הנציגים שלנו בחו"ל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏18/5/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כמה קבוצות בכירות בליגה השוויצרית הראשונה התעניינו בעבר בו[גראסהופרס למשל],אבל מצד
    שני זה פורסם בכלי תקשורת הישראלים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בקשר לעובד,זה ידוע שהוא לא בדיוק הכי חכם,אני לא חושב שזה נכון שאם יש מאמן ישראלי שיכול להוציא
    ממנו משהו זה אוחנה,אם כבר זה קשטן אבל גם פה אני בספק כי זה כבר לא עניין של מאמן אלא של גישה
    של הכדורגל,בארץ יש גישה של שכונה אפילו במכבי חיפה יחסית לגישה בליגות כמו בלגיה,אוסטריה וכו..
    הגיע הזמן שישראלים ילכו לליגות האלה ויצליחו.

אני מאמין שבניון כן שווה את הסכומים שהוא יקבל,בטח כשאני מסתכל על משכורות אחרות של שחקנים
    אחרים בעולם ובטח יחסית לזה שיש מיליארדר שקנה אותם,אני מאמין שאם הוא ימצא את הפוטנציאל
    שלו באנגליה יבינו שהוא שווה את הסכומים האלה.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהלך דבילי של בניון , הקבוצה לא מתאימה לו אבל הוא כמו כל שחקן כדורגל הולך לפי הכסף .

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למה לא מתאימה לו הראל? ראית את העונה הראשונה שלו שם?

4. Spanish Weapon Member

מתאימה לו ועוד איך.
    הקהל אוהב אותו ומעריך אותו , הוא מתאים לסגנון המשחק ההתקפי שמאפיין את ווסטאהם (לא יודע ממש עד כמה זה רלוונטי עם קרבישלי) , אני מניח גם שבניון התאקלם באנגליה ולסגנון המשחק היותר פיזי מאשר בספרד לדוגמא.

חוץ מזה, אם היית הוא ולשם דוגמא צ'לסי הייתה מציעה לך מיליון יורו לעונה ווסטטאהם 3 מיליון יורו לעונה, ויש לך משפחה לפרנס ולהבטיח את העתיד ולנסות להוציא את הרווח הכלכלי ביותר בקריירה, איפה היית חותם?

5. Gaudi Member

כאילו שמיליון יורו זה שכר מינימום.

6. idan- Member

לדעתי בניון עשה טוב כשהוא החליט לחתום.
    הוא התאקלם די טוב בווסטהאם ובכלל עם החיים בלונדון, העובדה שהעונה הזו לא תיזכר כאחת הטובות שלו היא לא באשמתו אלא בגלל הרבה סיפורים שקרו השנה עם ווסטהאם שהשפיעו לרעה על הקבוצה וכל השחקנים סבלו מיכולת רעה השנה, גם טבז שהתחיל לשחק קצת בסוף השנה אני מאמין שלא ירצה לזכור את העונה הזאת.
    לפי החוזה שווסטהאם הציעו לבניון, הם מראים שהם בונים עליו ואני בטוח שבעונה הבאה הקבוצה ויוסי יציגו כדורגל יותר טוב.
    עדיף לו להשיאר בקבוצה שהוא נהנה בה, קבוצה שבונה עליו, קבוצה שהוא כבר התאקלם בה מאשר להיות בעוד קבוצה אמצע טבלה טיפוסית כמו ניוקאסל, פורטסמות או טוטנהאם שהתעניינו בו.

7. Nevermore Member

אגב בהמשך לדיבורים שהיו פה על הליגות הקטנות יותר באירופה, גם ברק יצחקי יכל לשחק העונה בגנק הבלגית ולהיות שנה הבאה בליגת האלופות. בחר להישאר פה וחבל.
    צריך לקוות בשבילו שהחודשים האחרונים יבטיחו לו מקום בהרכב בעונה הבאה אבל אני פסימי לגבי זה.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בייחוד שאתה יודע שבמדי צ'לסי תראה גג 10-15 דק' למשחק, וגם זה בלארג'יות מצד מוריניו או מצד כל מאמן אחר שיישב על הקווים בסטמפורד ברידג'.

Nevermore, גנק הביעה התעניינות מחודשת לפניי יום-יומיים בברק יצחקי, בפעם השנייה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/07
  9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רק כדי להבהיר את הנקודה שלי. כאשר ייעצתי לבניון לעבור לקבוצה גדולה ובכירה יותר מווסטהאם, לא התכוונתי למועדון כמו מנצ'סטר יונייטד או צ'לסי אלא על מועדונים כמו טוטנהאם, בולטון וניוקאסל, מועדונים שבדך כלל מסיימים את הטבלה במקומות 7-13 ולא בתחתית הטבלה. אם הוא יצטיין בקבוצות האלו הוא יוכל גם להגיע אולי בעתיד לקבוצות גדולות יותר, אך עצם החתימה שלו בגיל 27 לעוד 5 עונות, לדעתי לפחות לא יקדם אותו מקצועית, כלכלית אין ספק שכן.

10. Dimitar Berbatov Member

מהלך טוב לדעתי של בניון. ווסטהאם למרות שהיתה השנה קבוצת תחתית שברגע האחרון נשארה בליגה שנה הבאה תהיה קבוצה הרבה יותר טובה שאם או בלי טבז תהיה במקום טוב באמצע או אפילו יותר מזה. חוץ מזה גם אי אפשר להתעלם מההצעה הכספית הנהדרת שיוסי קיבל, בהחלט החלטה נכונה. בקבוצה גם בונים עליו והוא התאקלם שם מצוין, ולמרות הכל גם אלן קרבישלי הבהיר לו ששנה הבאה הוא יהיה שחקן מוביל.
    עכשיו חובת ההוכחה על בניון. הוא קיבל את הבמה, את הכסף את המנהיגות עכשיו הוא רק צריך להראות שהוא שחקן בלבל של רביבו וברקוביץ' בזמנו כי תכל'ס עד עכשיו לא ראינו מיוסי יותר מידי, אחרי עונה ראשונה טובה בווסטהאם הוא היה חלש כמו כל הקבוצה בעונה השנייה ורק לקראת הסוף הראה יכולת טובה.

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בת'אכלס דובר העונה על ווסטהאם כקבוצה למקומות האלו, בייחוד אחרי שמסצ'ראנו וטבז הצטרפו.

לאחר בואם, לא רק שהקבוצה בקושי נשארה ליגה, אלא כמעט ירדה בגללם בגלל הנק' שרצו להפחית להם על החתמתם הלא חוקית או מה שזה לא היה.

טבז חלוץ ענק אגב.

12. M_T_A Member

מספיק כבר להרוג שחקנים בגיל 30. הוא בהחלט יכול לגמור את ה5 שנים האלה בווסטהאם, אבל אני הייתי מעדיף שילך לקבוצה שיש לה סיכוי לסיים באחד מ5 המקומות הראשונים, אבל לכו תדעו, ווסטהאם בסה"כ נראית בכיוון הנכון כדי להגיע לזה.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את העונה הראשונה שלו שם (ואני יודע על ההצלחה של הקבוצה באותה עונה) כמו שכמעט ולא ראיתי את העונה השנייה אבל ווסטאהם לא מועדון שמתמודד במרכז צמרת ומעלה .

בכלל לדעתי הוא צריך לחזור לספרד , שם הוא בלט הרבה יותר.

14. King Kenny Member

בניון באמת צריך לחזור לספרד, הכדורגל שם יותר מתאים לסגנון משחק שלו ולגודל הגוף שלו. הכדורגל באנגליה יותר מדי פיזי בשביל בניון, ומקשה עליו להתבלט כמו שהוא התבלט בספרד.

15. Spanish Weapon Member

שכר מינימום זה לא, אבל מה לעשות , בכדורגל המודרני השחקן שואף להגיע למקסימום רווח כלכלי מהקריירה ולא ממימוש האהבה שלו לסמל או לקהל.