הסופר קאפ האירופאי 2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/8/13.

1. Alta Tensione Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

2. מרקו ואן באסטן Member

הקישור שלנו גרוע מאוד, שלישיה עלובה ביותר משחק רע מאוד של דה יונג, ומונטוליבו יכול לגרום לי לשבור את הטלוויזיה מעצבים שהוא מנסה להכניס כדורים בנגיעה בלי להסתכל. צ?אבי אתה לא שחק פשוט יא מטומטם

3. BvB Member

וואווו איזה שערים של סוסיאדד!
    ספרוביץ' הזה שחקן ענק והוא צעיר מאוד,אני מאוד אהבתי את סוסיאדד בשנה שעברה,ואני מאוד ירצה לראות אותך בשלב הבתים.
    משהו טוב מתפתח אצל סוסיאדד וההתקפה שלה פשוט מצוינת.

4. Kompany Member

זה פשוט לא נתפס איך אנשים מעדיפים את החלש עד כדי ויתור כל איכות, אתם רק שוכחים שהכל יחסי והאנדרדוג בשלב הבתים זה אותו אנדרדוג שאתם אוהבים רק פשוט יותר איכותי. הרי האדם מטבעו יעדיף את האנדרדוג (כל עוד לא מדובר ע"ח קבוצתו) ואם היו מציבים עובדה (שבעצם הייתה קיימת עד שאדון פלאטיני החליט לשחק משחקים) או שלחילופין לא היינו עדים למציאות הזאת היום אז אף אחד לא היה בעד התוכנית האידיוטית הזאת והיו מעדיפים אנדרדוג שיודע לשחק כדורגל ולא איזו קבוצה שיותר מעניין לדעת מאיזה מדינה היא צצה ובאמת לברר האם קיימת מדינה כזאת מהמשחק עצמו. זאת דעתי בכל אופן.

בכל אופן, בקשר למשחק בהולנד, מצדיע לפסוו שמהווה יריב ראוי ביותר ואף מתעלה על מילאן, כל הכבוד להם. כמה מהלכים שנורא נהנתי ליראות אותם וממש מגיע מילה טובה להולנדים שפה באמת אשמח לעלייה של האנדרדוג שפשוט ניראה איכותי יותר.
    דבר אחר שקצת מציק לי בעין במשחק זה שבאלוטלי (עם כל האהבה שלי אליו) מלך ההצגות מעיר לשאראס על כך שהגזים עם 'ההצגה' שלו כאשר בואטנג שאוהב להיכנס בשחקנים ועשה את זה כבר לא פעם אחת במשחק הזה שם לא מרפק בראש. כאילו קודם תעשה בדק בית אצלך יאידיוט.

בתור סקאוטר אני יכול לומר שרקיק נחמד ביותר.

5. Echte Liebe Member

משחק טוב מאוד של פ.ס.וו, בניגוד לציפיות. לא אהלל את השחקנים, כי זה לא ממש מגיע להם, אבל לא ציפיתי שנעמוד היום על שלנו מול מילאן. השער חוץ היה צפוי אבל חבל שהוא הגיע מכזאת שטות. דפאי היה יכול לחסום את הכדור של אבאטה עם הרגל במקום לשכב על הדשא, ובכך השער הזה לא היה מגיע. בכל מקרה, אפשר להיות מרוצים, אבל אם לא נגנוב שער חוץ בסאן סירו הלך עלינו. הגענו למצבים רציניים מאוד, אני חושב שהיינו יריב מעולה למילאן.

עכשיו נתייחס לדעה המקצועית. אני לא מבין את קוקו, פשוט לא מבין. במשחק מול מילאן, משחק שקובע הרבה על העתיד הכלכלי של הקבוצה, המאמן הזה שוב נותן את המושכות לרקיק. רקיק בלם טוב והיה בסדר היום, אבל אי אפשר להסתמך על בלם כזה בן 17 כשיש לך על הספסל את זאנקה שהוא נפלא. קוקו המשיך לעשות שטויות. בדקה ה-75 הוא הוציא את מטאבז שהבקיע את השער והיה מעולה, ובמקומו הכניס את יורגן לוקדיה הלא מנוסה. לדעתי גם טויבונן יכל לפתוח במקום שחארס או אפילו דפאיי, ואולי בהרכב כזה בלי חילופים שטותיים, היינו יכולים אפילו לנצח ולא לתת שער חוץ למילאן. אבל לא נורא, בסאן סירו זה יהיה "משחק עונה" בשבילנו, אני מקווה שנצליח למשוך הארכה או אפילו לגנוב שער חוץ יחיד, ואולי נעשה היסטוריה. בהצלחה לנו.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/10/Animated-Flag-Netherlands.Xxx/90px-Animated-Flag-Netherlands.Xxx

6. Telkiyski Member

באמת יכול להיות מצב שבו שיטת פלטיני יכולה להרוג ליגות מסויימות. אם בליגה כמו שלנו או בפולין למשל תהיה קבוצה שתגיע לצ'מפיונס שנתיים שלוש רצוף, זה יכול לדפוק הכל.
    אבל בדנמרק למשל בגלל ההישגים של פ.צ קופנהאגן הליגה הדנית התקדמה בדירוג והנה בעונה שעברה נורדסלנד הגיעה ישר לשלב הבתים והיום הליגה הדנית שולחת נציגה לבתיםפ ועוד אחת לפליאוף האלופות, אז זה כן יכול לקדם את הליגה _למרות שהנה, קופנהאגן שוב בבתים, שוב מקבלת את המליונים מאופ"א ויכול מאוד להיות שנוצר שם פער עצום בינה לבין השאר).

בשאר הדברים אתם צודקים, חמישה בתים מתוך 8 בצמפיונס "מתים" כי במקום שתהיה תחרות בין 4 קבוצות על עליה, התחרות היא רק בין 3 קבוצות כי איזו זילינה באה לעשות 1/18
    אתם צודקים בטענות שלכם אבל לי בתור אוהד כדורגל שלא מגיע מצרפת או פורטוגל, עדיפה השיטה הנוכחית(באופן כללי). אולי יש לי אינטרס ואני צבוע אבל זו דעתי, ליגת האלופות צריכה להיות שייכת לכולם ולא רק ל7-8 הליגות הבכירות והעשירות.

ולגבי אלופת קזחסטן, אם היא תגיעה לבתים זה בזכות זה שעברה את באטה שהיא קבוצה עם דירוג גבוה ואת סלטיק. גם לפי שיטת פלטיני, לא היה אמור להיות לקזחים סיכוי גבוה גם להגיע לפליאוף.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/13
  7. Hapoel_Tel_Aviv Member

השנה יש ליגת אלופות לנוער או משהו כזה. אז קבוצת הנוער של הקבוצה הקזחית אם תנצח את סלטיק תשחק שם. זה אולי יכול לעזור קצת בשיפור הליגה הקזחית.. שלא נופלת הרבה מהישראלית (הפועל וחיפה בקושי עברו את אוקטובה)

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/13
  8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://i44.tinypic.com/ae1xdi.Xxx

פלייאוף אלופות, ערב שני

ערב המשחקים השני בפלייאוף ליגת האלופות ייצא הערב לדרך באותה השעה, בניגוד לאתמול אז נפתחו המשחקים בשעה 18:00 בעקבות השתתפותה של האלופה הקזחית, שחטר קרגאנדי, בשלב המשחקים הנוכחי. הערב תארח דינמו זאגרב את אוסטריה וינה, בעוד לודוגורץ הבולגרית תפגוש את מי שהדיחה את מכבי תל אביב בשלב הקודם, פ.צ באזל. לגיה ורשה הפולנית נוסעת לרומניה ותתארח אצל סטיאווה בוקרשט, בעוד ארסנל תפסה טיסה מלונדון ונחתה באיסטנבול כדי להתמודד מול פנרבחצ'ה הטורקית. במשחק האחרון לערב זה תארח שאלקה 04 את פאוק סלוניקי למשחק שסביבו היה הרבה עניין בימים האחרונים, בעיקר לאור העובדה כי מטאליסט חראקוב הייתה אמורה להיות זו שתתארח בפלטינס ארנה - אך זו הושעתה מהמפעל בעקבות חשד למכירת משחקים. הערעורים לא עזרו, ופאוק סלוניקי, יריבתה בשלב הקודם - תפסה את מקומה.

רשימת המשחקים המלאה:

דינמו זאגרב - אוסטריה וינה 21:45
    לודוגורץ - פ.צ באזל 21:45
    סטיאווה בוקרשט - לגיה ורשה 21:45
    פנרבחצ'ה - ארסנל 21:45
    שאלקה 04 - פאוק סלוניקי 21:45

שידורי המשחקים: טלוויזיה ישראלית
    פנרבחצ'ה - ארסנל (החל מ21:40 בספורט 5 וספורט 5 HD)
    שאלקה 04 - פאוק סלוניקי (החל מ21:40 בספורט 5+)
    ערוץ הקיבוץ - שידור משולב מכל המגרשים (החל מ21:40 בספורט 5+ לייב וספורט 5+ לייב HD)

ערב משחקים מהנה ומוצלח לכולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. Sarek Member

אם ארסנל עומדת להציג את היכולת שהציגה מול וילה, אני חושב שנזכה לראות את מודי מדבר עליה שלוש פעמים בסה"כ - פעמיים בשלב הפלייאוף ופעם אחת כאשר יציג את פנר בשלב הבתים ויספר את מי עברה בדרך.

בכל מקרה, מצפה משחק מעניין.

10. Hapoel_Tel_Aviv Member

היום אמנם יש פחות שמות מעניינים אבל חוץ מהמשחק של באזל ואולי שאלקה הכל צמוד ומעניין.

11. Leoforos Member

משחק חלש מאוד של פאוק בגלזינקרשן... אבל שער יפהפה של סטוך שהיה נוראי במחצית הראשונה מעביר את ההכרעה לגומלין.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/13
  12. A. Arshavin Member

לא ברור לי איך סטוך הגיע לפאוק. היה כשרון גדול מאוד בזמנו, ונתן מונדיאל נהדר עם סלובקיה ב2010. חשבתי שיגיע מעט רחוק יותר

13. Ice Cream חסה

פנרבחצ'ה גרמה לארון רמזי להיראות שחקן גדול, אבל עדיין כשכל החלוצים שלה לא בפוקוס הם הגיעו ליותר מדי מצבים מול ההגנה הרעועה שלנו (קושיילני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx). אם קצת יותר דיוק מצד סו, וובו, קאוט ואמניקה ויום פחות טוב של שצ'נסני שנתן הצלה יפה והתאבד על עוד כדור - זו הייתה יכולה להיות אופרה אחרת לגמרי.

פאק יה, אנחנו בליגת האלופות, העולם שם לתיקונו, ויאללה להביא חיזוק בכל ה-100 מיליון יורו שיש.

נ.ב.: האוהדים של פנר התבזו לא פחות מהשחקנים שלהם. מה הבוז הזה במשחק אירופי שרואים בכל העולם, כאילו אתם מפסידים עכשיו לדומז'אלה ולא לאחד מעשרת המועדונים הטובים בעולם?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/8/13
  14. שער 7 Member

יכול להבין את שריקות הבוז של אוהדי פנרבחצ'ה, הם אחרי עונה גדולה בה הגיעו לחצי גמר הליגה האירופאית, הביאו חיזוק מרשים על הנייר, ובמיוחד אחרי שארסנל מגיעה עם הפסד ביתי משפיל בליגה, הציפיות עלו בהתאם.

15. Ice Cream חסה

בהתאם? עמד מולם אחד המועדונים הגדולים בעולם גם כרגע וגם אחרי שנחלש, זה לא מצדיק בוז ונטישת יציעים א-לה אוהדי מכבי אלקטרה.