המחזור ה30 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏22/3/12.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

החמצה ענקית של ואן דר וארט שבעט ישר לאמצע משום מה... בכל מקרה משחק גרוע, ספרס משחקים מאד שמרני וצ'לסי סתם לא מצליחים להניע כדור בהתקפה (ראמירז באגף ימין... WTF). בצד השני ספרס פשוט מראש ויתרו על אגף ימין כשואן דר וארט, אולי כי סתם בא לו או כי זה מהוראות של רדנאפ, כל הזמן מבלה באמצע. היחיד שאני יכול לומר עליו שהיה לו משחק טוב עד עכשיו זה סקוט פארקר שממשיך לעשות את העבודה הפנטסטית שלו בקישור. בוסינגווה זה דג'ורו 2.

מעניין אם האנאפלבית יכניס את סאהה או דפו או שימשיך במשחק הנוכחי. זה מזכיר לי מאד את הביקור של טוטנהאם באנפילד, רק שצ'לסי עדיין לא הגיעו לרמת האימפוטנציה של ליברפול אז אני לא בטוח שזה יהיה חכם. דרוגבה בסוף ימצא את המטר הפנוי ויעניש.

ועוד משהו - זה דרבי זה? אווירה עלובה, שום תשוקה על המגרש, קצב בינוני... מאכזב מאד בינתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/12
  2. אבו Member

+1. וזה משחק שצ'לסי חייבת לנצח, מאסט ווין זה אנדרסטייטמנט. מאמין שזה ייראה אחרת במחצית השנייה.

3. The_Arsenal Member

לא להאמין שצ'לסי משחקים ככה במשחק שהוא אולי ההזדמנות האחרונה שלהם לחזור למאבק על טופ4. לא להאמין שככה האצטדיון נשמע במשחק כזה, שהוא כמובן בנוסף גם דרבי. ואחרי זה אומרים שהקהל הביתי של ארסנל גרוע...

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לפרגן לאוהדי ספרס עם ההברקה על למפארד -
    He eats what he wants
    He eats what he wants
    Frank Lampard
    He eats what he wants

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

5. The_Arsenal Member

:aaarofl:

6. Gunner_ForeveR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב של ארסנל -
    שצ'זני
    גיבס, ורמאלן, קוסיילני, סאנייה
    סונג, רוזיצקי, ארטטה
    ג'רביניו, רובין, וולקוט

ספסל - פביאנסקי, סאנטוס, דג'ורו, ראמזי, אוקס, בניון, צ'מאח.

החלטה מצוינת להרכיב את ג'רביניו, חייבים להכניס אותו לעניינים עד סיום העונה, והיום מדובר באחת ההזדמנויות היחידות עד לסיום העונה לעשות זאת. ובכל מקרה ראמזי היה כזה נזק מול אברטון שלא מדובר בכזו הידרדרות.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי צ'לסי... דרבי, בבית, על כל הקופה, כשהיריבה בקריסה ו-75 דקות נראית כמו אוסף של זומבים, וככה זה נראה... כנראה שפשוט לא מגיע להם לסיים במקום הרביעי. אני לא אצליח להבין איך יש להם כל כך הרבה שחקנים מנוסים, שרק לפני שנה וחצי הראו יכולת וורלד קלאס, והיום לא מסוגלים לבצע מהלכים פשוטים. טוטנהאם בקושי תקפה היום ואיכשהו החמיצה 3 הזדמנויות לשער בטוח.

מבחינת המאבק על הטופ 4 התוצאה מצוינת לנו אבל עדיין קיוויתי שהכחולים ימנעו מספרס את המקום בליגת האלופות. מי יודע, זה בידיים של ספרס עכשיו (וזה אומר שהכל יכול לקרות).

יאללה, לתת בראש לוילה ומקליש.

ההחמצה של אדבאיור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

9. sandro Member

אם היו אומרים לי אתמול שאנחנו נסיים בתיקו, הייתי קונה את זה בעיניים עצומות אבל אי אפשר שלא להתאכזב אחרי כל כך הרבה החמצות במחצית השנייה. הגיע לנו לנצח, היינו יותר טובים, הגענו למספיק מצבים אבל שלא הולך אז לא הולך ושום דבר לא נכנס.
    בסך הכל מעודד מהופעה, בעיקר במחצית השנייה. צריך להרים את הראש ולהסתכל קדימה ולנסות להשיג ניצחון ליגה סוף סוף. 2 מ15 זה מאזן של קבוצת תחתית.

COYS

Koscielny knee injury flared up in the warm up. Djourou in, Jenkinson promoted to bench

אומנם זה לא ישנה הרבה מול הקבוצה העלובה של מקליש, אבל אני ממש מקווה שזאת פציעת ארוכת טווח. קוסיילני הוא שחקן ההגנה הכי טוב שלהם העונה והפסד שלו תהיה מכה קשה לחלאות.

10. iMadrid Member

טוטנהאם פספסה הזדמנות נהדרת לנצח את צ'לסי בחוץ. התרנגולים לדעתי היו הרבה יותר טובים, משהו רע עובר על צ'לסי השנה וזה לא רק המאמן הקודם זה הסגל השחקנים חייב לבוא שינוי בקיץ הקרוב

11. AW forever Member

מסכים עם דניס, צ'לסי נראו איום ונורא. איפה הרוח שהייתה להם במשחק מול נאפולי? שומרים את זה רק לאירופה? בינתיים הם בדרך לראות את ליגת האלופות בטלויזיה בעונה הבאה. אני חושב שעיקר הירידה שלהם נובעת מהירידה של מאטה, שפשוט נראה כמו הצל של עצמו, לא מעורב, לא מספיק מדוייק. נכון הוא בעט בעיטה חופשית לקורה אבל מלבד זה הוא לא היה שווה איזכור במשחק הזה.
    התרנגולות גם לא הבריקו אבל הגיעו למצבים יפים והחמיצו אותם.
    חייבים להמשיך ולמנף את האיבוד נקודות הזה ולחזק את האחיזה במקום השלישי.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי ראינו היום בגשר את חילופי המקומות בפריימר לייג בין טוטנהאם לצ'לסי, זאת שדיברה חזק בעבר וזאת שתדבר חזק בעתיד. לטוטנהאם היה חסר היום מזל וגם חדות כדי לנצח אבל הבדלי הרמות היו עצומים.
    צ'לסי תצטרך חריש עמוק ובעיקר דם חדש כדי לחזור למעמדה בעבר. טוטנהאם תצטרך לשמור על הקיים (מודריץ', בייל, רכישה של אדאביור?) ועוד כמה חיזוקים נקודתיים כדי להיות אפילו חזקה יותר ולהתמודד על האליפות בעתיד.

לסיום, מילה קטנה על בייל. כישרון עצום, יכול להיות מפלצת של כדורגל, אבל כדי שזה יקרה הוא חייב ללמוד שאסור לו לכפות את עצמו על המשחק, שהוא יכול לצאת גדול גם מבלי לנסות לעשות דברים בכוח.

13. JohnTerry26 Member

לא ברור מה הולך עם הקבוצה הזו. למרות ההפסד המאוד מוצדק לסיטי ברביעי היה נראה שהשחקנים רוצים הרבה יותר תחת די מטאו, והנה מגיע המשחק הכל כך אנמי הזה. אני מאוד מאוכזב שפספסנו את ההזדמנות הזאת לפתוח את המאבק לגמרי, אבל באמת שקשה לי לומר יותר מזה.. הרי במשך כל העונה לא הייתי מצפה להופעה טובה במשחק בסדר גודל כזה, אז בגלל כמה תוצאות טובות בחודש האחרון אני אמור לצפות מהסגל הזה ליותר? המוטיבציה לנצח היתה נמוכה מדי, זה הדבר היחיד שמתסכל אחרי המשחק הזה.

14. מזגן Member

אוי אלוהים ראש ביצה בהרכב. אכלנו אותה. חייבים להבקיע לפחות 2 שערים עכשיו.

15. Andrei Kanchelskis Member

המאבק על המקום הרביעי עוד לא גמור. טוטנהאם של החודש האחרון היא ערימה של חוסר יציבות ואני לא כל כך בטוח שחמש נקודות מצ'לסי זה פער כל כך מבטיח, הכל עוד אפשרי ואם יש זמן שצ'לסי יכולה לתת בו גז ולהפוך את הקערה על פיה אז זהו בדיוק הזמן הזה.

עוד שעתיים למשחק המעניין בין סטוק לשיטי וכולי מלא תקווה שגם השיטי ידרכו במוקש המעיק שנקרא בריטניה סטדיום והפעם בניגוד לפעמים קודמות ובכלל לכל העונות של סטוק סיטי בליגה לא איכפת לי שהם יציגו כדורגל מכוער ומעורר גועל, כל עוד זה משרת את מנצ'סטר יונייטד זה מתקבל בברכה...