הנרי - האיש והפנומן.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י דימה03, ‏1/1/05.

1. Gooner Member

אני חושב שיש לו ממוצע שערים די נחמד בליגת האלופות,ושוב-כדי לסחוב קבוצה לגמר האלופות צריך יותר משחקן אחד,ולהנרי יש עוד הרבה זמן,ויש לו גם עוד 2-3 טורנירים גדולים לסחוב,בסך הכל הוא חלוץ ענק, ואחד האנשים היותר נחמדים בכדורגל העולמי.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לנחמדות יש כמה אנשים שיחלקו עליך לאחר חגיגות השערים היהירות שלו שהתחילו להיכנס לאופנה העונה. גם אני סברתי עד העונה שהוא טיפוס נחמד לאללה אבל החגיגות המגעילות האלה קצת שינו את דעתי עליו. כל עוד הוא מכניס שערים (מה שלא קורה יותר מדי לאחרונה) אין לי תלונות זה בטוח.

ולירן, הקבוצה שהוא משחק בה כנראה פשוט לא מספיק טובה כדי להגיע לגמר צ'מפיונס, ואני לא חושב שאם היית שם את שבצ'נקו, רונאלדו או אפילו רונאלדיניו במקומו היית רואה תוצאות אחרות...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקשיב עם פורטו הצליחה אז גם ארסנל יכולה ואין תירוצים.

הנרי, פירס, ליונברג, ויירה, ברגקאמפ, רייס. לא פעם שמעתי ממכם אוהדי ארסנל, "הקבוצה הכי טובה באירופה" מה קרה פתאום "היא לא מספיק טובה"

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסקל סיגאן, אולג לוז'ני, דייויד סימאן בימיו המאוחרים, צריך עוד סיבות לכשלון?

תראה אני מאמין שאם קצת מזל והגרלות נוחות ארסנל תוכל להגיע השנה רחוק, אבל נראה לי שסגנון המשחק שלנו פשוט לא מתאים למשחקים מול הגדולות של אירופה, ואני בכנות לא רואה איך אנחנו עוברים את אחת מהאיטלקיות החזקות או את צ'לסי.

5. Gooner Member

איזה חגיגות מגעילות בדיוק?!-אם אתה תגיד לי שאתה מתכוון לחגיגות נגד פנאתיאקוס,אז אתה טועה.אני לא רואה שום דבר מגעיל או מעורר התקוממות בחגיגות של הנרי,הוא תמיד בנונשלאנס.
    ומה הקשר לאישיות שלו מחוץ למגרש?

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו כל הפעמים שהוא בכלל לא מביע רגשות או מסתכל על הקהל של היריבה במבט מפחיד ומתנשא כזה... אם הייתי אוהד של היריבה הייתי פורץ למגרש ומביא לו איזה בעיטה לפרצוף. אבל מכיוון שאני אוהד ארסנל זה באמת לא מזיז לי, והחגיגות האלו אפילו מתקבלות בהבנה והערכה נגד יריבות מסוימות (מנ. יונייטד, צ'לסי, ספרס).

ושוב, מחוץ למגרש הוא באמת נראה בנאדם נחמד ביותר, תמיד עסוק בפעילות נגד-גזענות וכו'... רק שימשיך לקרוע רשתות, רצוי נגד באיירן כדי להרגיע פה את לירן.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמע אם ארסנל תעבור את באיירן למרות שזה בסך הכל מעבר לרבע גמר זה כבר... שינוי מעודד עבור אוהדי ארסנל. אבל אני צופה שכרגיל ירעדו להנרי ולשאר שחקני ארסנל הרגליים בבמה הזאת.

8. Rudess Member

ארסנל תעבור את באיירן, על אפך ועל חמתך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. BOSS Member

יש לארסנל חסימה מנטלית בליגת האלופות.

10. ג'רמיין דפו Member

הנרי הוא החלוץ הכי גדול שראיתי בכדורגל ואני אוכל את עצמי ומקלל את יובנטוס ששיחררו אותו דווקא לשאנז אליזה. לגבי דייגו רודס תשאיר אותו בצד דייגו לא קשור לכדורגל הוא קשור לשירה.

11. ScottishGunner Member

עזוב את זה, נגד פנא זה היה בגלל קריאות גזעניות. יודעים מה, זה מגעיל לבקר חגיגות של שחקן. אם מזה הוא מוצא את המוטיבציה להמשיך ולהבקיע עוד אחד, או את הסיפוק משער- אף אחד לא יכול להגיד מילה.

ופטריק ויירה, אל תאשים את לוז'ני בשום דבר. היה אחלה שחקן ובטח שלא הוא אשם באי העפלה לשלב כלשהו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/05
  12. Rudess Member

ואת זה אומר אוהד שרוף של טוטנהאם!!! ימות המשיח הגיעו.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר העמסה......

14. ג'רמיין דפו Member

תחפשו את הקלטת של דייגו ואחר כך נראה אם תנסו להשוות אותו לבן אנוש. צפו בקלטת ואחר כך נדבר...

15. Gooner Member

דוגרי,מראדונה זה סיפור אחר לגמרי.