הנבחרות הצעירות של אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏3/9/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יצא לי לראות עדיין... ליי מילס משחק שם נכון? איך הוא?

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תטרח לקרוא את ההודעות שמעליך תבין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

הוא פשוט מושלם במשחק הראש כמו שאמרתי, אבל על הקרקע הוא אעפס כבד וגמלוני. בלם טוב, אבל לא נראה לי שהוא יתפתח לענקי סטייל ריו או טרי, בניגוד לפרטנר שלו מנסיין, שנראה כמו פרוספקט עתידי מעולה למרכז ההגנה, בלם מודרני מכל הבחינות. שוב, מוקדם עוד לחרוץ גורלות של בלמים בכאלה גילאים, מאחר ויש להם עוד שנים רבות להתפתח לכל הכיוונים, אבל זו דעתי עליהם נכון לעתה.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתכלתי קצת על תקצירים תוך התמקדות בשני הנציגים שעניינו אותי במיוחד - מילס ובאטון, שני נציגי טוטנהאם.
    מילס הוא קפטן ואפשר להבין למה. בסך הכל שחקן עם אחריות ומחויבות, משחק ראש באמת מעולה אך יכולת תיקול לא איי-איי-איי. יש מצב לעתיד.
    באטון שוער טוב, אבל אני באמת לא יכול לחזות כמה הוא יתקדם. הוא לא עושה רושם של כשרון פנומלי וקשה לדעת לאיזה כיוון הוא יתפתח בשנים הקרובות. אם הוא שוער ראשון, כנראה יש בו משהו.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערי אנגליה עכשיו בשידור ישיר מול נערי איטליה, רוצו למקלטים ותעבירו מגמר היורוליג המסכן ליורוספורט!

הוגן אפריים משום מה נשאר על הספסל, נקווה שההתקפה עדיין תתפקד בלי המאסטרו הקטן.

5. קינג לדלי Member

כל שנה הצעירים שלנו צריכים רק תיקו ותמיד מפסידים ותמיד בצורה מעצבנת ומרגיזה. בינתיים פיגור מפנדל כל כך אופייני לחוסר ריכוז האנגלי.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעעעע דווקא ברגעי הלחץ משחקים ככה... בזיון, מגיע לילדים לעוף. לא מסוגלים להגיע למצבים ראויים מול קבוצה איטלקית חלשה למדי, שלמעט חלוץ מצוין אין לה שום דבר להציע. לא ברור למה הוגן אפריים נכנס רק במחצית השנייה, ראו שבלעדיו הנבחרת הזו חסרת מעוף ומתקשה ליזום ולתקוף בצורה מסודרת, ולאחר הכניסה שלו למגרש עוד היה שיפור מסוים במשחק של אנגליה, אבל עדיין לא משהו ששווה לדבר עליו.

אגב המגן הימני אומזוסי הזה איום ונורא, נגד הטורקים הוא היה נפילה רצינית וגם היום הוא המשיך לאכזב ובגדול, לבית"ר חיפה לא הייתי מביא אותו.

7. TariboWest Member

שאלה,
    מי זה מספר 17 של נבחרת אנגליה עד גיל 17?

8. THE STRETFORD END Member

ראיתי את שני המשחקים של אנגליה נגד טורקיה והיום נגד איטליה וחוץ ממספר 10 הוגן אפריים ומספר 7 וולקט(מסאותהמטון אם אני לא טועה)הם היחידים שהיו ברמה טובה כל השאר לא עשו רושם,
    אבל בגילאים הללו אי אפשר לעשות קביעה מדוייקת מי יצליח ומי לא,הרבה דברים יכולים להשתנות,
    אני זוכר את דיוויד בקהאם בטורניר בצרפת כשהיה בקבוצה צעירה של אנגליה והוא היה רחוק מלהרשים ככה שהכל עוד יכול להשתנות לגבי כל אחד מהם.

כרגיל האיטלקים קיבלו פנדל שלא היה והרבו לעשות הצגות,טוב מאוד שבסוף השחקנים שלנו כיסחו את הרגליים שלהם ורצו לכיוונם בסוף המשחק בשביל לגמור את החשבון.

9. קינג לדלי Member

עם כל הכבוד לדורות הבאים הדור של היום(הבוגרת)הוא הטוב ביותר שהיה לנו אולי מאז לינקר וגאזה. אני איסטלנדס וסטרטפורד נוסעים לגרמניה ואף אחד לא יעצור אותנו "לא יורוליג ולא שמורוליג"..

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת נכון רובי... אני גם כן מקווה להצטרף לנסיעה ולחגוג ברחובות ברלין זכייה עם עוד עשרות אלפי אנגלים :aaa12: . רק בשביל זה אני מנסה להתקבל לעתודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

בקשר לנערים - מרכז המגרש של אנגליה בטורניר הזה היה מתחת לכל ביקורת. המאמן פיקוק ניסה לשנות קומבינציות באמצע, אבל אף אחת מהן לא הוכיחה את עצמה. דייויס אפס, גודינג אפס, מואמבה אפס, פילאן אפס, והמק'גוגאן הזה אפס בן אפסים. כפי שכבר אמרתי קודם, ג'רארד ולמפארד יכולים לישון בשקט בלילה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/5/05
  11. קינג לדלי Member

התכנון הוא לעשות טיול חלומי עם קרוואן נייד שיש בו הכל ולחרוש את האיזור שבו אנגליה תשחק(מקווה שבמינכן,קרוב לאלפים)ולחנות במקום שיסודר לנתיני הממלכה,ואם אפשר לנצח את אוהדי אירלנד בקט רגל.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שרובי ידידי כבר ציין בדיון על הנבחרת הבוגרת, הצעירה של אנגליה משתתפת בפסטיבל הנוער היוקרתי שמתקיים כל קיץ בטולון שבדרום צרפת. הנבחרת תכלול שמות מוכרים כמו ויין ראוטלדג', בראדלי רייט-פיליפס וטום האדלסטון, ובהחלט מומלץ לעקוב אחריה (היום ב-21:30 שידור ביורוספורט), שכן היא אחת הפייבוריטיות לזכייה בטורניר.

13. קינג לדלי Member

ראטלדג שחקן גדול שיחתימו את השד הזה כבר ! רוסיניור הוא המגן הבא של הבוגרת ונראה לי שיש סוף סוף מגן ימני ראוי. האדלסטון שקט וסולידי ואם הוא לפני ריאו קוקר שבספסל זה אומר משהו...
    ליאם רידגוול הוא מהגירסה של דוהרטי וברמבל אין תקווה ממנו.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק לא קל היה היום לאנגליה, נגד נבחרת טוניסאית מפתיעה ומוכשרת שמשלבת טכניקה טובה עם מימדים פיזיים אדירים (היו שם איזה 3 שחקנים בגובה 2 מטר אני לא צוחק), שהיתה יותר טובה מהנבחרת של פיטר טיילור במחצית הראשונה אך לא הצליחה להכניע את שוערה של רדינג ג'יימי יאנג, שהיה טוב מאוד. בדקה ה-43 (זה כבר מחצית שנייה, כל מחצית כאן זה 40 דקות) דארן אמברוז פתח את הכיבושים לאנגליה עם נגיחה מדויקת, ו-5 דקות אח"כ ראוטלדג' חתם את התוצאה, כשהוא קיבל כדור מבראדלי רייט-פיליפס ושלח טיל מ-20 מטרים לרשת. בכלל, היה שיפור ניכר במשחק האנגלי המחצית השנייה, שהיתה יכולה להסתיים בפער גדול יותר לטובת הנבחרת האנגלית. בעיני ראוטלדג' היה המצטיין באנגליה, גם סטיבן טיילור היה טוב מאוד בעורף. דווקא מהאדלסטון בכלל לא התרשמתי, אומנם בחור חזק וסולידי אבל לא נראה לי שהוא מספיק טכני כדי לשחק כקשר בפרמיירשיפ, מעניין איך הוא כבלם. רידג'וול כמו שרובי אמר היה איום ונורא, אני במקום טיילור הייתי מוציא אותו אחרי 20 דקות, הוא כל-כך מוגבל בצד ההתקפי...

ההרכב האנגלי אמש: ג'יימי יאנג (רדינג), ליאם רוסניור (פולהאם, הוחלף בדקה ה-70 ע"י סקוט וייזמן מהאל סיטי), אנדי דייויס (מידלסברו, הוחלף סדקה ה-65 ע"י דייויד נאג'נט מפרסטון), סטיבן טיילור (ניוקאסל), ליאם רידג'וול (אסטון וילה, הוחלף בדקה ה-40 ע"י פיטר וויטינגהאם, גם כן מאסטון וילה), ויין ראוטלדג' (קריסטל פאלאס), ג'ון וולש (ליברפול), טום האדלסטון (דרבי קאונטי), ג'יימס מילנר (ניוקאסל), דארן אמברוז (ניוקאסל), בראדלי רייט-פיליפס (מנצ'סטר סיטי)

בשבת אנגליה תפגוש פייבוריטית נוספת לזכייה בטורניר, פורטוגל, וביום שני היא תפגוש את דרום-קוריאה למשחק קליל על הנייר.

15. MUFC - 1878 Member

איפה ראית תמישחק?

ואיפה אני יכול לראות תמישחק הבא נגד פורטוגל והמלוכסנים?