנצחת את המשחק בדרך כלשהי. ככה זה אצלה.

אני מקווה לראות את מנצ'סטר יונייטד מנצחת את ווסט ברומיץ', ואני כמעט בטוח שזה יקרה, אבל אסור להיות שאננים כי זה יפיל אותנו. ויין רוני צפוי לקבל את המנוחה הרצויה לו, ורוד ואן ניסטלרוי נראה לי יחזור להרכב. אני מת כבר לראות אותו שוב פעם ב11 השחקנים הפותחים.

5. Rudess Member

ליונייטד יש 2 נקודות יותר על פני ליברפול וגם 2 משחקים פחות, אין לי ספק שיונייטד תסיים במקום ה-2.

6. George Best Member

א - אם רוני ירד לספסל, אין ספק שרוד יעלה בהרכב.מי אתה רוצה שישחק בחוד?
    ב- נשארו לנו 10 משחקים ולא 11.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מול ווסט ברומיץ', סאהה ורוסי יכולים להספיק.
    רודס כתב:
    אני שוב רוצה להזכיר שלליברפול יש לוח משחקים נוח יותר עד סיום העונה. עד סיום העונה יש ליונייטד את צ'לסי בחוץ,ארסנל בבית וטוטנהאם ובולטון בחוץ. ליברפול,לעומת זאת, כבר שיחקה פעמיים מול חמש הגדולות. הכל פתוחץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/3/06
  8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווסטהאם - פורטסמות': (שבת, 17:00, אפטון פארק)
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41428000/Xxx/_41428590_whm_por_0506.Xxx

בווסטהאם ציפו העונה להיאבק על הלחם והחמאה, אך בינתיים הם עדיין מסוגלים ללקק את השמנת בסופה. למרות ירידה בכושר הקבוצה בשבועות האחרונים, שהובילה להדרדרותה עד למקום ה-9, הפטישים עדיין יכולים לפנטז על מקום בגביע אופ"א בעונה הבאה. ההעפלה לרבע-גמר הגביע באמצע השבוע, לאחר נצחון דרמטי על בולטון, הפכה את חניכיו של פארדיו לקונטנדרים על הכרטיס בשתי החזיתות, ונצחון ביתי על פורטסמות' החלשה הכרחי כדי להמשיך ולחלום. השוער הטרינידדי הותיק שאקה היסלופ פצוע וייעדר מחר, מה שאומר שסטיבן בייווטר או ג'ימי ווקר, שכיכבו בעונת ההעפלה של הקבוצה לפרמיירשיפ, יזכו להזדמנות די נדירה בין הקורות. פארדיו עשוי לתת מנוחה לעוד מס' שחקנים מאחר וכבר ביום שני תשחק הקבוצה מול מנצ'סטר סיטי ברבע-גמר הגביע, אבל נייג'ל ריאו-קוקר החלים ממחלה ולבטח יפתח. עבור טדי שרינגהאם זהו מפגש פיקנטי מול האקסית היחסית טרייה שלו.
    אם בווסטהאם נאבקים כרגע על השמנת, בפומפי הקרב על הלחם והחמאה מוחשי ביותר. הקבוצה מהחוף הדרומי שקועה לה עמוק בתחתית, במקום ה-19 אם להיות מדויקים, וכדי לשמור על תקוות ריאליות להישרדות היא זקוקה לכל נקודה שהיא יכולה להשיג. הנצחון 2-1 על מנצ'סטר סיטי במחזור שעבר, בו פדרו מנדס הפורטוגזי כבש צמד מרהיב, הגיע במקום עבור הארי רדנאפ אחרי 4 הפסדי ליגה רצופים והחדיר מעט אמונה בכחולים מפראטון פארק. רדנאפ רוצה להמשיך לבנות על אמונה זו, ולכן הוא כנראה יגיע לאפטון פארק עם הרכב התקפי ביותר, שמטרתו הברורה היא לצאת ממזרח לונדון עם 3 נקודות. הפליימייקר המחונן אנדרס ד'אלסנדרו צפוי לשחק מתחת לצמד החלוצים לואה-לואה וטודורוב, במערך שלא נראה בפרמיירשיפ כבר זמן רב. גארי או'ניל הכשרוני החלים מפציעה וימשיך לפתוח בכנף ימין של הקישור, כשגם נו פמארו הקשוח חוזר לסגל אחרי היעדרות לא קצרה מהמגרשים.
    המפגש הקודם בין השתיים העונה בפראטון פארק הסתיים ב1-1. הפעם ישנה תחושה שאף קבוצה לא תסתפק בתוצאה הזו, צפו למשחק פתוח ומהנה.
    http://www.4thegame.com/media/00/03/14/dalessandro_andres_pfc_profile_2005.Xxx
    הגיע הזמן שאנדרס ד'אלסנדרו יתחיל לפרוע את השטרות בפומפי

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולטון - סנדרלנד: (שבת, 17:00, ריבוק סטדיום)
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41428000/Xxx/_41428554_bol_sun_0506.Xxx

בבולטון, אחרי מפח הנפש בגביע האנגלי באמצע השבוע, יכולים סוף סוף להשקיע את כל מרצם במאבקי הליגה. ויש להם בהחלט סיבות לעשות זאת. הוונדררס בעוד עונה סנסציונית ממוקמים במקום ה-7 בליגה, אך באמתחתם 2 משחקים חסרים שיוכלו להכניס אותם חזק מאוד למאבק על הכרטיס הרביעי לליגת האלופות. קשה לראות איך בולטון לא תגיע לאירופה בסוף העונה, אך כדי להימנע ממבוכה הם חייבים להתאושש מההפסד לווסטהאם באמצע השבוע, ואין דרך טובה יותר להתאוששות מאשר מפגש מול היורדת הודאית סנדרלנד. חניכיו של סם אלרדייס סובלים מעייפות אחרי 120 דקות באמצע השבוע, והוא כנראה יבצע רוטציה קלה בסגל כדי לשמור על רעננות השורות. ג'ואי או'בריאן, ברונו נ'גוטי, הידטושי נקאטה והנריק פדרסן, שלא פתחו באפטון פארק, צפויים לפתוח מחר. אל חאדג'י דיוף עדיין לא כשיר וייעדר.
    על העליבות של סנדרלנד כבר נמאס לדבר. בעונה הבאה הם יהיו בצ'מפיונשיפ, אך לפחות הם ינסו לסגור את העונה הזו בטעם טוב יותר, ותוצאה יפה בריבוק סטדיום הביתי בהחלט תהיה צעד בכיוון. המנג'ר הזמני קווין בול עדיין יחפש נצחון ראשון בקדנציה הקצרה שלנו, וחוששני שנצחון כזה לא יגיע עד סוף העונה עבור החתולים השחורים. הקפטן האירי הותיק גארי ברין יחזור לסגל אחרי השעיה, ואם הוא יפתח מחר בהרכב זו תהיה הופעת הליגה ה-100 שלו במדי סנדרלנד. אולם, ייתכן והוא ייאלץ לחכות להזדמנות על הספסל מאחר וסטיב קולדוול ודני קולינס נראים לאחרונה לא רע בכלל במרכז ההגנה. חוליו ארקה הארגנטינאי צפוי לערוך מבחן כשירות לפני המשחק, ואם הוא ייעדר הצעיר דן סמית' עשוי לקבל הזדמנות לראות קצת דשא מהמנג'ר בול.
    http://www.bbc.co.uk/wear/content/images/2005/05/03/gary_breen_203x152.Xxx
    ציון דרך חשוב מחר בקריירה של גארי ברין, האם הוא יסתיים בטוב?

10. ManUtd Fan Member

א - לא יודע, אולי ג'וזפה רוסי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    ב - אני לא דיברתי על עוד כמה משחקים נותרו לנו, דיברתי על זה שאני מת שכבר רוד ואן ניסטלרוי יפתח בהרכב הפותח, כאילו ב11 השחקנים שבהרכב.

11. TheLane Member

התגובה הכי הזויה בארץ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

12. George Best Member

טעות שלי..
    הייתי בטוח שהוא כתב שהוא רוצה לראות את רוד פותח ב11 המשחקים הבאים, כך לפחות חשבתי.
    טעות שלי.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/06
  13. Alexander Hleb Member

אריאל מה נסגר איתך?
    11 שחקנים זה לא 11 משחקים...

14. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41428000/Xxx/_41428550_bla_mid_0506.Xxx

תאריך: 18 במרץ 2006.
    שעה: 17:00.
    איצטדיון: איווד פארק.
    שופט: כריס פוי.

הרוברס מגיעים למשחק במצב רוח מרומם לאחר ניצחון ביתי 0-2 על אסטון וילה למרות ששיחקה לא טוב בלשון המעטה, ורק בזכות שני שערים עם הרבה מזל והחמצות מזוויעות של הוילנס, היא לקחה את שלושת הנקודות.תוסיפו לכך את ההפסד של טוטנהאם בסטמפורד ברידג', ובלקבורן מרוחקת רק שלוש נקודות מהמקום האחרון שמוביל לליגת האלופות בעונה הבאה.איווד פארק הוא מבצר העונה, ובשבעת משחקיה האחרונים השיגה שם הקבוצה שישה נצחנות ותוצאת תיקו אחת.מייקל גריי המגן השמאלי הוותיק חוזר מפציעה וצפוי לחזור להרכב, טוגאי ימשיך להיעדר.
    בורו מגיעה במצב רוח מרומם גם כן, למרות הפסד ביום ראשון בוואלי לצ'רלטון, היא עשתה הפתעה נהדרת כאשר הדיחה את רומא בגביע אופ"א בזכות שער חוץ, והקבוצה תפגוש את באזל בשלב רבע הגמר.
    בכלל, הקבוצה בקו עלייה מרשים מאז הניצחון הענק 0-3 בריברסייד על צ'לסי, והיא ניצחה מאז עוד שני משחקים והפסידה כאמור במשחק האחרון בוואלי, ובארבעת המשחקים הללו, רק דארן באנט הכניע את מארק שוורצר(פעמיים).התוצאות האחרונות הוציאו את בורו ממאבק הירידה אפשר להגיד, יש לה יתרון של עשר נקודות על פני בירמינגהאם ועם סגל שחקנים עדיף, הסיכויים של הקבוצה לנשור מהפרמיירשיפ נמוכים מאוד.ג'יימס מוריסון ופאביו רוצ'מבאק חוזרים מפציעות, אך סטיוארט פרנבי וטוני מקמהון יעדרו.
    בסיבוב הראשון גברה בלקוברן 0-2 על בורו בריברסייד במסגרת המחזור הראשון של חג המולד מצמד של שפקי ק'וצי הפיני.

http://www.4thegame.com/media/00/02/79/hughes_mark_brfc_profile_2005.Xxx
    מארק יוז וחניכיו ינסו לנצל את העייפות של מידלסברו, ששיחקה העונה כבר 46 משחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/06
  15. KirkH Member

אברטון ודיוויד מוייס מוכיחים משבוע לשבוע שבכל זאת יש להם סחורה לא רעה למכור לליגה. אם הם רק היו נזכרים טיפה יותר מוקדם...

3-0 לטופייז עוד לפני שהשופט מוריד את השחקנים למחצית. מקפאדן, קייהיל ואוסמאן מרימים את הצד הכחול של המרסיסייד לשמים.
    האמת, אם דברים ימשיכו ללכת לכיוון שלהם, הם עוד יכולים להתגנב לאירופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx