המחזור ה30 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏22/3/12.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי על ההגנה אלא על החלק ההתקפי. לא פעם ראשונה שאני רואה את פולהאם ואני אומר לעצמי שיש להם חלק התקפי נפלא (לפחות על הנייר) אבל זה נראה שמדובר בחלק התקפי זחוח משהו. ולנסיה, רוני וגיגס נלחמים, רצים, יורדים לתאקלים, וההתקפה של פולהאם (לא בפעם הראשונה העונה) משחקים בסגנון שכמו שאמרתי המילה זחוח מגדירה אותו בצורה הכי טובה.
    ועכשיו כשאני חושב על זה לעומק, למרות האיכויות בהתקפה פולהאם כבשה העונה רק 37 שערים כשהיא רק במקום ה13 בליגה(בלי התקופה הטובה שלה לאחרונה שכללה 2 ניצחונות היא היום חזק במאבקים בתחתית). מאוד מאכזב.

2. alexshw Member

משחק פלצני של אברה מדרגה ראשונה, חוץ מזה שהוא כמעט איבד את העמדה כמו בשער ההוא של קאוט באנפילד בגביע.

3. פול סקולס Member

קדנציה שניה (לפחות) של מרטין יול באנגליה; היית מצפה שהאנגלית שלו תהיה טובה יותר.
    צרם לי באוזניים כמעט כמו גרנט.

4. Jack Wilshere Member

אני לא יודע מה ראיתם, אבל אני ראיתי אתמול את יונייטד טובה, נחושה ומנצחת. הפעולה האחרונה לקתה בחסר, אבל עד הפעולה האחרונה המשחק של יונייטד שטף ונראה טוב. פולהאם סגרו ועמדו טוב על המגרש, ולא היה פשוט להבקיע מולם אתמול. מן הצד השני, פולהאם לא הגיעו למצב ממשי אחד כל המשחק.. לגבי הפנדל שלא נשרק, לטעמי אוליבר (שופט מצויין) קיבל החלטה נכונה. ראו בבירור שמרפי לא חושב על אופציית הבעיטה, אלא מחפש את הפנדל וממהר ליפול ממגע מינורי, ואני נגד שריקות לפנדלים בנסיבות כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/12
  5. h2z Member

האנגלית של יול טובה מאוד, יש לו מבטא חזק אבל האנגלית שלו ברמה גבוהה...

6. Mellow29 Kopite

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Christian Dailly Member

מייקל אוליבר באמת שופט מעולה,וכבר עכשיו אחד הטובים בפרמייר ליג עם עתיד זוהר.

אבל בדיוק כמו שיול אמר,רק שופט אמיץ היה שורק לפנדל גבולי,בכזאת דקה ובמגרש הביתי של יונייטד.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תיתן לעובדות לבלבל אותך:
    http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...ols-claims.html

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטבלה הזאת לא סותרת את מה שהוא אמר.
    קשה מאוד לשופטים לשרוק נגד הקבוצה הביתית בדקה כזאת, בטח כשהיא קבוצה גדולה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור לכולם שבעוד טעויות נגד היוניטד לרוב יעברו מתחת לראדר (ככה זה שאתה קבוצה מצליחה שזוכה בתארים בלי הפסקה) טעויות לטובת היוניטד תמיד ימצאו את השונא התורן שיתמקד בהם ושיהפוך אותם למייצגים את הכלל.
    את מי מעניינת העובדה שקבוצה שתוקפת יותר ונמצאת יותר זמן ברחבת היריב תקבל יותר פנדלים מהיריבה שלה, בטח קבוצה ביתית כמו היוניטד.
    את מי עניין שבמחצית הראשונה אתמול היה פנדל גבולי גם כן רק לטובת יוניטד?

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שמה שהיה במחצית הראשונה התקרב בכלל לפנדל ליונייטד. בכל מקרה, סטטיסטיקות כמו מי מחזיק יותר בכדור (וכן, באופן טבעי יונייטד תגיע ליותר מצבים שיכולים להביא לפנדל לזכותה כי היא פשוט יותר באזור רחבת היריב) או כמה פנדלים נשרקו לטובת ולחובת באופן כללי לא באמת חשובים. מה שחשוב זה כמה פנדלים נשרקו לזכותך לעומת הכמות שהיית ראוי להם, וכמה נשרקו לרעתך לעומת הכמות שהיו צריכים להישרק. הסטטיסטיקה לא תמיד מתיישרת, לפעמים זה עניין של מזל ודווקא קבוצה דומיננטית צריכה לספוג פנדל.

אני חושב שיש איזה אתר שבודק את הדברים האלה ומראה איך הטבלה היתה צריכה להיראות במידה שכל טעויות השיפוט היו נשרקות אחרת. זה המדד הרלוונטי יותר.

אגב, משה, טעויות לחובת יונייטד יעברו מתחת לרדאר מסיבה נוספת - יונייטד מנצחת לרוב במשחקיה. כשהטעות לא משפיעה על התוצאה - בניגוד, למשל, למה שקרה נגד ניוקאסל ולכן כמובן נחקק בזיכרון שלנו - היא נשכחת עוד לפני סוף המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/12