המחזור ה30 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏22/3/12.

1. פול סקולס Member

איזה יפה זה לראות את כל הקהל קופץ באחת, כאילו כולם קיבלו דקירה בתחת.

2. תונל Member

ראיתי עכשיו את התקציר, אמרו שזה בגלל פציעה.
    נראה שסיטי לא עשו יותר מדי במשחק, אמנם קיבלו גול די פוקסיונרי אבל לא הראו שמגיע להם יותר מתיקו. אני מקווה שיונייטד לא תפתח פער גדול מדי, רוצה כמה שיותר מתח עד הסוף.

צ'לסי טוטנהם נראה שהיה משחק טוב עם הזדמנויות. אדבאיור עובר את צ'ך ולא מצליח להבקיע, חבל. אני מפנטז שהם יחזירו את ברבטוב עונה הבאה, או יביאו מישהו כמו הונטלאר.

ליברפול כרגיל סיפור עצוב, גול יפה של סוארז אבל פשוט קבוצה בינונית. לא מתואמת, סקרטל שעוד יחסית טוב עושה פנדל מפגר ובגול השני קארול נשאר שחקן אחרון כדי למנוע אותו, אוכל הטעיה ועושה גליץ' לשום מקום.
    חבל שככה מועדון כזה מתנהל ונראה.
    אירוני שהגול שסוארז הבקיע עם היד בא מפאול שהוא ניסה להמשיך לרוץ אחריו במקום ליפול, לרגע היה אפשר לטעות ולחשוב שהוא שחקן הוגן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. פול סקולס Member

לא היה משחק טוב בין ספרס לצ'לסי.
    ההזדמנויות החלו רק במחצית השנייה, שהייתה אמנם קצבית אך לא איכותית.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ניוקאסל מתבססת במקום השישי עם 3-1 בהות'ורנס, הבעייה מבחינתם שהמקום הזה יוביל לאירופה רק אם גמר הגביע האנגלי יהיה בין צ'לסי/טוטנהאם לליברפול.

5. AW forever Member

הם בשיוויון נקודות עם צ'לסי שעדיין צריכה לבקר באמירויות ובאנפילד. הם המועמדים הלא סבירים, אבל אם צ'לסי תמשיך להיראות ככה וטוטנהאם תמשיך להשמיט נקודות, הם נמצאים בפוזיציה מצויינת לנצל את זה ולגנוב את המקום הרביעי. עונה מעולה של המגפייז.

נערך לאחרונה ב: ‏25/3/12
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רציני? באיזה עולם ניוקאסל מצליחה לעבור גם את צ'לסי וגם את טוטנהאם (וזה כשיש לה לוח משחקים סופר קשה עד סוף העונה)?
    נעזוב רגע את העובדה שלדעתי פער 5 הנקודות של טוטנהאם לא יסגר גם לא על ידי צ'לסי, זאת חתיכת פנטזיה להאמין שדווקא ניוקאסל (זאת שבכל משחק קשה מסתפקת בתיקו) תהיה זאת שתעשה את זה.

7. Ori8 Member

אין להם סיכוי לתפוס את המקום הרביעי. הם לא מספיק יציבים.
    פארדיו בנה שם וואחד התקפה, ועם הגנה קצת (או הרבה) יותר רצינית הם כן היו חזק במאבק.

אם הם מצליחים לשמור על הסגל הקיים בעונה הבאה ולחזק את החלק האחורי + עוד שחקן ברמה גבוהה לקישור, יש להם סיכוי רציני במאבק על 3-4
    אשלי (גם פה) קיבל בראש על הפיטורים המוזרים של כריס יוטון, אבל בהחלט אפשר לפרגן לו על האפקט והשינוי שזה הביא.

נערך לאחרונה ב: ‏25/3/12
  8. AW forever Member

באותו עולם שבו עם שבעה משחקים לסוף העונה הם עם שיוויון נקודות עם צ'לסי ו5 נק' מהתרנגולות. כמו שרשמתי, זה לא סביר, אבל בכלל לא האמנתי שהם יהיו בעמדה כזו בשלב כזה של העונה וקרדיט להם על זה. כבר יש כל מיני שמועות שמקשרות את בה לכל מיני קבוצות, הוא נמצא בכושר הבקעה מפחיד העונה ובכלל יש להם כמה שחקנים שעשו התקדמות אדירה העונה והם פחות באור הזרקורים בהשוואה ללונדוניות.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים מMOTD:
    1. דז'יבריל סיסה - אידיוט גמור. חזר לא מזמן מהשעייה של 3 משחקים על שחנק את רוג'ר ג'ונסון, עכשיו הוא נכנס עם 2 רגליים בשחקן של סנדרלנד ואח"כ עוד מופתע מהאדום. ייעדר 4 משחקים ז"א סה"כ 7 משחקים כשחתם לחצי עונה להציל את קיו פי אר מירידה. כמה שהוא סקורר הוא גם טיפש באותה מידה.
    2. פול למברט בעוד משחק סטנדרטי של נוריץ', רואים ברחבה בהתקפות שלהם 4+ שחקנים וגם ביתרון. כל כך הרבה שחקנים בהתקפה שכמעט תמיד יש אופצייה למסירה בשליש השלישי של המגרש, לא פלא שכובשים כל כך הרבה שערים. כל הכבוד.

מקום 4 תסיים טוטנהאם, ארסנל במומנטום מטורף ואני לא רואה איך היא תרד מהמקום ה-3, טוטנהאם גם עם לוח משחקים נוח יותר מזה של צ'לסי וגם קבוצה יותר טובה מצ'לסי.
    לא חושב שלניוקאסל יש סיכוי, הם כבר עושים מעל ומעבר ואני בכלל חשבתי שיהיו מועמדים לירידה אז אולי זה שאני זורק אותם מהמדרגות לא אומר הרבה אבל אני חושב שכל משחק בשבילם הוא פוטנציאל ממשי לאיבוד נקודות ובמצב כזה אני לא רואה אותם עושים עכשיו ריצה מטורפת כפי שנדרש כדי לכסות פער של 5 נקודות ולעקוף גם את טוטנהאם וגם את צ'לסי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל עצום בין לסיים במקום 6 (המיקום שלהם כרגע) לבין להיכנס ל4 הגדולות ולקחת את הכרטיס לליגת האלופות.
    ושלא יבינו אותי לא נכון, ניוקאסל היא הפתעת העונה בזה שהיא נמצאת לפני קבוצות כמו ליברפול, סנדרלנד ואברטון כשהיא שווה בנקודות עם קבוצה כמו צ'לסי, אבל מכאן ועד לחשוב שהיא מסוגלת לא רק לעבור את צ'לסי אלא גם לסגור פער של 5 נקודות מטוטנהאם, זה כבר פנטזיה. גם אם ניוקאסל יביאו למיקסום הסגל, הם עדיין פחות טובים מטוטנהאם, בטח ובטח כשהם צריכים לסגור פער של 5 נקודות 8 מחזורים לסוף העונה.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשלב הזה של העונה, מומנטום חשוב יותר מפערי איכות מסוימים בקבוצות. אם טוטנהאם יצאה מהמומנטום השלילי שלה, היא תהיה בסדר. אם לא, מי יודע, למרות שברור שניוקאסל אנדרדוג ברור. בסך הכל העורבים כבר עברו העונה מיני משברים שלהם - כמו התקופה הקשה הראשונה אחרי פתיחת העונה הטובה, כמו התבוסה בווייט הארט ליין, כמו אובדן הנקודות המטופש מול וולבס - והראו שהם יודעים להמשיך הלאה.

12. Magpie22 Member

אני לא חושב שנצליח לסיים מקום 4 או מקום 5. המקום השישי אידיאלי ואפשרי וכל הכבוד על זה.
    אני רק אציין דבר אחד. ניוקאסל היא הקבוצה היחידה בשלב הזה של העונה שמשחקת ללא לחץ. ברגע שהבטחנו את המקום שלנו בעשירייה הראשונה מכאן אפשר אך ורק להינות ולשחק חופשי יותר. אם נגיע לאירופה זה אכן בונוס אבל אם לא אז זה לא סוף העולם. מה שיותר חשוב זה לשמור על השחקנים החשובים מה שכנראה לא יקרה כי במועדון הודיעו שסיכוי גבוה ששני שחקנים חשובים יעזבו, במקרה כזה מעניין מי יגיע במקום ובכלל מה יהיה הרכש בקיץ.

13. Sturridge Member

יש סיכוי יותר מסביר שניוקאסל תגיע לאירופה גם ממקום שישי.

במידה וליברפול תגיע לגמר הגביע האנגלי, ומולה תעלה צ'לסי/טוטנהאם.

14. חוצפן חיובי Member

אני חושב שגם במקרה שליברפול או הקבוצה שתסיים במקום החמישי תזכנה בגביע, הקבוצה במקום השישי תגיע לאירופה בלי קשר לזהות הפיינליסטית, כי אז הזוכה תקבל את כרטיס הגביע (בגלל שהוא הכרטיס הכי "טוב" לליגה האירופית), וכרטיס נוסף יתפנה לקבוצה במקום השישי.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אנחנו זוכים בגביע ומסיימים במקום ה-7 ומנצחים בגמר את בולטון, אז המקום ה-6 לא תשחק באירופה.
    ישחקו באירופה המקום ה-5, ליברפול ובולטון.