הנשרים הלבנים מסרביה חוזרים הביתה!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/5/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסר לי ב"שימו לב ל..." את מילוש קראסיץ' מצסקא מוסקבה שממספר הפעמים שיצא לי לראות אותו העונה בצ'מפיונס עושה רושם של שחקן שלא יישאר הרבה בליגה הרוסית, קיצוני ימני מאוד מהיר וגם טכני ויהיה מעניין לראות אותו במונדיאל כי טורניר טוב שלו רק יזרז מעבר שלו לקבוצה טובה יותר בליגה גדולה יותר.
    הסגל של הסרבים מאוד מרשים, זאת יכולה להיות נבחרת של רבע-גמר אפילו אבל באותה מידה יש אפשרות של התרסקות כמו במונדיאל הקודם, כי כמו נבחרות מהסוג של חוף-השנהב ושבדיה(שלא תהיה הפעם) תמיד יש שחקנים מוכחים ברמת המועדונים והרבה אבל בנבחרת זה לא יוצא לפועל.

ד"א, מילאן יובאנוביץ' סיים חוזה בסטנדרד ליאז' ועבר לליברפול.

2. cazzo Il Capocuoco

כל עוד הוא מרוויח טוב בצסק"א, לא רואה אותו עוזב. ואם כבר, אז זה יקרה רק בינואר.

3. gonzo18 Member

מילוש קרסיץ' לדעתי הוא השחקן הכי טוב בעולם שמשחק מחוץ לליגות הגדולות. הוא כדורגלן שקרוב לשלמות ,יש לו הכל-מהירות, כוח, הגבהות, בעיטה לשער, מסירות, דריבל.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  4. Yotam Member

שאלה - האם נוון סובוטיץ' יפתח בהרכב סרביה במונדיאל ?

5. GiladG2 Member

אישית אני מקווה שכן, אני מאוד מסמפט את הנבחרת הזאת ואת סובוטיץ' בפרט, אחלה כישרון ופוטנציאל. לגבי המקום שלו בהרכב, זה מוטל בספק. עושה רושם שאנטיץ' מעדיף את אלכסנדר לוקוביץ' מאודינזה ליד וידיץ' (כשאיבנוביץ' מימין וקולארוב משמאל). למרות שבהפסד לניו זילנד לפני כמה ימים סובוטיץ' כן שיחק. אנטיץ' לקח לדרא"פ רק 7 שחקני הגנה, מתוכם 3 בלמים, כשאיבנוביץ' יכול להיות הרביעי במקרה חירום. אפילו אם הוא לא יפתח במשחק הראשון, יש סיכוי יותר מטוב שהוא ישולב בהמשך. 

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סרביה לדעת רבים תהיה הסוס השחור במונדיאל, ואני מקווה בשבילם שמשחקי ההכנה לא מעידים על דבר לקרארת המונדיאל. סרביה לא מצליחה להתרומם ובינתיים נראית רע. אתמול היא לא הצליחה לנצח את פולין וסיימה איתה בתיקו 0-0, זה לאחר שביום שבת הפסידו 1-0 לניו זילנד.
    בסרביה צריכים להתעורר, אומנם הדיעה שמשחקי האימון לא מעידים על דבר בקשר למונדיאל עצמו היא מקובלת, אבל סרביה היא נבחרת די חסרת ניסיון, נבחרת שכן צריכה את הביטחון החיובי, שבינתיים לא נמצא שם.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הבעיה מתברר היא לא בהגנה אלא בהתקפה.

קשר הנבחרת מבקר את חלוצי הנבחרת בכך שהם פשוט לא טובים מספיק לרמה.
    פנטאליץ' מיהר להגיב ואמר אחרי האפס שערים ושער אחד חובה נגד ניו זילנד הקיקיונית שהשערים עוד יבואו.

מפחיד היה לחשוב מה קורה יגוסלביה היתה נשארת מאוחדת, עם דז'קו לדוגמא בהתקפה ועוד חיזוקים להגנה לטעמי הם היו יכולים להיות אחת הפיבוריטיות אפילו.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותו דבר לגבי ברית המועצות

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ממש לא חושב ככה אבל זה גם ככה לא משנה.

יש לסרביה נבחרת מאד מוכשרת שיכולה בהחלט להפתיע, הביעה נראה היא או בראש או אצל המאמן

10. eran levy Member

ומה היה קורה אז? מי ערב לכך שדז'קו היה מגיע לאן שהוא הגיע? טוב שאין בריה"מ ויוגוסלביה, לא טוב לספורט ולא טוב לעולם.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שזה טוב ולא אמרתי כלום..פשוט נתתי דוגמא שאותו דבר אפשר לומר על ברית המועצות

12. eran levy Member

לא אמרתי שזה טוב ולא אמרתי כלום..פשוט נתתי דוגמא שאותו דבר אפשר לומר על ברית המועצות [/quote]
    אמיר, אל תיקח את זה אישית. אתה ורוזנר הבעתם דעה, גם אני, זה הכל, אחרת בשביל מה אנחנו כאן?
    הייתי רוצה לראות את נבחרת סרביה מצליחה הפעם ולו רק בשביל מרקו פנטליץ', אחד השחקנים הפחות מוערכים באירופה.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר, אל תיקח את זה אישית. אתה ורוזנר הבעתם דעה, גם אני, זה הכל, אחרת בשביל מה אנחנו כאן?
    הייתי רוצה לראות את נבחרת סרביה מצליחה הפעם ולו רק בשביל מרקו פנטליץ', אחד השחקנים הפחות מוערכים באירופה. [/quote]
    לא לקחתי כלום אישית...וגם לא הבעתי דעה..פשוט נתתי דוגמא לא משנה

לגבי סרביה משחקי אימון הם לא מדד ואני אפילו מעדיף שנבחרת שאני רוצה בהצלחתה די תקרטע ותבוא בפרופיל נמוך מאשר תתן הצגות ותגיע לשיא מוקדם מדי

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סרביה היום החזירה את עצמה חזק לתמונה, כמובן בעזרת עזרה קטנה מידיד ספרדי אבל מבחינתם זה ממש לא מעניין.

סרביה סומנה על ידי רובנו כפוטנציאל גדול להיות הסוס השחור במונדיאל, נגד גאנה זה היה נראה רע, גם היום היכולת לא הייתה כזאת מרשימה ואני חייב לציין שוב שציפיתי מסרביה להרבה יותר כדורגל טוב, אבל הם השיגו 3 נקודות יקרות ביותר, במחזור הבא הם פוגשים את אוסטרליה וזה תסריט מאוד מאוד הגיוני שהם בשמינית הגמר. היום היה להם הרבה מאוד מזל, גם ההרחקה של קלוזה, גם ההחמצות של הגרמנים, אבל אנטיץ' היה בכיוון כדי לשפר את התמונה, נגד גאנה זה היה נראה רע מאוד, והוא לא נשאר אדיש והשאיר את זיגיץ' כביכול כחלוץ בודד, קראסיץ' היה טוב מאוד ונגד האוסטרלים אני מצפה מהסרבים שסוף סוף נראה מהם כדורגל.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אז סרביה חותמת עוד מונדיאל מאכזב, הפעם היא עושה את הבלתי יאמן ומצליחה להיות מודחת למרות ניצחון על גרמניה. אין לי מילים לתאר כמה התאכזבתי מסרביה, כמו במונדיאל גם הפעם "הגנת הברזל" מהמוקדמות עשתה שטויות בטורניר עצמו. בכלל לא בטוח שיהיה להם עוד דור כזה מוכשר בעתיד הקרוב. לפחות בפעם הבאה שהם ידרסו את המוקדמות נדע לא לפתח ציפיות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10