המחזור ה30 בפרמייר ליג: מאבק משולש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏12/3/10.

1. שלו Guest

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    גם נגד פורטסמות' לא ציפיתי למחצית כזו.
    אקווילני ובאבל כובשים? זה אומר משהו... הרכב טוב מאוד של רפא. למרות שלא ציפיתי שננצחונשאיר סיכוי למקום הרבעי האמונה מתחילה לחזור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית טובה מאוד. פעם ראשונה מזה הרבה זמן שאני נהנה מהכדורגל שלנו.

אקווה הוכיח במחצית הזאת בדיוק, אבל בדיוק, למה הוא כל כך יותר טוב ויעיל מלוקאס. למעט 2-3 איבודים לא מחוייבים - שגם לוקאס מספק אותם בדרך קבע - מחצית פשוט פנטסטית, כדורים ארוכים מצד לצד, תנועה בלי הפסקה ללא כדור, איומים על השער. וזה בכלל לא קשור לגול שלוקאס גם עוד 30 שנה לא היה כובש ברגל שמאל בכזה דיוק.
    מקסי גם כן במחצית טובה, מאוד פעיל ועם כמה כדורי עומק נפלאים. באבל למרות השער המצוין במחצית כל כך אופיינית, כל הזמן רץ לתוך המגנים עם 0 מחשבה. מרגיז כל כך.

השאר -
    טורס ענק, ג'רארד מתחיל להראות סימני התאוששות, מסצ' וההגנה ללא הרבה עבודה.

3. שלו Guest

אני גם בדעה שלך אבל ההגנה של פומפי דיי "פתחה לנו רגליים" במחצית הזו והמבחן האמיתי של ההרכב הזה הוא במשחקים נגד קבוצות איך לומר, קצת יותר טובות.

4. Cup of Tea Liverpool, UK

סוף סוף קצת נחת..
    אני לא שוכח ששיחקנו מול פומפי בבית, אבל הכדורגל היה חוויה. חבל שלא שמרנו על שער נקי.

ריינה 5.5 - לא היתה לו עבודה. הצלה אחת גדולה.
    ג'ונסון 6 - פעיל התקפית, לאט לאט חוזר לכושר ובהגנה אין עבודה.
    (קלי 5.5 - לא היה לו מה לעשות, הגיח פעם-פעמיים קדימה. אבל טוב לראות אותו ושימשיך במגמת ההתקדמות)
    קראגר 5.5 - מחוסר עבודה.
    אגר 5.5 - כנ"ל, אהבתי לראות אותו עולה קדימה כמו פעם.
    אינסואה 6 - יש בהחלט שיפור, עדיין לא ממש טוב, אבל קשה להתלונן כשהוא המגן היחיד בשמאל בסגל שכשיר.
    מקסי 6.5 - בישול קליל לטורס ומעורבות מלאה בכל מהלכי ההתקפה במחצית הראשונה, היה עדיין טוב בשנייה. שימשיך ככה.
    (בניון 5.5 - השדר טעה, אקווילני בישל ולא הוא, אבל הוא היה פעיל בדקות ששיחק ולא לשכוח שהוא חוזר מפציעה.)
    מסצ'ראנו 6.5 - שקט וטוב. עושה את העבודה פעם אחר פעם.
    אקווילני 8 - וואו. מאיפה נתחיל? הבנאדם עשה שתי מברשות, הבקיע, בישל, שיחק בנגיעה, המון תנועה, שכל, יצירתיות, השפעה, התקפה, בתוך הרחבה, מחוץ לרחבה. שחקן מ-ד-ה-י-ם. מיותר לציין שאני תמיד האמנתי בו והעדפתי אותו על פני לוקאס. איש המשחק לצד...תקראו.
    באבל 6.5 - טוב לביטחון שלו להבקיע, עדיין עשה שטויות, אבל הוא כבר יותר טוב. שמח בשבילו.
    ג'רארד 6 - סביר, היה מעורב ועבד קשה אבל אני מצפה ממנו ליותר. קשה להתלונן ביום כזה של ההתקפה.
    טורס 8 - מצויין. שני שערים כשהשני הוא ממש קלאסי של טורס. באמצע, בצד, בישל שניים נוספים, למעשה היה מעורב בכל הגולים. טוב לראות אותו שוב כך ומקווה שהוא יפציץ במשחקים שנשארו. טורס, התגעגתי. איש המשחק לצד אקווילני.
    (אנגוג- לא מספיק זמן)

בניטז 8 - לוקאס וקאוט על הספסל 90 דקות, ההרכב הכי טוב שאפשר לבקש, חילופים מתוזמנים ונכונים, מצויין. קשה להאמין שזה היה אשכרה בניטז. נקווה לעקביות.

5. 亚历山大帕托 Member

http://i41.tinypic.com/14kb21u.Xxx
    stay classy

משהו מלוכלך קרה פה. השופט לא היה יכול לפספס את זה, זה היה ממש ליד הכדור. כנראה שלא היו לו ביצים להרחיק את ג'רארד באנפילד כאשר הנסיעה הבאה היא לאולד טראפורד, אבל מה עם ההתאחדות? זה שווה הרחקה ליותר ממשחק אחד.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מצב קלאסי של הרחקה לשלושה משחקים על פי צילומי הטלוויזיה. אלא אם ההתאחדות תשתפן או שהשופט יסדר לה תירוץ בנוסח "ראיתי, ולא חשבתי שזה ראוי לתגובה".

7. קינג לדלי Member

הוא עשה את זה למייקל בראון שזה סוג של מצווה.
    אני חושב שההתאחדות תיתן לו חסינות.

אגב,שכחתי לציין אבל גארי קולדוול בלמה של וויגן נתן הופעה יותר מצחיקה מיעקב כהן.
    שלושה שערים של הקלמזי הזה.

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/5040237/

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/10
  8. RealStretford Member

מחזור רע מאד מבחינתי, עם נצחונות לכל היריבים.

מילנר שחקן השנה באנגליה לטעמי

9. AronB Member

אני יודע שגם אני וגם אתה שונאים אותו , אבל אני לא כמעט ולא מצליח לראות מצב שבו החזיר המכוער והמקריח לא זוכה בשחקן השנה באנגליה.

10. k_700 Member

כן הא... ורוני הוא בכלל אכזבת השנה באנגליה ע"פ בחירת השחקנים.

11. קינג לדלי Member

מילנר נתן היום הצגה ברמה הכי גבוהה ובסטייל הכי טוב של פראנק למפארד ואני לא צוחק.
    בכלל היה משחק מהיר ומעניין וויגן סבלה משער עצמי מוזר של הילד המוכשר מקארתי ורדפה אחרי וילה.
    הקלארטס כרגיל צופפו והרחיקו בהתאבדויות כל כדור.

שאפו לוילה ולאוניל.
    עם כל השבלוניות המלחמה שלהם מוכיחה שאפשר לתת עונה נהדרת אם מאמן מלמד שחקנים לתת את הכל במגרש.
    גמר גביע הליגה,חצי גמר גביע מול צ'לסי ועדיין במאבק על מקום רביעי.

12. RealStretford Member

ברור שאת רוני אני שונא בכל ליבי.

ברור לי גם שמדובר בשחקן כדורגל מן הרמה הגבוהה ביותר. אני מוכן לסלוח לו על כמעט הכל אם יספק את הסחורה בדרום-אפריקה (שם כמובן, עם שלושת האריות על החולצה יזכה לחנינה זמנית)

אבל קולי הולך למילנר בגלל השינוי והשיפור המדהים ביכולתו. על תבלבלו לי את המוח שרק ה"הכי טוב" במובן הטהור המילולי זוכה בתואר, כי לפני שנה נבחר גיגס מתוך רגש ונוסטלגיה ולא משום סיבה אחרת. מרטין אוניל מאמן ברמה הכי גבוהה שיש. איש חכם מאד, שמבין גדול בכדורגל

13. k_700 Member

רגש ונוסטלגיה?!!!
    גיגס נתן עונה מדהימה, לאורך כל העונה היה עם פלטשר השחקן הכי יציב שלנו.
    הרגש היהה אולי לראות שחקן בן 35 מפזז במגרש כמו וולשי בן 18 ועושה בית ספר לשחקנים הכי גדולים.
    דרך אגב, להזכירך זכינו באליפות שנה שעברה. אז אם גיגס זכה בתואר אישי כלשהו כנראה שזה הגיע לו.

אתה לא אובייקטיבי, אתה לא תודה שרוני צריך לזכות בשחקן השנה באנגליה רק כי אתה שונא אותו ומקנא בהצלחתו.
    בעצם מה אני מדבר על כדורגל עם אדם כמוך. הרי עוד אולי גם תשנא אותי ואז לך תדע לאיזה כיוון הפוסטים פה ילכו.

14. eastlands Member

סנו k 400
    שטוף את הפה לפני שאתה משחיל משפט על איש כדורגל כמו פיטר , את מה שהוא שכח בכדורגל אתה צריך להשלים בעוד 10 שנות צפיה ולימוד כדורגל .

זכותך לחשוב שרוני הכי גדול ביקום אבל יש עוד דעות של אנשים שהיו בכדורגל עוד לפני שנולדת , בכלל לא מעניין לי תתחת תואר כדורגלן העונה , אבל מילנר חייב להופיע ברשימת מצטייני העונה על הקפיצה האדירה ממכרות ניוקאסל ,קצת כבוד לשאר החברים בדברי ההבל שלך .

15. THE STRETFORD END Member

יש הרבה במה שפיטר אומר,
    נכון שרוני מעל לכל הליגה עד כה העונה,ללא ספק השחקן מספר 1
    אבל מילנר באמת עשה התקדמות וקפיצה גדולה שהפתיעה גם אותי
    אז סביר להניח שהגדולה של רוני,הפופלאריות שלו תזכה אותו בתואר שחקן העונה
    אבל אם מילנר יזכה באיזה תואר שכזה אני לא אהיה מופתע או נגד,
    בדיוק כמו הבחירה היוצאת דופן של גיגס עונה שעברה ולא כי הוא היה השחקן הכי טוב בליגה.