הסופרקאפ האירופי: צ'לסי - אתלטיקו מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י amirb91, ‏30/8/12.

1. Bensh Member

אז מי לדעתך כיכב במרכז הבמה של הכדורגל? כי גם אגוארו ורובין ואן פרסי לדוגמא לא עשו בה שום דבר. גם הם לא נחשבים בעיניך?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז זה שליגת אלופות זה המדד, סימן שפלה, מראדונה ובאטיגול הם לא מי יודע מה, נכון? כי אף אחד מהם לא ממש שיחק והצליח שם.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx לפעמים אני נדהם מהפוסטים של האנשים פה.

3. aloneli Member

שוב קשה לי לשלול את מה שאתם אומרים(גם אלו שהכניסו לי מילים לפה) כי אני מסכים עם רוב הדברים וכתבתי זאת בעצמי קודם.מה שכתבתי זה בנוגע לתגובות הקודמות שכתבו שלא יזכרו את פאלקו אם הוא לא יעבור לקבוצה אחרת או שלא יזכה בתואר משמעותי.

4. Muurad Member

סליחה? להבקיע 4 שערים ב-8 משחקים שלו בצ'מפיונס ליג, כולל אחד מול ארסנל בשלב שמינית הגמר - מה זה בדיוק?

הוא הראה שגם בבמה הגדולה בהזדמנות היחידה שניתנה לו בה, שהוא כובש שערים באותו הקצב פחות או יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/12
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ואל תשכח שלישייה היום מול אלופת אירופה ושערים מול ההגנות של בארסה וריאל בליגה...אני אוהב איך שאנשים נהנים לגמד את קבוצות הליגה האירופאית.

6. South Boy Member

בלונים מתפוצצים בדיוק באותה מהירות שניפחו אותם.
    3 ניצחונות על 2 קבוצות שבמקרה הטוב אמורות להשאר בליגה וקבוצת מרכז טבלה אחת וכבר צ'לסי מועמדת מספר 1 לתואר, ילד קקה בלגי אחד וצ'לסי עכשיו קבוצה מפחידה.
    היום צ'לסי קיבלה משחק נגד קבוצה שקולה לה אם לא נחותה ממנה, ופשוט התבזתה בצורה שבה אפילו המילואים של צ'לסי לא היו אמורים להתבזות, פעם הבאה שלא ימהרו להכתיר אותם.
    רדמאל פלקאו - אין לי מילים, רק לבכות שהוא וקארול חולקים את אותו תג מחיר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/12
  7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אף קבוצה לא שלפה איזה 40 מיליון בקיץ על הקולומביאני האדיר הזה? אפילו שמועה בכיוון לא שמעתי..

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק מראה עד כמה לראשי ליברפול אין מושג בכדורגל. אם קארול שווה ארבעים מיליון אירו אז אתלטיקו מדריד יכולה לדרוש 100 מיליון אירו בשביל פלקאו...כולנו יודעים שהוא החלוץ הכי טוב שעדיין לא משחק בקבוצות הבוסמן הערביות/רוסיות. אם אני נשיא אתלטיקו אני הולך לסחוט עד הטיפה האחרונה את הערבים של סיטי, פ.ס.ז', הרוסי של צ'לסי וקבוצות אחרות שמבזבזות מיליונים כאלו אין משבר כלכלי בעולם.

לחשוב עכשיו שהפועל ת"א צריכה לשחק מול אתלטיקו מדריד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המשחק הזה שיכנע אותי שחואן מאטה לא שחקן גדול. עמי ודייגו סימאונה ידעו את זה גם קודם. טורס שיחק היום כמו שהוא בד"כ שיחק אצלינו: שרף את כל המגרש בשביל להשיג את הכדור כי לצ'לסי אין קישור. וגם חלוצים, חוץ מטורס, לא ראיתי. לאן הלכו המיליונים?
    ובאטלטיקו לא הוציאו מיליונים כי אנחנו יכולים לפתוח עם שלישיית קישור תוצרת הבית ולשלוט בעניינים.
    תודה לצ'ולו שהכניס את אמרה וסליחה ששכחתי את סבוז'ה. גם לו הגיע להשתתף היום.
    ולדעתי, לפלקאו הגיע להשתתף בסופרקאפ בקיץ שעבר, אבל פורטו לא כ"כ מבינה בדברים האלה.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כבר נכתבו מספיק מילים על פאלקאו ואין טעם להוסיף עוד על השחקן הנהדר הזה. מה שכן, אני מקווה שהניצחון יעודד קצת את אוהדי אתלטיקו פה, שמלבד אחד מביעים בעיקר פאסימיות לעונה הקרובה...

11. Don Joan Roman Member

וכמה מאיתנו יכולים להגיד שראינו אותו בריבר פלייט וידענו שזה יגיע גם ליבשת האירופאית (למרות שבריבר ראינו ממנו בעיקר את משחק הראש), אני עדיין זוכר שכשאמרתי לחבר שלי שאוהב את יונייטד לפניי 6 שנים שראדמל פלקאו זה שחקן ששווה השקעה הוא צחק עליי ושאל אותי מי זה, היום הוא כבר מת שהוא יחתום בטראפורד חח.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx למרות שכמעט אף אחד לא ניבא כזו הצלחה (לא מדבר על המשחק הזה ספציפי).

כי אנחנו שבויים בקלישאות זה למה

13. Don Joan Roman Member

כן ברור שאף אחד לא חשב שפלקאו יקרע רשתות ויהפוך לאחד החלוצים הכי טובים באירופה, אבל כן ידענו שיהנו ממנו.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחלתי לראות את המשחק בלי יותר מדי ציפיות, סתם כדי להעביר את הזמן עד שיתקשרו אליי ויגידו לי שיוצאים לבילוי הקבוע של שישי, אבל בסופו של דבר נמשכתי לטלויזיה וראיתי את כל המשחק. אתלטיקו מדריד עם תשוקה אדירה פירקה לחתיכות את צ'לסי ולא השאירה לה סיכוי. אני מאוד התרשמתי מהמשחק של הספרדים ומקווה שהם יביאו את היכולת הזו לכמה שיותר משחקים בליגה הספרדית.

15. Quaresma Member

תירגעו, אני חושב שאתם יוצאים בהצהרות, תבינו שלצ'לסי היה יום גרוע וקבוצה שיחקה גרועה ללא לחימה ללא רצון.

ביום טוב של צ'לסי? היא אוכלת את אמאמא של אתלטיקו.. אבל בקשר למשחק היום הגיע לאתלטיקו ללא ספק, שאפו.