המפעלים האירופיים - 23/24 : ת"א ביוון, חיפה מול פיורנטינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏24/5/23.

1. Raulito Madridista

לא יודע אם זה כוון אליי. לחטוף שישייה זה מביך, סלח לי. אני לא אוהב את זה שהתחילו להשוות בין הקונפרנס-ליג לליגה האירופית. היום אנחנו פח אשפה אבל פעם הפועל תל אביב הייתה אימפריה ורשמה את אחד משני ההישגים הכי גדולים שהיו. הפער של מילסון זה ניצחון 1:4 לעומת 1:6, נו באמת. אפשר לחשוב שיחקתם בחצי הרכב. בטח שלא בכל שנה ישראליות עושות תוצאות כאלה בבתים - כי שלב הבתים היה מאוד-מאוד נוח. כל מכבי הייתה קטסטרופה. מה דור פרץ עשה ב-45 הדקות הראשונות? ואני לא מחזיק מדן ביטון. אולי על מכבי חיפה הסתכלו במשקפיים אחרות ויש להם קצת נסיבות מקלות במפעל הזה, יכול להיות. איפה הקמפיין הזה של מכבי מדורג בהשוואה לאחרות?

pablo אוהב/ת את זה.
  2. גלצ Member

אגב כל שעה שאין כתבה שקין בדרך.לפיטורים מבחינתי זה מביך (אומר את זה כאחד שהחזיק ממנו רצח)

3. גלצ Member

גם לא לכל קבוצה ישראלית יש את הדירוג של מכבי תא באירופה כדי לקבל בית נוח

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

דגו ספג שלושה שערים בקלילות, פעמיים, נגד ראן. הם יכלו גם לכבוש יותר.
    מספיק לגנוב דעת.

גלצ אוהב/ת את זה.
  5. גלצ Member

דגן מאמן טוב אבל קצת אוברייטד (כמו בכר בזמנו)

6. Mahranlala Member

אנחנו היינו כאלה עד 2013. מאז 2013 אנחנו לא רלוונטים. מאז 2013 מכבי הכי יציבה באירופה ובגלל זה הם בנו את הדירוג שלהם. גם אנחנו לקראת הסוף חיינו רק על הדירוג שקיבלנו כל מיני דודאלנג' ואנקראנס כאלה

גלצ אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

זה לא משנה, זה מפעל אחר, השלישי בחשיבותו באירופה. לא שלא רציתי שהפועל תל אביב העגלות תגרד זכייה בגביע ואולי תעפיל אליו ותעשה כמה לירות, ועדיין. גם כשלהפועל היה דירוג טוב באירופה וזה לוקח זמן - מעולם לא קיבלנו הגרלה כזו קלה. לא שיחקנו נגד כל כך הרבה יריבות בינוניות. זה לא דומה לליגה האירופית, זה מה שיש לי להגיד. מכבי חיפה פגשו את ויאריאל, אמנם במומנטום נוראי, אבל גם זה משהו. אנשים פה התבלבלו, מקהלות זימרו, פרופורציות לגבי ההישג הזה. מכבי ב-2016 הגיעה לצ'מפיונס, כל הכבוד, אחלה קמפיין. נו באמת. או ה-3:4 לזניט. מי יישמע יש לה רק ימים טובים במשרד, טוב שלא שלחתם אותה לפריימרליג.

8. גלצ Member

המאזן בין מכבי תל אביב לויאריאל אגב
    ניצחון, 2 תיקו והפסד
    המאזן של בש וחיפה מולן כל אחת בנפרד
    תיקו והפסד

כשמכבי תא ניצחה אותם בספרד הם אמנם היו עם הרכב שלישי, אבל גם נגד חיפה ב0:0 הם היו ככה

9. wings Member

אין טעם להשוות לראן כי דגו די ויתר על המשחקים מולם ובסופו של דבר זה לא שינה כלום כי הגענו למקום השלישי המיוחל. הקמפיין שלנו בבתים היה חלש, אין ספק. חלק מזה היה זלזול של דגו ששמר את ההרכב הראשון לליגה. אנחנו גם כמובן לא ברמה של ראן. בסופו של דבר זה היה יותר מזל משכל. אחרי הבתים זה כבר היה הרבה יותר טוב מבחינת הכדורגל וגם התוצאות.

מכבי ת"א עשתה הפוך. עשתה קמפיין בתים מרשים ואז התנפצה לרסיסים אחרי. הבלון התפוצץ בדרך הכי משפילה שיש.

10. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטענה כאן היא לא שמכבי חיפה נראתה כל כך טוב בשלב הבתים שלה, אלא שהדרך שלה הייתה קשה יותר מזו של מכבי תל אביב. מאז פלייאוף הצ'מפיונס מכבי חיפה באמת עשתה מסלול של "בית ניחומים", אבל מול קבוצות הרבה יותר חזקות מאלו שמכבי תל אביב התמודדה מולן. אולימפיאקוס היא ביי פאר הקבוצה הכי חזקה שמכבי תל אביב פגשה, אבל היא פחות טובה מיאנג בויז, ויאריאל, ראן ומפיורנטינה שמכבי חיפה עמדה מול רובן הרבה יותר בכבוד. אני בכלל לא בטוח שהיוונים טובים יותר מפאנתינייקוס שמכבי חיפה פגשה בשלב הבתים והוציאה ממנה 4 נקודות. הקריסה הכל כך מביכה של מכבי תל אביב אתמול מורידה משמעותית מהאיכות של הקמפיין שהיא עשתה עד אז.

שי, Mahranlala, oranfu ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  11. גלצ Member

אני חושב שהפרשי הרמות גדולים בכל מקרה ,אבל לגבי מה שרשמת אני ממש שונא את הקטע הזה בדגו לוותר על משחקים באירופה כאילו זו קבוצה מליגה אנגלית. אני לא רואה בזה נקודות לזכותו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה זה משנה מאיפה ?
    הניקוד של מכבי ת"א סופר מרשים וכמובן שהנוכחות של הקונפרנס נותנת לה אופציה ריאלית להגיע כל שנה לנוק אאוט אירופי, הניקוד מאפשר לה להיות מדורגת בכל מוקדמות ובכל מפעל וזה הישג גדול, את מי זה מעניין איך זה הושג, אם מכבי ת"א תתחזק ובאמת תהיה קבוצה חזקה הניקוד יכול למנף אותה מאוד במפעלים של הגדולים.

LFC-Gerrard1 ו-גלצ אוהבים את זה.
  13. גלצ Member

הקבוצות היווניות אגב צריכות 5 ניצחונות ביחד מעכשיו כדי להגיע למקום 14/15(שהן באות הניקוד). שמעו אחרי מה שאולימפיאקוס ופאוק עשו אתמול לא הייתי שולל.
    *4 ניצחונות ביחד כדי להשוות את הניקוד לישראל.

14. Butragueño מנהלים

מתי היה המשחק נגד ראן?
    גם ספגנו שלישייה מיאנג בויז וממכבי פתח תקווה.

15. Butragueño מנהלים

אתה מתחיל את ההודעה שלך במשהו ענייני ומהר מאוד בורח לשטויות שלך.

איך באותה נשימה אתה מתגונן על הקבוצה שלך (קמפיין בתים מרשים) וצוחק על היריבה (לא הייתם באמת פקטור).
    רואים שלא צפית באף משחק שלנו. ב2 המשחקים נגד ויאריאל היינו טובים יותר. את המשחק הראשון היינו צריכים לסיים ב 3-0 קל. במשחק הראשון והחצי הראשון של המשחק השני נגד פנא היינו הרבה הרבה יותר טובים. וכן, לסיים בבית כזה במקום השלישי עם תצוגת כדורגל מרשים אותי יותר מלסיים לפני זוריה, קבוצה ששכחתי את שמה וגנט (שחיפה עברה אותה במשחק כפול גם כן).

לסיים מקום ראשון בבית אירופאי זה בדיוק מה שאתה אוהב להגיד פה לא פעם "גניבת דעת". לא חושב שיש מישהו בארץ שחשב לרגע שלא תסיימו ראשונים, במיוחד אחרי שראינו איך גנט נראים.

בטח תבוא לספר עכשיו שגנט של מכבי תל אביב וגנט של מכבי חיפה זה מנצ'סטר יונייטד ומנצ'סטר סיטי.

* להגיד מכבי חיפה, שלבים אירופאיים והמון מזל זה סימפטום של הדחקה. תבדוק את זה.