המחזור ה30 בפרמייר ליג: מאבק משולש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏12/3/10.

1. Selby Member

איזה עונת רחצה ואיזה נעליים של פולהאם, באים ומתאבדים על כל כדור, פאקין חוסמים בעיטות עם הגוף ומרפי הסקאם תמיד יכול לעקוץ אותך עם המסירות שלו.
    אנחנו מפעילים לחץ אדיר, מניעים את הכדור נהדר, אבל חייבים לשים את הכדור ברשת. לא היה לנו מזל בכלל במחצית הזאת, גם הגיע לנו פנדל לפחות בהזדמנות אחת(תפיסה על רוני ויד של קלי) לדעתי וגם עם הרגל המסיימת, כמה החמצות מזעזעות והצלה אחת גדולה של שווארצר.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/10
  2. Selby Member

עם המזל של פולהאם אני לא אתפלא אם שווארצר יבקיע את השוויון מנבדל בדקה ה90(מבישול של מרפי כמובן).

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם למרפי יש גבול, למרות שפולהאם לא הייתה רחוקה משוויון באדיבותו של וידיץ' בסופו של דבר הקבוצה הטובה ניצחה.

32 שערים לרוני, תקנו אותי אם אני טועה אבל נכון לשלב הזה יש לו יותר שערים מלרונאלדו בעונת ה-42? זה יהיה מקסים אם הוא יעבור אותו.

4. GiladG2 Member

רק לי נהיה שחור בעיניים כשזמורה נשאר אחד על אחד פתאום? וידיץ' הציל את עצמו בענק. אומנם קצת בהגזמה - אבל זו הייתה טעות שיכלה לעלות באליפות, והתאקל הזה היה אחד שיכול להביא אליפות.
    שיחקנו טוב, אבל היינו צריכים להגיע לדקות האחרונות עם יותר מ 1-0 כדי להיות רגועים. רוני מסרב לעצור.

רונאלדו הבקיע צמד במחזור ה 30 בליגה נגד בולטון (ה-19 במרץ), אלה היו ה 32 וה 33 שלו, כשיישארו לו עוד 8 משחקי ליגה ו-5 משחקי צ'מפיונס ליג - אותה כמות שתישאר לרוני השנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx . שיהיה בהצלחה, הלוואי וזה יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/10
  5. Ryan Giggs11 Member

GiladG2,
    אתה מתכוון הלוואי ותישאר לרוני אותה כמות משחקים.

6. GiladG2 Member

כן ודאי, הדברים נכתבו בנימה (מאוד) אופטימית.

7. קינג לדלי Member

מצד אחד מבאס שסיטי כבשו ממש בסוף (אדם ג'ונסון כוכב)ומצד שני אם אחד מ700 הכדורים שהשוער של סנדרלנד לקח ברגליים במחצית השניה היה נכנס אז סיטי היו מנצחים כי סנדרלנד נעלמו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/10
  8. eastlands Member

איזה שער !
    זה השער שישלח אותנו לליגת אלופות ואת אדם לגביע העולמי , המחצית הזאת והשער הזה חייבים לגרום לנו להשתגע עד סוף העונה , 10 החמצות בטוחות ! סיטי שלי ככה אני אוהב את הקבוצה שלי נלחמים עד המוות , אדביור במקום קרוז והוא היה כובש היום 5 , סיטי במחצית השניה מעולה ,

ידעתי שזה מוקש סנדרלנד ואני מאושר מנקודה , ממשיכים הלאה , הכל בידיים שלנו.

שי גיבן - שוער מעולה אבל לא זז בכדורי גובה , עוד שנה והארט כבר ילבש את האפודה ל10 השנים הבאות .

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעשה צדק קטן עם השער של אדם בסוף אבל חבל שאנחנו נאיבים במשחק חוץ שכזה ועם כל-כך הרבה הזדמנויות לנצח את המשחק, הזכיר לי את רצף התיקו עם יוז בסיבוב הקודם שבו איבדנו נקודות בטוחות במשחקים שכבר היו שלנו כמו נגד פולהאם, ברנלי והאל.
    סנטה-קרוז זה פלופ ענקי, ביזבוז של 19 מיליון פאונד, לא יכול שהתחליף שלנו לאדבאיור יהיה סנטה-קרוז, ההבדלים יותר מדי גדולים ורואים את זה כל פעם שאדבאיור לא משחק ועם כל הכבוד לטבז אנחנו חייבים את החלוץ הגבוה שיעשה את הבלאגן בתוך הרחבה ואדבאיור במשחקים המעטים מאז שחזר מאפריקה כל משחק נתן פעולה חשובה, אם זה שער או בישול או סחיטה של כרטיס אדום כמו נגד סטוק.
    יהיה מאבק קשה עד הסוף לדעתי אנחנו וטוטנהאם נלך עד הסוף.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה קבוצות היו שמחות למחליף ברמה של סנטה קרוז.

11. קינג לדלי Member

לא.
    הבחור משחק פצוע והוא כל כך כבד שזה נראה סופני.
    ההרחקה של אדבאיור הייתה מאוד חשובה.

אם נוציא 6 נקודות מסטוק ומפומפי נוכל להביט קדימה בתקווה עד אז אלוהים גדול ויש בינהם גם הזדמנות להגיע לחצי גמר.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/47455000/Xxx/_47455532_liverpool_portsmouth.Xxx

ליברפול - פורטסמות'
    שני, 22:00, אנפילד
    שופט: סטיוארט אטוול

ליברפול מגיעה למשחק הזה לאחר שעונת הבלהות שלה ממשיכה בצורה יציבה למדי. דווקא לאחר תקופה טובה, הקבוצה חזרה ל'מסלול' שבו היא נמצאת מתחילת העונה עם שני הפסדים מביכים לוויגאן וליל בשבוע האחרון, ונדמה שגם האוהדים הכי נאמנים לבניטז מתחילים להעלות סימני שאלה לגביו.

אבל המנג'ר הספרדי נשאר בשלו. לאחר המשחק מול ליל הוא נתן את הראיון הבא והתייחס גם למשחק הקרוב נגד פורטסמות':
    "אני לא מרגיש שאני תחת לחץ. אני מאוכזב מהעונה שעוברת עלינו אבל אני חושב שאנחנו עדיין יכולים להלחם ועדיין יכולים להשתפר. נגד פורטסמות' אנחנו חייבים להוכיח שאנחנו נחושים ולאחר מכן שוב נגד ליל."

אבל יכול להיות שנחישות לא תספיק מול פורטסמות' בהתחשב ביכולת הבינונית מאוד של האדומים ממרסיסייד, שיחסרו את אורליו, סקרטל וככל הנראה גם בניון.

http://img.skysports.com/10/03/218x298/Rafael-Benitez_2426129.Xxx
    בניטז. עוד לא מרגיש שעבודתו בסכנה

ופורטסמות' מגיעה לאנפילד יחסית בכושר טוב. למרות הפסד במחזור האחרון לברמינגהאם, הקבוצה עברה רק שלושה ימים קודם לכן את הריבה הזו ברבע גמר הגביע ועלתה כמובן לחצי הגמר, הישג מרשים מאוד לשחקניו של גרנט שככל הנראה יצטרכו נס אמיתי כדי להישאר בפרמיירליג.

והאיש שתופס כותרות (למעט הבעלים) בפורטסמות' הוא כמובן פדריק פיקיון. החלוץ הצרפתי שבתחילת העונה נראה כשחקן סביר ולא יותר, מתחיל לצבור בטחון ובשבועות האחרונים לא מפסיק לכבוש. יש לו ארבעה שערים בארבעת המשחקים האחרונים, ואין ספק שאם פומפי תרצה להשיג נקודות באנפילד, הוא יצטרך להיות בשיאו - ממש כמו שהיה במפגש הקודם בין שתי הקבוצות, בו כבש שער מרהיב שחתם את ה2:0 מאוד מפתיע של פורטסמות'.

גרנט ושחקניו ייאלצו להסתדר ללא קווין פרינס בואטנג, כשמוקואנה ו-ואן דר בורה נמצאים בספק.

http://img.skysports.com/10/03/218x298/Frederic-Piquionne-Portsmouth-FA-Cup-Quarter-_2427648.Xxx
    פיקיון. נמצא בכושר מצוין

13. שלו Guest

Reina, Insua, Johnson, Carragher, Agger, Mascherano, Aquilani, Gerrard, Babel, Rodriguez, Torres. Subs: Cavalieri, Kyrgiakos, Ngog, Benayoun, Kuyt, Lucas, Kelly.

הכי טוב שאפשר לבקש...
    שימו לב:
    לוקאס וקאוט על הספסל. רפא, הכל בסדר? :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/10
  14. Pinko Member

הרכב מעולה שלכם, בהצלחה. רק לא טוטנהאם לליגת האלופות...

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו. הפתעה עצומה. אני מאוד מרוצה מההרכב, נקווה שהוא יוכיח את עצמו.