המחזור ה9 בליגת העל: מכבי פ"ת משפילה את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏17/11/06.

1. a.m Member

ולזנדברג יש מקום?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא.

3. Igi Member

איינשטיין אוהד של הפועל בכלל

וצמד לאור המשחק החלש שהוא נתן לא נקרא להוכיח. שער השוויון היה בהחלט יפה ומאז הוא השתפר, אבל הוא פשוט היה כל כך לא אפקטיבי לאורך המשחק.. בגלל זה אני אומר שהוא לא הוכיח כלום.

4. burning soil Member

טוב חזרתי מהמשחק, ואכן היכולת של מכבי לא היתה מי יודע מה, אבל הקרבה ומלחמה לא
    חסרו במשחק הזה. הרצליה קצת יותר טובה מאז שראיתי אותם מולנו בטוטו, אבל עדיין לא
    ראיתי אותם מאיימים על מכבי במשחק הזה.

סדרת נצחונות יפה... צריכים להמשיך לצבור נקודות כדי להישאר למעלה.

5. הרצליה Member

איכס איכס איכס!!!
    איכס על מכבי הרצליה, איכס על מכבי תל אביב ואיכס על איגוד השופטים.

שום שינוי לא הורגש בין מכבי הרצליה של ראובן עטר למכבי הרצליה של פרדי דוד, אותם החמצות טיפשיות, אותה שטות של בניית משחק על שחקן מסריח ואפור כמו מהארן ראדי, טולדו בהרכב שקימוטו כשיר? לאן הגענו???.

ארייאטה הוא השחקן היחיד ששווה משהו באוסף הכלום הזה, שאול סמדג'ה סופג כל משחק שערים של שוער בן 19.

מכבי תל אביב לא עשתה שום דבר מלבד שתי מתפרצות, אני לא בטוח ששסמדג'ה נגע בכדור כל המשחק בכלל, הם אותה קבוצה אפורה כמו תמיד, הרצף שלה להוציא את הדרבי שם באמת היא נתנה משחק גדול הוא ממשחקים נגד הקבוצות הכי נאיביות בליגה הרצליה,בני יהודה והכח.
    הם קבוצה למקום 4-5 במקרה הטוב.

איכס על איגוד השופטים שפעם אחר פעם דופק לנו אפס שמכריע את גורל המשחק, נגיעת יד ברורה של עומר פרץ בשער של נמני!!!!!
    מנשה משיח לא שופט עוד מאז אותו משחק בטדי וזה לא הכי משמח כי את הנקודות אנחנו לא נקבל בגלל שישעו שופט כזה או אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/06
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם תפסתי מוקסרבגר השופט הכי טוב בליגה.
    היום הוא התדרדר לרמה של כולם

7. ReL Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וקסברגר בחיים לא היה השופט הטוב בעולם. בעיניי, ואני יודע איך לזהות שופט טוב בניגוד להרבה אנשים, גם כאן, שרק חושבים שהם מבינים מה זה שיפוט טוב, הוא היה תמיד אפס מוחלט. הוא בן אדם שחצן, פחדן, שעושה מה שטוב בשבילו ולא בשביל המשחק. מתעב את השופט הזה.

בקשר לארייאטה אולי הוא היחיד שהיה טוב בהרצליה אבל הוא חלוץ בקבוצת תחתית, וחלוץ בקבוצת תחתית חייב לנצל מצבים. והוא הגיע היום במצב של 0-0 למצב שהוא פשוט היה חייב להבקיע.. וגם אחר כך הייתה לו החמצה גדולה. הרצליה היא קבוצה שלא מגיעה להרבה מצבים לכן היא לא יכולה להרשות לעצמה להחמיץ מצבים.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדוגרי, המשחק של מכבי נתניה מול הפועל תל אביב היה משחק מגעיל. הדבר היפה היחידי שהיה בו, היה שי בירוק. משחק מכוער של שתי הקבוצות, אבל הקבוצה הפחות תמימה וסלחנית ניצחה. אפשר רק לכעוס על כך שהיינו טובים מדי ולא ידענו לעקוץ כמו הפועל תל אביב. כל הכבוד להם על הנצחון, אפשר רק להסיר את הכובע. אם במשחק כזה הם מצליחים לנצח, הם יצאו ענקיים מבחינתי.

מכבי תל אביב, כפי שציפיתי, ניצחה במשחק לא גדול במיוחד. אני פשוט ידעתי שברגע שהדברים יתחברו שם, הקבוצה תתחיל להיות טובה. למזלה, היא קיבלה בתחילת העונה קבוצות שגם היום לא בטוח שהיא הייתה מנצחת, אז היא ניצלה את הזמן הזה כדי להתחבר.

מכבי חיפה גם כן הצליחו להראות אופי של אלופה ומנעה לעוד כמה ימים את קריאת ההספד על המירוץ שלה לאליפות. משחק לא גדול, אבל הם ידעו לקחת את הנקודות וזה מה שחשוב.

מועדון ספורט אשדוד ניצחה את בני יהודה בשכונת התקווה, שהיה פעם למבצר והיום הוא יותר כמו אכסנייה. בני יהודה מתחילה להסתבך בתחתית בצורה משמעותית.

אני חושב שהמחזור הזה מסמל בצורה ברורה את הקבוצות שיאבקו בצמרת עד הסוף, שכן, הן הקבוצות שיודעות לקחת נקודות גם במשחקים בינוניים, או אפילו חלשים.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש ימים שאני פשוט מבסוט שאני לא צריך לראות את העונה הזוועתית הזאת של הירוקים מהכרמל.
    פשוט לא יאמן, הסגל הטוב בליגה ואנחנו בקושי מגרדים ניצחון על ה"לוחמים של לחמן" פאק אני מרגיש כמו בזמן הקמת המדינה איי שם ב 1948 , הכל הולך קשה כי כל העולם נגדך. ואם אנחנו שוב חוזרים להווה הרי שאפילו המאמן הדגול שלנו הולך נגדנו.
    רוני לוי לא מבין עדיין מה זה רוטציה, הוא לא מבין שלא שמות מביאים הצלחה. מתאים מאד לזמן הקמת המדינה גם אז לא היה בלקסיקון רוטציה , כי אז אבל לא היתה ברירה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אולי קשטן יתפטר ורוני ילך לנבחרת, ואז מ"ס 10 האגדי יחזור...
    אוווץ' , התעוררתי מהחלום, כואב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

11. -=Messi=- Member

אני רק רציתי להגיד לכם שרמי ויץ לא מצליח להסתר את זה שהוא אוהד חיפה.
    אינשטיין צועק יותר חזק בגולים של בית"ר, כי מה לעשות.... הקהל משתגע, האצטדיון רועד וזה יותר מתאים לצעוק.
    אבל גם שמכניסים לבית"ר הוא צועק.
    רמי ויץ בגולים שחיפה סופגת, מדבר חלש, חלש, בקול מאוכזב ושהם מכניסים הוא מתלהב משמחה.
    והפנדל שחיפה קיבלו מהנגיעת יד, היה הפנדל הכי ברור שראיתי... לא היה יותר שקוף מזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/11/06
  12. ReL Member

בנוגע למשחק היום של מכבי פתח תקווה נגד בית"ר , אני מריח הפתעה פה . בית"ר עם יוסי מזרחי עומדת במבחן יותר קשה מאשדוד או הרצליה ונראה אם הצעירים שלה יצליחו לסחוב אותה לעוד ניצחון. לי יש הרגשה שדווקא מכבי פתח תקווה תנצח את המשחק , והם בהחלט מסוגלים .

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רוזנר אתה בטוח שהסגל של מכבי חיפה הוא הטוב בליגה?

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שהוא בפורמה טובה לעניות דעתי כן!
    ביתר אומנם עשתה מסע רכש יפה, אבל בחיפה פרט לעובדה שישנו סגל מצויין אמור גם להיות דבק בין השחקנים כי חלקם משחקים יחד כבר שנים. תראו את הנזק שמאמן אחד יכול לעשות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/11/06
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן אבל הדבר היה ברובו בזכות עידן טל והכישרון של מיכאל זנדברג. כאשר השניים האלה הלכו, במיוחד טל, מין הסתם הדבק כבר לא היה כמו פעם ודרוש משהו חדש. ואתה לא יכול לשכוח איפה זנדברג עכשיו ואיך מסודי נראה ואתה לא יכול להשוות בין אלברמן/בואטנג לדירסאו/אנדרסון בכושר הנוכחי. אתה גם לא יכול לקבוע מה זה פורמה טובה כי לא ראינו עדיין את חיפה בכזה מצב העונה פרט אולי למשחק אחד נגד אוקזר אבל חוצמזה זהו.