הנבחרות הצעירות של אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏3/9/04.

1. Barcik Member

ובנבחרת ספרד (עד גיל 21) הוא... מחליף.

לא שזה בהכרח מצביע על כמות כשרונות גדולה יותר (מה שכנראה יש לספרד בכל מקרה), אלא רק על טמטומו של אינאקי סא'אז.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת לא נורא, כולה מדובר במשחק ידידות, ועוד בחוץ מול אחת הנבחרות החזקות בעולם לגילאים האלו. גלן ג'ונסון הורחק בצהוב שני בדקה ה-70 לאחר ויכוחים מיותרים עם השופט. ההפסד, אגב, מהווה את הפסדו הראשון של פיטר טיילור כמאמן הנבחרת הצעירה.
    הרכב אנגליה הצעירה במשחק: קארסון, גלן ג'ונסון, דוסון, האנט, הארדינג, אמברוז, הויט, וויטינגהאם, מילנר, בנט, קרלטון קול.
    מחליפים: ווטסון, קאמפ, ראוטלדג', דאונינג (!), רידג'וול, טורנבול, דבנפורט.

מה שכן מדאיג אותי במשחק הנ"ל הוא ההתנהגות הדוחה של הקהל הספרדי במשחק, שכנראה הושפע מהמאמן הגזען לואיס ארגונייס, והשמיע נהמות וקללות לעבר שחקניה השחורים של נבחרת אנגליה (קרי קרלטון קול, דארן בנט וגלן ג'ונסון). אנשי ההתאחדות האנגלית כבר התלוננו על כך לעמיתיהם הספרדים, והם הבטיחו שהם ינסו למנוע בכל מחיר הישנות מקרים כאלו במפגש בין הנבחרות הבוגרות.

אוי כמה שאני רוצה לנצח אותם עם גול של רוני בדקה ה-90! :aaa12:

3. ArsenalFan Member

ולהזכירך- הוא בן 17. זה לא עד כדי כך טמטום לשים ילד בן 17 כמחליף. ועוד ילד בן 17 שמשחק מחוץ לספרד.

4. Hammers Fan Member

כדאי לעורר גם את הדיון הזה לחיים עם חזרת המשחקים הבינלאומיים של החבר'ה הצעירים הלובשים את מדי שלושת האריות.

מצב הבית של האנגלים בינתיים נראה כך (לאחר 5 מחזורים):

1. גרמניה......11
    2. אנגליה ......11
    3. פולין .........8
    4. וויילס.........7
    5. אוסטריה.....3
    6. אזרבייג'ן.....1

ביום שישי סיימו האנגלים בתיקו 2-2 מאכזב עם גרמניה באצטדיון הסיקרל של האל סיטי (שערים של דין אשטון ודארן בנט) לאחר שער שיוויון גרמני דקה לסיום.

לחניכיו של פיטר טיילור מחכה היום אזרבייג'ן בריברסייד של מידלסברו (21:00, שעון ישראל) לאחר שהאזרים כפו תיקו במשחק בסיבוב הקודם.

עידכונים והרכבים בהמשך.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנבחרת הצעירה כמובן ניצחה את אזרבייג'ן בבית החם בריברסייד של מידלסברו, אך רק 2-0. קשרה של ליברפול ג'ון וולש העלה את האריות הצעירים ליתרון בדקה ה-27 בבעיטה מקצה הרחבה, ודין אשטון הכפיל את היתרון עם שער בדקה ה-42 עם בעיטה מתיבת החמש, כשאת שני השערים מבשל איש המשחק, הקיצוני השמאלי של ניוקאסל ג'יימס מילנר. הנצחון מעלה את אנגליה לראשות הבית, אך לגרמנים משחק חסר שאם הם ינצחו אותו הם ידבקו לאנגלים בראשות טבלת הבית.

6. orend84 Member

דאוסון לא משתתף בקמפין הזה?הוא מנוטינגהם וליברפול רצו אותו בתחילת העונה...

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא עכשיו בטוטנהאם.

8. Hammers Fan Member

חבר'ה, אני לא יודע עד כמה זה מעניין אתכם, אבל נבחרת אנגליה עד גיל 17 (או "נערים"כמו שקוראים לזה בארץ) התחילה את אליפות אירופה באיטליה ברגל ימין. נצחון 4-0 על בלארוס.

אני מרוצה במיוחד בגלל צמד השערים של הקשר המחונן (ואולי יהודי) שלנו הוגן אפריים. מיילס ווסטון (צ'רלטון) ופנדל של ג'ו גארנר (בלאקבורן) השלימו את הרביעיה.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין גם מעניין ערן, אני ממליץ בחום לכולם לעקוב אחרי הטורניר הנפלא הזה, שיש בו כמה כשרונות פשוט אדירים. היום הנבחרת האנגלית הפסידה לנבחרת הטורקית המקבילה 3-2 במשחק דרמטי ונפלא, בין שתי הנבחרות הטובות באליפות הזו לטעמי (טורקיה נראים הכי טוב עד כה). אנגליה פתחה בסערה, אך לא הצליחה להכניע את הטורקים, ואז מהלך אחד מבריק הוביל ל1-0 של הטורקים, ומשם שליטה טורקית מוחלטת נתנה להם גם שער שני מוצדק ויתרון 2-0 במחצית. למחצית השנייה החניכים של ג'ון פיקוק עלו בכוחות מחודשים, וכבר בדקה ה-41 חלוץ המטרה של אנגליה ג'ו גרנר מבלקבורן כבש שער אחרי טעות אומללה של השוער הטורקי. אנגליה המשיכו לתקוף וגם השיגו שויון, כששוב גרנר מנצל טעות איומה של השוער הטורקי כדי לנגוח כדור קשתי חלש מעליו לרשת. אך הטורקים השיגו בסופו של דבר את הנצחון שהגיע להם, כשהפליימייקר האדיר שלהם סאהין (יהיה שחקן ענק זה כבר ברור, איש המשחק היום ללא עוררין) שלח וולה אדיר בשמאל לחיבורים של שוערה הצעיר של טוטנהאם דייויד באטון (סביר למדי).

באנגליה באופן מפתיע (ביחס למה שהורגלנו מנבחרות הבוגרים) היה ניתן להתרשם בעיקר משני הווינגרים, ת'יאו וולקוט הימני מסאות'המפטון (בן 16 בלבד, עתיד מזהיר לפניו) ומיילס דוסון השמאלי מצ'רלטון, שגילו דריבל מצוין ויכולות פיזיות ואתלטיות נהדרות. גם הוגן אפריים, שמשחק כמעין חצי חלוץ/חלוץ שני שהולך רחוק מהשער, הראה יופי של טכניקה (ויכולת נגיחה לקויה ביותר), ובהחלט ניתן לקוות שהילד יהודי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

קשה לומר על הגנה שספגה 3 שערים שהיא שיחקה טוב, אבל היה ניתן להתרשם לטובה מיכולותיהם של צמד הבלמים האנגליים, לי מיילס המהולל של הספרס (משחק ראש פשוט מושלם, סוס אדיר שקצת לוקה במשחק הקרקע) ומייקל מנסיין מצ'לסי, שכל-כך מזכיר במראה ובסגנון את ריו פרדיננד שזה פשוט מדהים. המגנים אומוזוסי וגולבורן היו חלשים מאוד והקיצוניים הטכניים של טורקיה חגגו עליהם, וגם צמד מרכז המגרש שכלל את פבריס מואמבה מארסנל (אכזבה אדירה) ומארק דייויס הפסיד לחלוטין את האמצע לטורקים. למפארד וג'רארד יכולים להישאר רגועים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx . חלוצה המתוקשר של אברטון, ג'יימס וון, נכנס כמחליף ולא עשה מאומה.

למזלה של אנגליה נבחרת איטליה המארחת הפסידה לבלארוס, מה שאומר שתיקו מול האיטלקים ביום ראשון (שידור ישיר ביורוספורט, צפייה חובה) יספיק לעלייה לשלב הבא בשל הפרש שערים עדיף. משחקיה של אנגליה, ובכלל כל האליפות, מומלצים לצפייה בחום :aaa12:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/05
  10. Hammers Fan Member

היה שידור של המשחק היום?!

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שידור ישיר ומלא ערן, איך פספסת?!

לא נעים לי לבאס אותך, אבל היה משחק נהדר של שתי הקבוצות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx .

12. Hammers Fan Member

המון זמן אני מחכה לראות את אפריים, הוא מקבל המון קרדיט ברמות האקדמייה, ובמיוחד לאחר הצמד שלו לפני יומיים מסקרן אותי לראות מה הוא באמת שווה.

את ת'יאו וולקוט נדמה לי שכבר הזכרתי לדיון הצעירים לפני חודש, בבחור יש פוטנציאל אדיר לפי הדיווחים, הייתי בטוח שהוא שחקן הגנה, אבל גם ווינגרים נקבל בברכה.

את השידור הבא אני כבר לא אפספס...

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור לפספס תאמין לי, יש שם כמה כשרונות נפלאים. וולקוט הוא קיצוני ימני קלאסי, עוד אחד מבית היוצר של הווינגרים הימניים שחומי העור של אנגליה מהשנים האחרונות (רייט-פיליפס, פנאנט, ראוטלדג'), ובגלל עומס הכשרונות שיש לאנגליה בעמדה הזו קשה לי לראות אותו עושה קפיצת מדרגה ברמת הנבחרת בשנים הקרובות, אבל בליגה הוא בהחלט יככב. מנגד הקיצוני השמאלי דוסון הוא פשוט סוס, מימדים פיזיים מפחידים לבן 17 עם טכניקה ומהירות אדירה, כשרון מבטיח מאוד, יש עתיד לצ'רלטון. ואפריים שלך (ואולי גם שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) לפי מיטב הבנתי הוא היה נהדר מול בלארוס, היום הוא קצת פחות בלט אבל הראה ניצוצות של טכניקה נפלאה. לילד יש כדורגל זה בטוח, מזכיר לי מאוד בסגנון שלו את פול סקולס וג'ואי קול בימיו בווסטהאם.

14. קינג לדלי Member

כבר שנים רבות אני לא מפספס משחקי נבחרת ביורוספורט וטביעת העין שלי תמיד הצליחה לגלות כמה שחקנים שהיום משחקים בפרמייר . היום לצערי הצטרפתי בדקה ה50 וממה שראיתי האפריים הזה הולך להיות כוכב ושני הקיצונים בעיקר הבחור מסאותהאמפטון שיש לו מהירות ושליטה מצויינת בכדור. ממה שהספקתי ליי מילס נראה בלם לגטימי בספארס בעוד שנתיים בערך.

15. spurs Member

דייויד בטון השוער שגם הוא מטוטנהאם הוא ענק(בגודל) הכי גבוה על המגרש מילס היה בסדר
    גרנר שיחק מעולה בלי קשר לגולים
    גם ביום ראשון יש שידור של אנגליה שווה לראות נגד איטליה