הסבר על חוקי הווינר והטוטו - ושיטות הימור

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏22/10/05.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

אוקיי נראה לי שהבנתי, תודה.

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אני חושב שפה זה המקום לשאלה .

בהימור היום שמתי 2 לפנאתינאיקוס שקיבלה פלוס 5, עכשיו לאחר שהמחשק הוספק (לקראת סוף הרבע השלישי פנא הובילה 50-42), מה עושים עם ההימור ?

זכיתי בו, או שמה ההימור מתבטל לגמרי ?

3. AFCA Member

כמה צריך בשביל לקחת בטוטו עולמי?

4. shlomydavid מנהלים

בד"כ 12, אבל במקרים שלא תופסים 15 ו-14, אז גם 11 ניחושים מקבל כמה שקלים..

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם הווינר יכולים לשנות כל יחס שבא להם מתי שבא להם? זה פשוט פאקינג בושה, שמתי היום טור, בידיעה שלשים על אורוגוואי ייתן לי יחס 4 ועם גרמניה ביותר מגול ייתן לי יחס 2, הורידו את אורוגוואי ל3.25 וזה גם מופיע לי בטופס, ועכשיו היחס 2 ששמתי על גרמניה ביותר מגול באינטרנט השתנה ל1.8 כשבטופס עדיין מופיע לי 2. זה גם ישפיע על הטופס? כי אם כן והטופס שלי זכה אני מאבד יותר מ100 שקל...

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/10
  6. שלו Guest

ישפיע גם ישפיע...
    המועצה יכולה לשנות את היחסים מתי שבא לה וכמה שבא לה, לא משנה מה שכתוב על הטופס, משנה מה שכתוב באתר שלהם.
    על הטופס שלך גם אמורה להיות שורה שבה כתוב כי יחסי הזכייה השתנו.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה זנות אלוהים... זאת אומרת שהיפותטית (ואולי גם מעשית, אין לדעת) הם יכולים לראות שבאחוזים יחסית גבוהים הרבה אנשים שמו על 2 באורוגוואי וכמעט ואף אחד לא שם על X, אז הם יורידו דרסטית את היחס לאורוגוואי ויעלו את היחס לX. איזה בדיחה. ועכשיו אני רואה שגם הורידו את אורוגוואי ל2.9.. כוס אמ אמא שלהם, הסכום זכייה האפשרי בטופס שלי צנח מ460 ל300.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

למה אפשר לצפות במדינת היהודים. הם יתנו למישהו להרוויח כסף?! בגלל זה כולם שונאים אותם וחלק מהמר באינטרנט. המועצה נלחמת בכל האתרים סטייל 'ויקטור צ'נדלר' כדי שכולם יבואו להיעשק אצלה. ימח שמם.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה זאת אומרת?

היחסים שאתה שמת בטופס - אלה היחסים שקובעים. אם הורידו את היחס לאחר מכן, זה לא משנה לך. מה שמופיע בטופס - אתה זוכה בו, מצידך שיורידו את כל היחסים ב50%, כל עוד הספקת לשלוח לפניי, אתה תזכה בסכום המשוער שמופיע על גבי הטופס.

10. שלו Guest

למה אתה סתם מטעה? זה בכלל לא ככה. המועצה יכול לשנות את היחסים שניה לפני המשחק מיחסים של 8 ל 1.6 ואתה תקבל 16 ש"ח על אותו משחק גם אם הימרת עליו ביחס של 8. זה לא משנה מה כתוב על הטופס... המכונה לא קוראת את זה, היא קוראת את הקוד למטה שמותאם ליחסים של המועצה. בנוסף על כל טופס מצויין שהיחסים עלולים להשתנות. דהיינו, אם הימרת על שני משחקים ביחסים של 5 למשל ו 3.20, והם ירדו ל 2 ו 1.5 אחר זמן מה, אתה לא תקבל 82 ש"ח, אלא 35. בלי שום קשר למה שכתוב על הטופס. ואני אומר את זה כי זה קרה לי פעם...

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/10
  11. shlomydavid מנהלים

Robbie Fowler, מה שאתה מציין הוא מוזר מאוד, כי גם אני חשבתי כפי nave רשם.
    צריך לבדוק זאת טוב טוב..כי אם כן זה מסריח מאוד.

12. SeRgInHo Member

מה קורה אם אחד ממשחקים שמופיעים בטוטו מופסק? פשוט מורידים את המשחק מהטופס או שזה יהיה תיקו?

13. shlomydavid מנהלים

מורידים.

מתוך אתר המועצה:

38. ביטול תחרות או הפסקתה

תחרות המופיעה ברשימת התחרויות בטופס השתתפות אשר על תוצאותיה הכריזה המועצה בהתאם לסעיף 8 כי לא יתקיימו הימורים או תחרות אשר בוטלה, נדחתה, לא התקיימה מכל סיבה שהיא או תחרות אשר הופסקה בטרם נקבעה בה תוצאה קובעת כמשמעותה בסעיף 37, לא תובא במנין התחרויות לצורך קביעת הניחוש הנכון באותו מחזור תחרויות.

14. SeRgInHo Member

תודה שלומי,
    ומה קורה עם הפרס הראשון במקרה כזה?

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

רק עכשיו ראיתי את ההודעה הזאת. אתה טועה, היחס שכתוב על הטופס הוא היחס שקובע, ככה הרבה חברים אמרו לי ומעולם לא שמעתי שבאו לתחנה עם נגיד דאבל של 3.5 ו3.5, ובין הזמן השליחה עד לתחילת ההתמודדות היחסים ירדו ל3.4 - ואז המהמר זכה בכסף של ה3.4.