הסופרקאפ האירופי: צ'לסי - אתלטיקו מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י amirb91, ‏30/8/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק פשוט מושלם שלנו, השחקנים הגיעו סופר מוכנים והתפוצצו ברגע הנכון.. לא היה לצ'לסי מענה ליכולת ההתקפית המושלמת שלנו היום ולשמחתנו הם היו ביום גרוע אבל עדיין לא לוקח קרדיט מהקבוצה שלי שנתנה היום משחק אדיר בכל העמדות..

כל מה שאגיד על פלקאו רק יגרע מכמה שהוא חלוץ כמעט מושלם, גם ארדה וקוקה ראויים לציון בהתקפה ואני מקווה שהם יהיו הצמד מתחת לפלקאו שיצעידו אותנו בדרך לעונה טובה ושקטה

http://up351.siz.co.il/up3/jgutoh5nzgk4.Xxx

2. skyday20 Member

כמו שצריך לא להכתיר אותם יותר מדי מהר בקיצוניות, ככה גם צריך לשמור על פרופורציות בצד השני
    של המשוואה ולא ''לפוצץ להם את הבלון'' יותר מדי מהר אחרי משחק אחד פחות טוב.

לא נראה לי שמיהרו להכתיר אותם, בסך הכל, הם מועמדים מספר 3 אחרי שתי המנצ'טריות, אבל הם הרבה יותר קרובים ל Top 2, מאשר נגיד ארסנל קרובה ל3 Top. עם הרכש הבלגי, ושאר התוספות הם לא הרבה מאחור.

צ'לסי נתקלו היום בחלוץ בכושר מצוין, אבל בסך הכל זה לא יהיה המקרה, באותה רמה בפריימיר ליג כל שבוע, והם יכולים לעשות עונה יפה.

3. AtleticoMadrid Member

פשוט עונג רצוף היה המשחק הזה, יכולת הגנה יוצאת מן הכלל ובאתלטיקו זה לא מובן מאליו - רואים את הרוח של דייגו סימאונה בתוך השחקנים, בתשוקה למשחק ולהשיג את הכדור.. זה פשוט מדהים. אין לי מילים לגבי פלקאו, אבל יש כבר שטוענים שהוא החלוץ הכי טוב בעולם ותתחילו לחשוב על זה גם אתם. חוליית קישור עם 2 שחקני בית - גבי וקוקה ששיחקו מעולה היום, צריך להזכיר גם את ארדה טוראן שהתחיל את העונה בצורה ענקית פשוט, הוא מביא יופי של תצוגות. גם מריו סוארז היה גרזן היום. כל הכבוד לסימאונה שהכניס את אמרה וסבוז'ה והביא להם את הכבוד להיות חלק מהחגיגה. מי שאוהד אתלטיקו יודע כמה קשה לאהוד קבוצה כזאת, אבל היא פשוט נכנסה ללב בצורה בלתי רגילה וכל-כך כיף לראות אותה משחקת ככה ולוקחת תארים על הדרך. אני לא מאמין עדיין שאני אראה אותם משחקים ב20.9, חלום שמתגשם!

4. אפנברג Member

יכולים לומר שאני לא אובייקטיבי כאוהד באיירן אך אתמול נעשה קצת צדק: צ'לסי אלופת אירופה מבישה, שבשלושת משחקיה האחרונים בצ'מפיונס (2 חצאי הגמר מול ברצלונה והגמר) בקושי עברה את החצי, מה שמוכיח את שידוע כבר: שמי שזוכה אינה בהכרח הטובה ביבשת. אפשר לומר די בוודאות שהיא לא תהיה הקבוצה הראשונה שזוכה בליגת האלופות במתכונתו הנוכחית פעמיים רצוף...

5. alexshw Member

משחק חסר חשיבות, אבל הצגה ענקית של אתלטיקו. מאמין שבעונה הבאה פלקאו ישחק בפרמייר ליג או בריאל.

6. Raulito Madridista

זה היה משחק מטורף אתמול, לעולם לא הייתי מהמר על תוצאה כזאת. אתלטיקו עם לילה פשוט מושלם, אחד הנצחונות המרשימים ביותר בהיסטוריה שלה. בארסה או ריאל לא היו מסוגלות לעשות את זה טוב יותר. מצחיק להגיד עד כמה התוצאה לא משקפת. זה מסוג המשחקים שאחריהם אי-אפשר לישון בלילה, אופורייה שמלווה אותך לתקופה ארוכה. גם אם אתלטיקו לא תציג בהמשך העונה 70% ממה שראינו אתמול(למרות שעם סימאונה המעולה היא יותר יציבה).

שלוש מסקנות מתבקשות מאותו ערב:

1) הליגה הספרדית הרבה יותר מ'בארסה וריאל'. כל מי שחושב אחרת שיילך וישתה מים קרים.
    2) רדמאל פלקאו מחמשת החלוצים הטובים בעולם. מכל זווית הוא מבקיע, כל בלם הוא מפיל בפח. אז מה אם לא קוראים לו כריסטיאנו רונאלדו, ליאו מסי או ווין רוני. לא לחינם עשו קלוזאפים מטורפים על טורס. פלקאו מאפיל עליו פי כמה והוא השכיח את אגווארו גם כן מהרגע הראשון.
    3) החיסרון של טרי פוגע בהגנה שלמה. צ'לסי לא מסוגלת לשמור על רשת נקייה בלי הקפטן שלה גם אם חלה נסיגה בכושרו.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למה אף אחד? את פאלקאו יצא לי לראות מ-2005 עם הצעירה של קולומביה, עוד לפני שהוא התפרסם בריבר. אני לא חושב שמישהו יכול לנבא עד כמה יצליח או ייכשל שחקן מסויים (אגב, באותה אליפות דרא"מ שבה זכתה קולומביה של פאלקאו ורודאז'גה, מסי לא הראה משהו מיוחד במדי ארגנטינה), אבל לגבי פאלקאו והאמת גם לגבי רודאז'גה, היתה הרגשה מאוד חזקה שהם יצליחו. אז עם אחד זה הצליח עד עכשיו, עם השני קצת פחות. וכמו שאליאס אמר, ברגע שאנשים יפסיקו לחיות בקלשיאות ויבינו שכדורגל ושחקנים גדולים יכולים לצאת גם ממדינות שהן אינן מעצמות כדורגל, אולי אז תאמינו יותר שיכולים להיות עוד מקרים כמו פאלקאו, ג'ורג' וואה וכו'.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תביא שמות, אל תצא בסתם הצהרות. מי יכול על פלקאו? מי יכול על ארדה? מי יכול על גודין? מה שהיה אתמול, זה לא חוסר רצון, זה הסטטוס של הפייבוריטית שחייב את צ'לסי ליזום. וקבוצה שזחלה לתואר שלה דרך הבונקרים לא היתה מסוגלת לזה.
    ברכות לריאל מדריד על ההחתמה של הלילה! :aaa8:

9. Civil Anti Madridista

במה מרכזית? להזכירך הקבוצה בכחול היא אלופת אירופה, ולדעתי זה מספיק במה מרכזית

אני לא מחובבי צ?לסי אבל כמה תגובות כאן שורפות אותה מוקדם מדי. אין ספק שאתמול זאת הייתה הצגה של אתלטיקו על הראש של אלופת אירופה. זה לא רק התוצאה ולא רק השלושער של פלקאו. זאת אתלטיקו כולה שהייתה פנסטסטית במגרש, ועם קצת יותר מזל התוצאה הייתה יכולה להיות כפולה
    אבל עדיין, אני באמת מאמין שנעשה הקיץ התחלה של שינוי בצ?לסי, העידן החדש של אחרי דרוגבה.
    אני לא הייתי שורף אותם מוקדם כ?כ, ואפילו מהמר עליהם כאלטרנטיבה לאליפות מול מנצ?סטר סיטי. אומנם היא חטפה אתמול חתיכת סטירה, אבל אני רואה אותם עושים עונה יפה בסה?כ

10. Ricky van Wolfswinkel Member

כן, משחק ראווה אחד קובע את זה.
    ולנסיה ואתלטיקו היו אומללות נגד צ'לסי במפגשים הקודמים שלנו נגדם וסביליה חטפה רבעייה מקבוצה בונקריסטית כמו בראגה.
    מאז ויאריאל ב-2006 שום קבוצה ספרדית שהיא לא בארסה או ריאל לא עשתה כלום בצ'מפיונס, אולי זה אומר משהו על האיכות של הליגה?

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/12
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נהיית רגיש עידן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מה שהוא התכוון, ואני מסכים, הוא שאף אחד לא חשב שפאלקאו יקרע רשתות בכמות שהוא קורע מאז הגיע לפורטו... היחס שער-משחק שלו מטורף ואני מאמין שגם אוהדיו השרופים ביותר לא חזו אותו.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חסר לו המשפט "בכמות שהוא קורע מאז שהוא הגיע לפורטו" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx כי זה כן משתמע שאף אחד לא ציפה שהוא יצליח באירופה ולא משנה באיזה יחס הוא כובש. אבל שוב, זה לא משנה. אני לא חושב שאפשר באמת לדעת עד איזו רמה שחקן יכול להצליח. באותה מידה פאלקאו יכול היה להכנס לבצורת במדריד, לעבור לפרמייר ליג ושם לקרוע רשתות. מי כמוך יודע שיש הרבה משתנים לשחקני כדורגל במדד ההצלחה שלהם. אני נהנה מאוד מההצלחה שלו ושל קולומביאנים נוספים אבל לצערי ולא תמיד באשמתו, הנבחרת לא מקבלת ממנו יותר מדי ביחס לקבוצות שלו, אני מאוד מקווה שזה ישתנה.

13. hai80 Member

משחק ענק של אתלטיקו, פלקאו פשוט שחקן ענק!
    אל תספידו את צ'לסי כי לוקח זמן להתחבר עם כל הרכישות שהיא עשתה יקח זמן עד שהיא תגיע לשיא שלה.
    לא יכול לחכות כבר למשחק בארץ!

14. Don Joan Roman Member

כתבתי שידעתי שיהנו ממנו, את ההרצאה שלך אתה צריך לשמור למקרים אחרים אחי.