המחזור ה9 בליגת העל: מכבי פ"ת משפילה את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏17/11/06.

1. Berkovic Member

מכבי הרצליה-מכבי ת"א
    אחרי ששיימן "הגאון" העיף את ראובן עטר הסיכויים של הרצליה להישאר ליגה קטנו משמעותית. מכבי לא אמורה להתקשות לנצח.
    2
    בני יהודה-מועדון ספורט אשדוד
    משחק פתוח שיכול ללכת לכל צד שתי הקבוצות מגיעות למשחק בתקופה לא משהו. אשדוד אחראי הפסד למכבי פ"ת. בני יהדוה אחרי תיקו אפס לא משכנע.
    x
    הפועל פ"ת-מכבי חיפה
    אם חיפה תפסיד להפועל פ"ת הלכה האליפות. למרות שלא ניצחה כבר 4(?) משחקים ברציפות היא חייבת לחזור לנצח.הפועל פ"ת אם כל הכבוד לילדים לא יכולה להתמודד עם חיפה.
    2
    הפועל ת"א-מכבי נתניה
    הזדמנות גדולה לנתניה לנצח הפועל מגיעה ללא חן,אבוקסיס ופאס. ההגנה של הפועל הייהת חלשה עם פאס וחן קל וחומר בלעדיהם.נתניה אחרי משחק טוב מול בני יהודה עם אינספור החמצות.
    2
    בית"ר ירושלים-מכבי פ"ת
    משחק מעניין מאוד צפוי לנו ביום א' באורווה. בית"ר חוזרת אחרי משחק העונה בו קופחה וסיימה בתיקו. מכבי פ"ת אחרי הניצחון על אשדוד.
    1

2. בית"רי מלידה Member

כרגיל בהבועל: הכרעה בדקה האחרונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

גם בלי אבוקוף הם קבוצה ( לצערי ) טובה.

3. flash Member

למה פינטו לא בתכנון למשחק?
    אני חושב שתמוז ובן שושן צריכים לפתוח, כי הם פשוט מצוינים בכל משחק שלהם. ובכלל שהחלוצים הזרים לא ברמה הדרושה, וצריך להחליף אותם בינואר.
    מירוסביץ' אלברמן בואטנג זיו בנאדו גרשון גפני ואבגי (בשביל מה יש שוער שני? גם כשקורונפיין פצוע מתעלמים מאבגי?).

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/06
  4. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/gg114004.Xxx
    עקיצה ב60 שניות. תודה לך הפועל.

באמת שאין הרבה להרחיב על המשחק, אבל עדיין יש מה לומר. עוד משחק עם בקושי מצבי הבקעה לשער, משחק משעממם, זה הופך להיות סדרתי אצל הפועל, אני יותר אהבתי את הכדורגל היפה שלנו, חבל שזה לא יוצא לפועל, זה מה שקורה שמעלים הרכב שנוי במחלוקת, גילי ורמוט הוכיח בפעם המי יודע כמה שמגיע לו להיות בהרכב הפועל ת"א. התגברנו על חסרון שני שחקני הגנה קריטים ועל חסרון הקפטן שלנו יוסי אבוקסיס, ניצחנו קבוצה לא פשוטה כמו מכבי נתניה שהשוותה והייתה טובה יותר לקראת הסיום.
    עקיצה אדירה של הפועל במתפרצת, הרבה מזל היה לנו, אלימלך יצא מהר קדימה, שלח את אנטבי.. יגאל רץ ומסר לדגו כדור יפה, הוא קיבל בחזרה מדגו, עשה עוד דאבל פאס, הרים, יוסי ביטון הוריד בראש לברדה וגילי ורמוט בקור רוח בעט פנימה. איזה 60 שניות אפילו פחות, אדירות של כדורגל. לא ייאמן. שאנטבי עושה את הפעולות נכון בהתקפה זו תאווה לעיניים. חליבה היה בסדר ושכטר לא עשה בעיות. כבשנו משחק 26 רצוף בליגה, כל משחק בעונה הנוכחית הבקענו וזה טוב מאוד. מקום שני, נקווה למעידה של בית"ר, חייבים לשפר את הליקויים במשחק אבל זה יישתפר אני מקווה. תודה לך הפועל.

ציונים:

אלימלך - 6.5
    חליבה - 6
    באדיר - 6.5
    ביטון - 6.5
    אנטבי - 6.5
    שי אבוטבול - 6.5
    ברוך דגו - 6.5
    לוסיאנו דה ברונו - 5
    אליניב ברדה - 6.5
    איבן יוליץ - 4

מחליפים:

ורמוט - 6.5
    נתאכו - 6
    אוגבונה - 5

הציונים אולי דיי גבוהים יחסית למשחק הבינוני של הקבוצה, אבל ... לא נורא זו ההערכה שלי.

* בנוגע לחיפה שמפגרת 1-0 על ידי הפועל פ"ת, זה נראה לא כל-כך טוב..

5. בית"רי מלידה Member

משהו רע, יסודי , עובר על מכבי חיפה.

לא נורא , פחות יריבה לבית"ר בצמרת... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצחון ענק של הפועל ת"א, ענק.

ההבדל בין נקודה לשלוש הוא גדול מאוד במצב הצפוף שיש לנו. גילי ורמוט מוכיח שוב עד כמה הוא מועיל וצריך לקבל יותר דקות בהפועל. לא ראיתי את המשחק אבל בגדול מכבי נתניה יכולה לתת לעצמה 2 סטירות על איך היא לא ניצלה את הפועל בלי 3 שחקני הרכב משמעותיים בהגנה. ניצחון מצויין להפועל ת"א שנותן לה 3 נקודות חשובות ביותר.

בינתיים בשאר המשחקים:

בני יהודה ואשדוד במצב של 1-1
    מכבי חיפה ממשיכה להפתיע לרעה... בסביבות הדקה ה-30 1-0 להפועל פ"ת בקרית אליעזר.
    מכבי הרצליה ומכבי ת"א ב- 0-0.

7. Berkovic Member

כרגיל, הפועל מנצחת בזכות חילופים של שומי שפגע עם ורמוט שכבש בדקה 88.
    ניצחון טיפוסי להפועל, אמנם לא ראיתי את המשחק אבל כפי ששמעתי וקראתי הם שיחקו רע.כמו שזה נראה כרגע הפועל היריבה הכי גדולה של בית"ר לאליפות. במיוחד כמו שחיפה ניראת עכשיו.
    שאר המשחקים: מ.ס אשדוד-בני יהודה 2-3 מכבי הרצליה-מכבי ת"א 1-0 מכבי חיפה-הפועל פ"ת 1-1

8. ReL Member

הפועל קבוצה של ווינרים , אחרי שראיתי את כל הקבוצות שהולכות על האליפות השנה , היא הפייבוריטית שלי לאליפות . אם ביכולת כזאת מחפירה הם מצליחים לנצח משחקים , אז רק חכו ליכולת הטובה שלהם אחרי שהם ייפרדו מאופ"א.

כמה נקודות מכבי נתניה משמיטה , 2 מול הפועל פתח תקוה , 2 מול מכבי ת"א , 2 מול בני יהודה ועכשיו עוד 3 נקודות מול הפועל . אם לא היינו קבוצה של לוזרים מזמן היינו במקום הראשון. מעצבן אבל אני מאמין בקבוצה הזאת והיא תרוץ בצמרת השנה . אין קבוצה בליגה שעדיפה עלינו אנחנו שווים לכולן , עוד תבוא התקופה הטובה.

לירן שטראובר והטעות השבועית עלה בגול אחד הפעם , אמרתי את זה כבר מזמן שוער טוב הוא כן אבל בכל משחק יש לו טעות קריטית והוא יכול לעלות לנו בנקודות , וזה בדיוק מה שקרה היום . אופיר חיים היה טוב דווקא היום , כנראה כשהוא רואה אדום בעיניים הוא נותן הכל . 3 גולים הוא יכל לשים בשקט. שכטר פשוט מתבזבז בצד הוא חייב להיות מאחורי החלוץ באמצע. אוקוצ'ה חייב לעוף , טוטואנה היה צריך לעלות במקומו. ועוד דבר על אוקוצ'ה , שוב פעם לסמן משקפיים לשופט? החתיכת מפגר הזה יכל להשאיר אותנו ב10 שחקנים משחק שני ברציפות , הייתי מעיף אותו בכיף מהקבוצה ודווקא משאיר את טוטואנה.

הפסד מתסכל אבל אני נשאר אופטימי.

9. Raulito Madridista

Rel שקראתי את זה ממש הייתי אופטימי לשמוע, אבל זה לא בדיוק נכון. אנחנו לא הכי ווינרים כמו שציינת, זה נראה לך כי היום באמת לקחנו נקודות כמו גברים במשחק חלש מאוד של שתי הקבוצות. הפועל גנבה העונה נקודות פעמיים - נגד כפר סבא במשחק חוץ ונגד נתניה במשחק הזה. נגד כפר סבא היינו חלשים ולא עברנו את החצי, הם החזיקו בכדור כמעט כפול מאיתנו אבל לא עשו איתו כלום, זה פחות גניבת נקודות, ונגד נתניה שתי הקבוצות היו חלשות מאוד כך שזה לא גניבה שלאחר הגיע יותר. אבל, הפסדנו העונה הרבה יותר נקודות כמו פראיירים:

נגד בית"ר ירושלים שקיבלנו שני שערים תוך חמש דקות בדקות האחרונות ובדקה ה-88 שיש לך 3 נקודות ביד ובדקה ה-93 אתה חוזר הביתה עם כלום זו השפלה וזה לוזריות. בדרבי נגד מכבי הקבוצה הייתה טובה מאוד, החמיצה מכל מקום, לא כבשה, והפסידה 3-1 לאחר שהובילה כבר 1-0 ונראיתה טוב מאוד, בשער ריק הקבוצה החמיצה וקיבלה גול במתפרצת עשר דקות אחרי זה.
    מוזר שבמשחקים לא יפים זה הולך ככה בינתיים, באמת מוזר. נגד פנאתינייקוס באופ"א היינו מעולים אבל הפסדנו כתוצאה של טעויות בהגנה, ובמשחק הקודם בבית נגד בוקרשט גם היינו מעולים אבל רק נקודה אחת נשארה בבלומפילד.

חאבייר פאאס עוזב את הקבוצה בדצמבר, חודש לפני חלון ההעברות, גם איתו ההגנה לא הייתה אדירה למרות שהוא בלם טוב מאוד, ויהיה קשה לשחק חודש בלי בלם ולמצוא לו בלם מחליף, למרות שביטון עשה היום עבודה טובה מאוד. אני בהחלט לא רואה אותנו לוקחים אליפות עם הגנה כזו, וגם סקורר של ממש אין לנו. בית"ר בהיתרון נקודה ומחר זה ייגדל כנראה, תמיד יהיה לנו את המשחק החסר המציק הזה שנשחק אחרונים, בית"ר מלאה בכסף ויותר מאוזנת.

ככה שאנחנו אולי עם שני נצחונות רצוף והכל טוב ויפה, בינתיים, אבל אנחנו לא ווינרים מי יודע מה יותר מקבוצות אחרות.

בקשר לנתניה.. לא הייתי מעיף את אוקוצ'ה, הוא הראה את הכישרון האדיר שלו כבר עם שער מסחרר נגד חיפה והיו לו עוד 3-4 שערים, לא רק בליגה הוא כבש, צריך לדבר איתו בפשטות ולהסביר לו. הסגל של נתניה נבנה לא טוב, כי יש יותר מדיי חלוצים שהופכים להיות קשרי כנף וקשרים בצד במערך של 4-3-3 וזה לא תמיד מתאים, פיטו שוחרר מהר מדיי.

10. מ.ח.א Member

אחרי 4 משחקים בלי ניצחון
    מכבי חיפה סוף , סוף מנצחת 2-1 את הפועל פ"ת
    אומנם רק הפועל פ"ת אבל עדיין , סוף סוף ניצחנו
    יניב קטן הבקיע 2 שערים (אחד מפנדל)
    אני מקוה שזה יוציא אותנו לתקופה חדשה

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי בדרך לניצחון רביעי רצוף.

אני לא מצליח להבין איך בכלל משפט כזה יוצא לי מהפה, אני אפילו לא זוכר מתי בפעם האחרונה הצלחנו לחבר שני ניצחונות רצופים. פשוט מדהים המהפך שהקבוצה הזאת עברה מתחילת העונה הזוועתית, שבה היינו יותר קרובים לליגה הלאומית מאשר לצמרת.

12. ReL Member

אולי לא הכי ווינרים שיש אבל בליגה שיש לנו היום אין קבוצה יותר ווינרית ממכם .
    בסך הכל אין שום קבוצה יציבה בליגה וגם בית"ר ממש לא קבוצה יציבה הנצחונות מול הרצליה ואשדוד יפים אבל השאלה אם תהיה המשכיות .

ראיתי כבר את כל הקבוצות כמו שאמרתי , וזאת דעתי , הפועל היא הפייבוריטית שלי להילחם עם בית"ר על האליפות . אין ספק שבית"ר הקבוצה הטובה ביותר אולי , אבל יש להם גם מספיק בעיות והכל טוב ויפה כשמנצחים , אבל אני רוצה לראות את בית"ר בעידן מזרחי אחרי ההפסד הראשון , איך היא תתנהג.

מכבי ת"א עם ניצחון רביעי ברציפות , הם פשוט רוכבים על הגל היכולת על הפנים , לא להאמין שהם בצמרת העליונה ,מאז שמכבי ת"א אוכלים בפאפאגאיו הם רק מנצחים

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/11/06
  13. Zeman Guest

צריך לציין שמכבי במשחק פשוט גרוע. הרצליה קבוצה כול כך נאיבית,המון הזדמנויות שלא נוצלו על ידי השחקנים שלה.לעומת זאת,מהצד השני אבי נימני בכדור חופשי גדול ומרדיקוביץ במתפרצת מצליחים לכבוש.

עוד ניצחון......... :aaa021:

14. מיכל3 Member

סופסוף נצחון אחרי ארבעה משחקים, אבל עדיין היכולת ממש לא משכנעת ואם נמשיך ככה אפשר לחלום
    על נצחונות במחזורים הבאים..במיוחד נגד מכבי ת"א שבוע הבא. הקישור היה אנמי לחלוטין עד השערים-
    בוקולי היה בינוני ומטה, גם קטן לא עשה משהו מיוחד עד הפנדל, מסודי ניסה אבל זה לא הספיק ובהתקפה
    קולאוטי היה פושר.
    בכל מקרה, למרות היכולת הלא טובה אולי הנצחון הזה יעזור לחיפה מבחינה מוראלית ויתן לה תנופה לקראת
    המשחקים הבאים ויוציא אותה לתקופה חדשה.
    מגרלשווילי- מה אפשר כבר להגיד עליו? פשוט ביזיון שהוא עדיין נמצא במכבי חיפה.

15. משוגע בירוק Member

יש פה אוהדים מגוונים מכל קבוצות ליגת העל... תגידו לי עכשיו בשיא הרצינות - יש שחקן יותר גרוע ממגרלשווילי בליגת העל?

* נ.ב. - השאלה לא כוללת את שלומי אדרי...