הנושא המתבקש - 99' או 05'?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏26/5/05.

1. Mokesh Member

ב-99 חוץ מ-10 הדקות הראשונות ו-10 הדקות האחרונות היה משחק די משמים, יונייטד לא הצליחה לתקוף, רמת המשחק לא התקרבה בכלל למה שהיה אתמול הוא למה שהיה בהמפדן פארק. אם השאלה היא 99 או 2005, אני הולך על 2005.

2. שגיא Guest

הגמר הזה הרבה יותר עשה לי את זה. אולי זה הרצון שליברפול תנצח והשנאה, אז, למנצ'סטר יונייטד. היה במשחק הזה משהו שלדעתי גבר על הדרמטיות ב99. אז מינכן הובילה, לא היו פייבוריטים במשחק, מנצ'סטר התלעתה וניצחה. ללא ספק דרמה עוצרת נשימה. אבל ביום רביעי, מילאן הובילו 3-0. הם אמנם הוכרזו כפייבוריטים, אבל גם על 3-0 במחצית אף אחד לא חשב. מי ההאמין שליברפול תצליח לחזור בכלל? התקפה מאוד פושרת מול הגנה איטלקית חזקה? זה נראה בלתי אפשרי בכלל. אלא שבליברפול חשבו אחרת, הם פירקו את מילאן ברבע השעה הראשונה של המחצית השניה ומכאן והילך הסוף ידוע.

לירבפול אלופת אירופה. לי אישית זה עושה צמרמורת.

3. THE STRETFORD END Member

הגמר ב 99 היה משחק טוב וטאקטי(מדי)של באיירן וחלש של יונייטד עד ל 20 הדקות האחרונות כשסולשיאר ושרינגהאם נכנסו כמחליפים ובקהאם חזר לצד ימין,
    הייתי במשחק ולא זכרתי את השערים של יונייטד עד שראיתי אותם מוקלטים בגלל לחץ הדם,דופק,שיכרון חושים מוחלט.
    אבל בהחלט לא משחק משובח.

המשחק של ליברפול-מילאן להוציא את 10 הדקות של ליברפול היה בשליטה של מילאן ובגדול משחק טוב יותר מאשר 99.

הדרמה,אין ספק שלמרות הדרמה והמהפך של ליברפול אי אפשר לנצח את מה שקרה ליונייטד בברצלונה,
    ראיתי אז ביציע את השלט שהוסיף 3 דקות תוספת זמן,יחד עם אוהדי יונייטד שרתי שיר אהבה,השלמתי עם ההפסד ואיבוד הטרבל ואז תוך 2 דקות(91,93)......אין מילה שתתאר את מה שעבר עלי מאז השער השני ו שעה לאחר מכן עם החגיגות ביציעים.

רוב הגמרים בשנים האחרונות הם חד צדדים או פחות או יותר טאקטים מדי,משעממים מדי,
    משחק הגמר הטוב ביותר בשנים האחרונות היה ריאל-מדריד-לברקוזן,שקול,מהיר,התקפי לשני הצדדים,שער ענק,דרמה...

4. MUFC - 1878 Member

כול הכבוד לליברפול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אבל מנצ'סטר באיירן...