הנציגים שלנו בחו"ל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏18/5/07.

1. sabagtv Member

אם כל הכבוד ללוטם ז'ינו ויש טיפה כבוד...
    הוא שם 90% בזכות פרוטקציות! 10% כישרון....

2. The-Gunner Member

כמו גם שאם סקאוט של קבוצה X ישב ביציע במשחק של ווסט האם נגד צ'לרטון, אז ישר העיתונות מפרסמת שקבוצה X עוקבת אחרי יוסי בניון ונייג'ל ריאו-קוקר.

3. Spanish Weapon Member

איך אני שונא שאנשים אומרים דברים סתם בלי כיסוי , בלי שום קשר לעולם.

מי בדיוק הכניס אותו לסנטאנדר מי? בניון ששונא את ז'ינו? אלי ז'ינו שלא רוצה לשחרר את הכרטיס של לוטם מב"ש ודופק לאחיין שלו את הקריירה?

לוטם ז'ינו אדון לעצמו , בדיוק כמו בן סהר,אלי זיזוב ואחרים.

רק בגלל ששם משפחה שלו ז'ינו החלטת שהוא שם בפרוטקציות בזכות דוד שלו? איזה שטויות.

4. -=Messi=- Member

אני עוד יודע מי זה לותם ז'ינו שהוא שיחק בילדים של הפועל ב"ש...בילדים הוא היה מלא בפרוטקציות, הוא לא עלה על שחקנים אחרים אבל המשיך לשחק (אני ממש לא תופס ממנו שחקן).איך הוא הגיע לסנטאנדר אני לא יודע, אולי הוא באמת כזה טוב.

5. Spanish Weapon Member

מטבע הדברים בב"ש הוא שיחק בעיקר עקב פרוטקציות דרך דוד שלו אלי ז'ינו , אבל לאלי ז'ינו אין שום קשרים בסנטאנדר תהיו בטוחים.
    מעבר לכך ? אלי ז'ינו עוד בכסאח עם סנאטנדר בבית הדין של אופ"א בקשר לדמי העברה שהוא טוען שהם חייבים לו על בניון

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איך יכול להיות שדיון שזיו פתח יהיה כל כך למטה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    לפי סוכנו של בניון, הוא צפוי להאריך את חוזהו בווסטהאם.

לדעתי החלטה שגויאה, משום שבניון כבר הוכיח את היכולות שיש לו וכעת כאשר הוא כבר בן 27, הגיע הזמן לעבור לקבוצה בכירה יותר, קבוצה שתקדם אותו מקצועית. אני כמובן שלא מתכוון לקבוצות כמו צ'לסי ויונייטד, אך ללא ספק ניוקאסל, טוטנהאם ובולטון הן בהחלט קבוצות טובות יותר עבורו. אלו הן השנים שבהן הוא צריך לפרוץ, וחתימה למספר שנים נוספות בווטסהאם לדעתי לא תקדם אותו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/5/07
  7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל תבורך.

דבר שני פה אני חצוי דווקא-מצד אחד יש משהו במה שאתה אומר וגם אני הייתי רוצה לראות את בניון
    בניוקאסל[אם המיליארדר הזה באמת קונה אותם זה פיספוס ענק לבן חיים ובניון] אבל מצד שני אחרי
    שהאיסלדני הזה קנה את הפטישים ולפי השמועות שהם מציעים לכל מיני שחקנים טובים כמו גודיונסון
    חוזה אולי הוא עושה בשכל שהוא נשאר וגודל יחד עם הקבוצה עצמה.

:aa1: וואן מפרסם שעובד דחה את הצעת שרלרואה והיעד הבא שלו זה הפועל כפ"ס.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/07
  8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ברור שדחה. מה זה שרלרואה מול הפועל כפ"ס?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. Gustavo Boccoli Member

שקראתי את זה, זה בדיוק מה עלה לי לראש. אני מניח שראובן עובד לא יודע מה זה בכלל. בכל מקרה בכל מקום הוא יוכל להתקדם יותר טוב מאשר בישראל, אבל אם כבר בישראל אלי אוחנה יכול לעשות ממנו משהו. רק חבל שבכפ''ס, שיהיה קשה מאוד להגיע שם להישיגים משמעותיים.

10. Spanish Weapon Member

זו הבורות של עובד ועוד הרבה שדומים לו

מבחינתם ליגות כמו הבלגית,אוסטרית ושוויצרית הן ירידה ברמה לעומת הליגה הישראלית.

הוא לא מבין שהדלת האמיתית שלו לאירופה מתחילה באירופה ולשחק בקבוצת אמצע בבלגיה כמו שרלואה ולהוביל אותה זה יכול להיות צעד ענק בשבילו.

הטיפשות שלו ושל סוכניו (בעיקר שלו) רק דרדרה אותו בקריירה, במקום לשחק בבני יהודה הוא יכול היה לשחק כבר במכבי ת"א או בפנרבחצ'ה בזמנו.

טיפש נשאר טיפש.

11. Dimitar Berbatov Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

מסכים בכל מילה. אם עובד ישאר גם בעונה הבאה בארץ הוא יעשה טעות חמורה. דווקא בחו"ל אפילו שזאת לא ליגה בכירה הוא יכול להתפתח הרבה יותר מאשר בארץ. אני האמת לא ממש מת על עובד. שחקן מוכשר מאוד אבל אם כל הכבוד כבר 5 שנים אתה חיי על כך שאתה שחקן מוכשר, הגיע הזמן שתעשה קפיצת מדרגה אם אתה רוצה להיות שחקן גדול ולא אחד שחקן שהוא כשרון גדול (ע"ע מאור מליקסון). הבעיה הגדולה של עובד שהוא שחקן מאוד לא יציב, פעם ב.. הוא נותן משחק גדול אבל רוב העונה הוא חלש והשנה ראינו את זה.
    מעבר לבלגיה יכול לעשות לו רק טוב...

12. Spanish Weapon Member

וואן מפרסם שיוסי בניון חתם על חוזה ל5 עונות בווסטאהם יונייטד תמורת סכום של 3 מיליון דולר לעונה.

בנוגע לסכום זה נראה לי קצת אסטרונומי מדי לשחקן כמו בניון שלדעתי יש לו עוד 3 עונות נורמליות לתת באירופה , סה"כ הוא כבר לא ילד, בן 27 אם אני לא טועה.

שיהיה לו רק בהצלחה, לדעתי המגמה בווסטאהם היא חיובית עם רכישתה ע"י מגנוסון.

13. Gustavo Boccoli Member

לא יודע אם בניון שווה כ''כ הרבה, אבל שיהנה. שיגמור את החמש שנים האלה, יוציא את היכולת הכי טובה שלו ויביא המון כבוד לישראל. אחרי שהוא יסיים לחלוב כ''כ הרבה כסף שיחזור לחיפה, לגמור את הקריירה כמו גדול (וכמו שהוא הבטיח), והלוואי שיזכה פה שוב באליפות (או אליפיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx).

14. RiO_5 Member

צודק.
    הנה תראו את משה אוחיון..לא נראה לי אפילו שיש אנשים שזוכרים אותו, משחק בליגה השנייה (אם אני לא טועה) בשוויץ. אבל הרמה והתנאים אחרים מישראל ובגלל זה הוא גם עשה התקדמות מרשימה מאוד מאז שהוא שיחק באשדוד.

15. Spanish Weapon Member

נכון מאוד, משה אוחיון משחק בוינטארטור בשוויץ.
    לפי מה שאני שומע הוא די מוערך שם , אני בטוח שהוא מקבל חשיפה הרבה יותר גדולה לאירופה מאשר מקבל עובד כשהוא משחק בבני יהודה.