הנציגים שלנו בחו"ל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏27/7/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה :)
    יש לך איזה לינק שמאשר את זה שזמיר בחטאפה?כי נראה לי שאז זה לא נסגר סופית או שהוא בנוער שלה.

2. johnnie walker Member

צריך רק לקוות עכשיו ששכטר לא יעבור בעונה הבאה לקבוצה מהליגה השבדית
    אחרת בעוד שנתיים לא יהיה יותר שום ישראלי באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/09
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיר כהן כבש את השער השני של בולטון במשחק האימון שלה מול פ.צ. איינדהובן (כן אותה קבוצה שמכבי ת"א ניצחה במחנה האימון 1:2). תמיר כבש במצב של 1:1 את שער היתרון לבולטון שלא השכילה לשמור עליו כיאה, בסיום 2:2.

4. M_T_A Member

חוץ מחיפה יונייטד והתיקו של מכבי ת"א עם יובה שרבים נוטים לשכוח(כמו את כל הקמפיין של מכבי באלופות) שהושגו מול קבוצות שאיבדו עניין היו לקבוצות ישראליות הישגים לא פחות מכובדים באירופה.
    תשאל את צ'לסי ומילאן האם הפועל ת"א היתה בשבילם טיול קליל בפארק. עד שבאה האלופה הקפריסאית ועשתה באמת דברים מדהימים בליגת האלופות בעונה האחרונה אף אחד לא שמע על קבוצה משם. חוץ מזה, קבוצה אחת לא מרמזת על חוזק הליגה.
    הליגה שם עדיין בתהליכים של התקדמות ולפחות נכון לעכשיו הליגה שלנו יותר חזקה

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממש יודע מה הרמה של הליגה שם, וראיתי רק משחק אחד אז אני לא יכול לקבוע(הייתי בקפריסין והלכתי עם אחי הגדול לראות משחק של אומוניה ניקוסיה, בעיקר בגלל שהקבוצה נחשבת לקבוצה עם הקהל הטוב בקפריסין, וכמובן גם האוהדים של ניקוסיה ושל הפועל נחשבים ל"אחים"), אבל יש 2 דברים שאין מה להתווכח עליהם:
    1)הכלכלה בקפריסים בכדורגל הרבה יותר מתקדמת, שזה כבר קידום של מישאלוף.
    2)רמת החשיפה בקפריסין לקבוצות אירופאיות הרבה יותר חזקה מבישראל. היום 50% מהזרים שאתם רואים ביוון הם מקפריסין, וגם בליגות כמו שוויץ, בלגיה, רומניה ועוד מביאים שחקנים משם.

6. Number 8 Member

רק תיקון קטן... בולטון שיחקה נגד איינדהובן הידועה לכולם ולא פ.צ מהליגה השנייה. דבר שני, תמיר כהן כבש את השער השני וגם גרם לפנדל שהוביל לשער היתרון של הקבוצה אך הורחק בתוספת הזמן.

7. c_web Member

טעות בידך, היא אכן שיחקה נגד פ.צ איינדהובן מהליגה השנייה בהולנד. PSV שיחקה ביום חמישי ביורופה ליג ויש לה משחק ליגה ביום ראשון ככה שאין סיכוי שהיא שיחקה גם משחק אימון אתמול.

8. Number 8 Member

אז ספורט5 הטעו את כולם... בקיצור כמו שאמרתי זה לא הכי משנה, העיקר שתמיר שלנו הבקיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. Spanish Weapon Member

זאב חיימוביץ' חתם סופית על חוזה בטרק גרוזני הרוסית.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.394.63234.html

הוא ציין שם שהוא גאה להיות הישראלי הראשון שמשחק בליגה הראשונה ברוסיה,אבל זה לא עוז יפרח
    היה הראשון כששיחק בטורפדו מוסקבה?

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/09
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורפדו ירדה ליגה הוא שיחק בליגה השניה.

סתם לידע כללי טורפדו מוסקבה כיום משחקת בליגה השלישית

11. OR Member

את זה אתה גם יכול להסביר ע"י כך ששחקן ישראלי ללא דרכון אירופאי שהוא ירש ממשפחתו יתפוס מקום של זר , את המקום הזה עדיף לתת לאיזה דרום אמריקאי / אפריקאי מוכשר יותר וזול יותר בדר"כ .
    למרות שאני זוכר שלפני כמה שנים , לא יותר מידי , עבר משו באופ"א/פיפ"א שהכניס את השחקנים הישראליים כשחקנים שלא תופסים מקום של זר בסגל של קבוצות אירופאיות ,מישהו יכול לאשש?

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 80 במשחק הגביע הגרמני בין ב.מנשנגלדבאך לבין פרנקפורט והתוצאה היא 2-1 לגלדבאך משערים של חואן אראנגו ו...רוברטו קולאוטי,התחלה טובה בינתיים לעונה מצד רוברטו(מי אמור..ידענו שתחזור,כי אהבה אמיתית לא משאירים מאחור...)

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כזה דבר, שחקן שהוא לא זר זאת אומרת שחקן שיש לו דרכון של האיחוד האירופאי, וישראל עד כמה שאני יודע, לא היתה ולא תהיה באיחוד האירופאי.

בנושא אחר:

טועמה כבש פעמיים, אבוחצירה הוסיף אחד בניצחון של לאריסה 1:5 במשחק אימון. אגב אבוחצירה קיבל את אישור פיפ"א לשחק בלאריסה, בנוגע לדמי הפיצוי להפועל פ"ת, יערך דיון במשרדי פיפ"א שם יתברר גובה הפיצוי, הערכה שלי זה לא יעבור את ה-300 אלף יורו. העיקר שפ"ת התעקשה על מיליון יורו כשלאריסה היתה מוכנה לשלם סכום בין 500 ל-800 אלף. טיפשים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/09
  14. OR Member

טועמה כמו בכל שנה מתחיל במשחקי האימון מצויין וגם את הליגה פותח טוב מאוד . הבעיה נוצרת לקראת המחזור החמישי שבו הוא מתגלה כשחקן עצל יותר מחבריו לקבוצה ובגלל זה הוא מאבד קרדיט יקר , ובסיומו של דבר רואה משחקים מהספסל.
    תסמיני השחקן הישראלי המצוי?http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון רק לגבי השנתיים באנדרלכט תכלס ואני לא בטוח עד כמה זה בגלל העצלנות של טועמה ולא סתם סכסוך עם המאמן.
    נקווה שהשנתיים האחרונות השפיעו על טועמה והוא ישקיע ויצליח.