המחזור ה30 בפריימרשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏17/3/06.

1. George Best Member

אמרתי אתמול לכל יושבי המאש שצ'לסי הולכת להפסיד היום, משחק נהדר של פולהאם למרות 0-15 בקרנות(חח) לטובת צ'לסי, היא מנצחת משער של בטאה מורטה וגם פנדל שהגיע לה אחרי 10 דקות לא נשרק, אבל בסך הכל ניצחון די מוצדק.שער של דרוגבה המלוכלך נפסל בצדק בעקבות נגיעת יד ברורה ואדום לגאלאס בתוספת הזמן.

bye bye wille לשלושה משחקים.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, עכשיו זה הקטע שבו היונייטד מסתערת על האליפות בעזרת פלטשר ופטריס אברה?

3. KirkH Member

אני לא רותח, מקסימום מוציא גרזן... אתם מעוותים את הדברים שלי, ככה שנעצור את הדיון הדו-חודשי בעניינים הללו להפעם.

וכן, אני עדיין בכינרת.

בקשר למשחק, אולי טוב שהפסדנו (חבל שבדרבי, אבל אין מה לעשות). אולי זה יוריד את השחקנים ובעיקר את מוריניו חזרה אל הקרקע.
    חילופי פאניקה סטייל הליצן מפירנצה בדקה ה-25, סוכן כפול גרמני בהרכב, קרספו לא נוגע פעם אחת כל המשחק בכדור, ביזיון...

ווילי יקבל הרחקה משלושה משחקים, ועוד אחד לפחות אם לשפוט לפי התגובות העלובות של ההתאחדות מן העבר - על ניפנופי הפרידה לקהל של פולהאם.

כל עוד זה יחזיר את ריקי למרכז ההגנה - אין לי עם זה בעייה. את ניוקאסל אנחנו מסוגלים לנצח גם בלעדיו...

4. קינג לדלי Member

ריקי ? הבנתי שהיא צופה במשחק בפוגי דיו ...

5. Raulito Madridista

חבל שזה לא עוזר ההפסד הזה של צ'לסי, הרי גם אם יונייטד תנצח את המשחק שחסר לה הפער יהיה 9 נקודות וצ'לסי היא לא ניוקאסל שהפסידה את האליפות אחרי שהיה לה פער כזה, גם ליונייטד אין הרבה זמן לסגור אותו. מוריניו ייצטרך לשפר את צ'לסי לקראת העונה הבאה היא לא מספיק טובה כדי לזכות בגביע אירופה. מנצ'סטר יונייטד בעונה בינונית טובה אבל בסטנדרטים שלה בשנים האחרונות זו עונה בינונית, בפער של 9 מצ'לסי, שהעונה פחות טובה מהקבוצה של שנה שעברה. צ'לסי שנה שעברה עוד הראתה כדורגל העונה האוהדים רואים אולי נצחונות אבל בחושך. קיצור עונה הבאה יהיה קרב יותר רציני על האליפות אבל יש לי תחושה שרומן יישתמש בארנק. ארסנל תוכל להיכנס למאבק רק עם תרכוש עוד מספר שחקנים, יונייטד צריכה קשר התקפי לדעתי. ליברפול צריכה גם קשר התקפי.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רומן לא יוציא את הארנק, הוא ומוריניו יכולים לרכוש את באלאק בלי להוציא אגורה מכיסם. לגבי היונייטד, יש לא מעט שמות המקושרים אליה, נראה מי הכי מתאים לפרגוסון.

7. Robin Member

אמממ... למה נראה לך שהוא דוקא יעבור למערב לונדון? אולי בגלל המשכורת השמנה שהוא יקבל מה שאומר שרומאן כן יוציא את הארנק שלו...

8. George Best Member

קודם כל, פטריס אברה שחקן מצוין, חבל שאתה מזלזל בו.
    ולא, זה ממש לא השלב שבו אנחנו מסתערים.הפער יכול לרדת ל9, משחקים הבאים מול בירמינגהאם ווסטהאם בבית, אולי זה יצור קצת עניין אבל ממש ממש לא אומר שאנחנו מסתערים.בסך הכל להקטין את הפער שזה נחמד.נחמד מאוד לראות את צ'לסי מפסידה לקבוצה שבאה אחרי 5 משחקים ללא נקודה, ועם הגנה כל כך מסכנה.

לגבי באלאק, אם יונייטד תציע לו 100 אלף פאונד לשבוע וצ'לסי 150, אני לא בטוח שהוא יחתום בלונדון.
    מי אמר שמובטח לו מקום בהרכב של מוריניו?בעוד ביונייטד הוא יהיה המנהיג החדש וזה יהיה לו אתגר גדול להצעיד את היונייטד קדימה.אם ניתן לו הצעה, אני לא בטוח שהוא לא יבוא אלינו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/06
  9. THE STRETFORD END Member

אחרי המשחק אוהדי פולהאם חוגגים על הדשא,חלק התקרבו להקניט את יציע החוץ,פה ושם מכות על הדשא ממש כמו בימים הטובים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

10. eastlands Member

לא מובן היה החילוף הכפול הזה בדקה ה20 עם קול ושוני , האם היתה סיבה לטירוף הזה?
    גם החילוף השלישי במחצית היה סתם סיכון מיותר ולא מחושב , תאקל אחד פראי בדקה 46 (אפילו מתוכנן) וצ'לסי ב10 שחקנים ,ממש לא מובן לפעמים מוריניו הזה .
    שמחתי לראות את השמחה של אוהדי פולהאם ,גם האוירה היתה נהדרת ,מוזר עדיין לא מבין מה קרה בדקה ה20 בראש של מוריניו.

11. KirkH Member

החילוף במחצית היה מתבקש - בלעדיו צ'לסי הייתה סופגת עוד שלישייה.

אני מניח שמוריניו ניסה לשדר חוסר שביעות רצון מהמחוייבות של כלל השחקנים בזה שהוא החליף שני שחקנים עוד לפני הדקה השלושים, אבל לא זו הדרך...