המחזור ה30 בפרמייר ליג: מאבק משולש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏12/3/10.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

כמה אוהדים יש בגשר? עושה רושם שלא ממש מלא.
    ו-ווסט האם זה תמיד משחק מעניין.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הסתפקתי בעוד שער אחד, אך לבסוף השער הזה היה לחובתנו. מאכזב, מאכזב שאנחנו במשך 90 דקות יותר טובים אך לא מצליחים להבקיע, מאכזב שהקבוצה המסכנה הזו עם הסגל הכמעט אלמוני הזה נמצאת מעלינו בטבלה, מאכזב שהבבונים הדוחים ביציעי הסנט אנדרוז נהנים מעונה טובה של הקבוצה שלהם, אבל לא נורא, כיאה למועדון המיותר הזה, הם ייאבקו עונה הבאה על ההישארות ובעזרת השם יעשו את דרכם בחזרה לצ'מפיונשיפ. חבל שהשחקנים לא הצליחו לגרום לי טיפה אושר בחמש השעות האחרונות שנותרו ליום הולדת שלי. אם היה איזשהו שביב של תקווה לגבי מקום באירופה, היום הוא התפוגג סופית, גם אם תאורתית נשאר סיכוי, אני לא מאמין שאסטון וילה תמעד כפי שקרה בשנתיים האחרונות, שהעונה הזו תגמר כבר.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/10
  3. AronB Member

ההרכב :
    אלמוניה , סאנייה , קמפבל , ורמאלן , קלישי. דנילסון , דיאבי , נאסרי. אבואה , ארשבין , בנדטנר .

ספסל :
    פביאנסקי , טראורה , סילבסטרה , איסטמונד , מרידה , וולקוט , אדוארדו.

הרכב שאמור להספיק לניצחון על האל, נקווה שאלמוניה ודנילסון הליצנים לא יעשו שטויות. החלטה מעולה (ולא שגרתית) של ארסן כשהוא נותן לאבואה שנמצא בכושר נפלא לפתוח, בנדטנר ונאסרי יצטרכו להמשיך ולהוכיח את עצמם כשבהגנה תודה לאל סול בסופו של דבר כשיר.
    ספסל יחסית חלש, הייתי מעוניין לראות (אם לא יהיו פציעות או הרחקות כמובן) את אדוארדו , וולקוט ומרידה.

4. AronB Member

איזה שכונה בKC , קווים של ראגבי בנוסף לאלה של הכדורגל, לא שממש אפשר להתבלבל, אבל זה פרמייר ליג ?

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קוון אפס... כבר אופסייד שני שהוא לא מזהה!! הפעם זה עלה לנו ביוקר.

6. קינג לדלי Member

סטוק - וילה היה אחד המשחקים המכוערים שראיתי.
    לא רק סטוק ודלאפ הוציאו אאוטים אלא גם וילה וכל הזמן.
    אם וילה יגיעו לליגת האלופות זה יהיה ביזיון.

7. cityblues beter dead than red

או...
    האם סוף סוף זכיתי לגינוי ממך על אומנות המגבות?

8. ccnoob Member

איזה קיפוח של ארסנל..
    אבל שאפו לשחקן,צלילה מצוינת!

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט עצבים. פתחנו את המשחק טוב, כבשנו, נראינו טוב, ואז הקוון החליט שאין דבר כזה אופסייד (גם הפנדל עצמו גבולי). לפחות מארינר סוף סוף עשה צדק והעיף את בואטנג הבהמה מהמגרש.

אבואה פשוט נהדר היום.

10. AronB Member

כמה חוסר צדק בKC, הפנדל (שספק אם היה בכלל) הגיע אחרי נבדל של ונגור אוף-הלסינק, שלא לדבר על זה שאנדרה מארינר, כהרגלו, עוצר כל פעם את המשחק כדי להזהיר את השחקנים ש'פעם הבאה זה כרטיס'.
    יותר מזה, האל היא קבוצה מסריחה, לא חדש. בערך 20 פאוולים במחצית וכרטיס אדום לבואטנג, איכסה פיל בראון.
    אנחנו משחקים טוב, חייבים להשכיל ולנצח כי לא רק האל מסריחה והשער שלהם לא חוקי, אנחנו גם משחקים פשוט הרבה, הרבה יותר טוב.

11. ארצ'י באנקר Member

כנראה שהסתכלת על היציעים מיד לאחר ההפסקה.
    המגרש היה מלא, כמעט 42000

וילה? עם כל הסמפטיה לקבוצה שבשנים האחרונות מלאה בשחקנים אנגלים, המשחק שלה הוא חד גוני.
    אז נכון שיש מהירות ויש משחק אגפים טוב אבל אי אפשר לבנות אמפריה רק על פריצות מהאגף של הסילונים
    והגבהה לחלוץ.
    גם אני מקווה שלא נראה אותה באלופות שנה הבאה, לשם כך אלוהים ברא את הספרס.

12. Pinko Member

אל תדאגו חבר'ס, אם יש צדק בכדורגל אנחנו ננצח.

13. אבו Member

טייפיקל ארסנל, הנאיבית לפחות, עד כה.
    מחצית שבאמת היינו צריכים לרדת עם שניים-שלושה שערי הפרש יתרון, במקום זה אנחנו בשוויון מאכזב. הייתה הרגשה לדעתי של שחצנות יתר עד שער השוויון וזה עלה לנו ביוקר. סול קמפבל, עם כל הניסיון שלו, למה הוא חייב לעשות את השטויות האלה. למרות שלדעתי לא היה פנדל בכלל, אבל סול נתן את האופציה לשריקה, כי פנדל לא היה. וכמובן שהיה אופסייד ברור של מטר, קוון אידיוט וגם הקוון וגם מארינר שדדו אותנו במקרה הזה. חשבתי שהוא עוד לא יוציא צהוב שני(או אפילו אדום ישיר) לפרא אדם בואטנג, אבל בסופו של דבר שלף. היה גם פנדל על קלישי, מארינר במחצית של ביזיון של שיפוט.

מקצועית, חבל שמשחק שהיה כבר צריך להיות גמור אנחנו מסתבכים שוב אבל צריך ללחוץ מהרגע הראשון. נאסרי לא מפוקס מספיק היום בטאץ' האחרון שלו, ארשבין מאז השער מעיף כדורים של מצבים של שער לשמיים, ואם עד דקה 60 אנחנו לא כובשים- אני מקווה מאוד שונגר לא יאחר בהכנסה המתבקשת של תיאו' ואדוארדו. פיל בראון החלאה עוד יכול לבוא בטענות לשופט על האדום הזה...

עד עכשיו יש לה דז'ה וו מטורף מהמשחק בטורף מור מול ברנלי, שוב הובלנו בבטחה במשחק ששלטנו לחלוטין, שוב הגיע פנדל מטומטם. אני מקווה שפה זה יסתיים עם הכרעה לטובתנו

14. David Seaman Member

עזבו את הנבדל הברור במהלך של הפנדל, פנדל ברור כשמש על קלישי ועוד אחד על בנדטנר שלא נשרקים, אין ספק שהשופטים הורגים אותנו במחצית הזאת (אם כי החלטה טובה להרחיק את בואטנג).

15. Jack Wilshere Member

לא צריך לשחק טוב בדיר הזה, צריך לנצח.. גם קשה להניע כדור על הדשא הגרוע ב- KC. נאסרי שאמור לנווט את המשחק שלנו מהאמצע נראה כמו הצרות שלי. דנילסון דחליל כתמיד, אם כי הוא חילץ כמה כדורים. עכשיו, כשהאל עם 10 שחקנים, הם הולכים להתבנקר בלי התחכמויות.. לא יהיה לנו קל להגיע להזדמנויות אם הם יעמידו 9 שחקנים ליד הרחבה, אבל פשוט חייבים לנצח.