הסיכום שלי למשחק...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ilan, ‏25/9/02.

1. Ilan Member

אז סוף סוף חזרתי... יש לי כ"כ הרבה מה להגיד- שפשוט אני לא יודע מאיפה להתחיל... טוב נתחיל מציטוטים מובחרים לפניי המשחק:

א. "ואליד באדיר וז'אוטאוס כשירים למשחק. אולי ז'אוטאוטס יתרום למכבי חיפה, אבל באדיר, מלבד איזה בישול מול היונייטד, הציג יכולת עלובה כל משחק באירופה ונעלם ל80 דקות מהמגרש." (וידוקה)- וידוקה מראה לנו את יכולת הניתוח המדהימה שלו על באדיר... שאני יוסיף על מה שהוא עשה אתמול במגרש?

ב. "אין ספק שחיפה תפסיד היום, השאלה היא כמה " (וידוקה)-... נראה לי שמישהו פה טעה (כרגיל) בגדול...

היו עוד מלא... כמו- "בית"ר מקום ראשון ובגלל זה הטבלה לא משקרת... אבל מה לעשות שאוהדי בית"ר עוד לא הספיקו להנות מהמקום הראשון וכבר הם ירדו ממנו...

עכשיו בקשר למשחק...
    אני חייב להגיד שאוהדי אולימפיאקוס הם משוגעים... כל מה שקראתם נכון! זה מדהים אבל בכל הרחובות הראשיים בניקוסיה (איזה עיר משעממת... עדיף כבר לעשות טיול בעפולה ואני לא צוחק) אז בכל הרחובות הראשיים אוהדי אולי (מעכשיו אני יכתוב אולי כי אין לי כח לכתוב כל פעם אולמפיעגכעלחגעגכחקוס...) התפרעו ושלטו... אנשים הלכו עם צעיף ירוק ואוהדי אולי פשוט הרביצו להם... וזה לא שהרביצו ל2 או 3 אלה למלא אנשים... כמובן שבי הם לא נגעו כי הם יודעים שאיתי לא מתעסקים... :twisted: הם היו פי 4 בכמות מאיתנו וההבדל בינינו ובינם זה שהם חיפשו את המכות... הם כל הזמן הסתובבו ליד ירוקים והתחילו במכות... אפילו הם הרביצו לנשים וילדים קטנים... תאמינו לי מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשלוח את וידוקה עם כרטיס כניסה למשחק הגומלין ביוון ולהלביש אותו במדים של חיפה והם כבר ידאגו לטפל בו יפה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ...

עכשיו בקשר לעידוד- אולי הם היו פי 4 ואפילו יותר אבל הקהל הירוק עשה להם בצפר וכמעט ולא היו אנשים שלא עודדו... אפילו האנשים שאתה הכי לא מצפה מהם לעודד -קרעו את הגרון... כל הכבוד- ממש ציון 10...

בקשר למשחק (החלק החשוב )...- מה אפשר להגיד? משחק מושלם של יעקובו.
    משחק ראשון שאוואט משחק טוב ולא חוטף חמישייה...
    משחק פנומנלי (חחחחח איזה מילה...) של באדיר וזוט'ה שלא נתנו לשחקנים של אולי לתקוף...
    משחק ראשון שלא התעצבנתי על קטן... וזה כבר אומר משהו.
    משחק הגנה מעולה של רוסו- עם מלחמה- הוא עשה קצת שטויות בהתקפה אבל בסופו של דבר הוא בישל גול וגם נילחם בהגנה וזה הכי חשוב.
    משחק פנטסטי של צמד האריקים במרכז ההגנה- בייחוד במשחק הראש וההגבהות...
    משחק בינוני של פראלייה... אבל אפשר לסלוח לו...
    שאבי'שי נכנס למשחק הוא החליף את חרזי בצורה יוצאת מן הכלל... שניהם היו טובים- גם קייסי...
    בדקות המעטות של ישראלבי'ץ יכלנו לראות איזה שחקן מדהים הוא...
    בקיצר כקבוצה חיפה שיחקה משחק מדהים, אדיר, מושלם ולא אכפת לי מה אומרים כל אוהדי ביתר המטומטמים (בעצם זה רק שתיים... אפילו פיימן מבין מי האלופה...)
    במצבים כמו שלכם הייתי אומר לכם לשתוק... פשוט לשתוק... כמו שהקהל החיפאי השתיק את הקהל "הכי טוב בעולם" למרות שהוא היה פי שלוש ממנו... ככה חיפה השתיקה את אולימפיאקוס...
    ועל תשכחו... שזה לא יטעה אותכם- זה לא היה משחק בית!!! זה היה יותר דומה למשחק חוץ!!! אז לוידוקה וכל הליצנים- על תכתבו - שאולי לא טובה בחוץ כי שלושת רבעיי מהאיצטדיון היה באדום...

אני מציע להתעלם מהערות של צוות הבידור וידוקה לירן בית"ר כי פשוט הם מתנהגים כמו ילדים קטנים- הריי עמוק בלב ברור שהם מקנאים וברור להם מי האלופה ומי פה זזאתי שיש להם את הקבוצה שמנצחת 3-0 את אולי ולמי יש קבוצה שנלחמת על ירידה...

אחריי המשחק כל מה שסיפרו לכם היה נכון... אוהדי אולימפיאקוס "קצת" התעצבנו ולמזלי הטיסה שלי הייתה מאוחרת אז לא הייתי בשדה- תעופה אבל באתי בדיוק שכל הבלאגן הסתיים שם ושמעתי מאנשים מה שהם מספרים ואין לכם מושג עד כמה הם משוגעים... הכי מעצבן אותי שהם צועקים הייל היטלר, וערפאת ויש פה חלק שמזדהים איתם... פשוט בושה בשביל אלה ממכם שמיזדהים עם כאלה שתומכים במי שהרגו את העם שלכם...

בקשר לאיצטדיון- הפקה טובה+ של חיפה... למרות שהיה אפשר להשקיע יותר... למשל השעון באיצטדיון כל הזמן התקלקל, ויש עוד אלף ואחת סיבות...

בקיצר... ראינו היום (אתמול) מי הקבוצה הטובה במדינה, הקבוצה שהכי נלחמת, ומי הקבוצה האלופה... אני מרחם על אוהדי מכבי ת"א... ביום שבת... אוי אוי אוי אוייייי ליגת האלופותתתתתת....... אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי ליגת האלופות.....!!!

נ.ב- שחכתי לכתוב... הכי היה מרגש זה שהשמיעו את המנגינה של הצמפיונ'ס... מרגש... באותו זמן דמיינתי את מודי בטח אומר לכם שם בארץ- "תהנו"... :)

2. Pasquale Member

מה היית במשחק? פשששש יפה... יאללה איזה אחלה זה היה לראות את כל האוהדים של אולמפיאקוס בשקט... חחחחחחחחח... חבל שגם לא ראיתי באותו זמן את וידוקה ולירן... אדומים!

הירוק עולה עולה! הירוק עולה עולה!!!! הירוק עולה עולה!!!! הירוק עולה עולה!!!

3. AFC Member

רדליון, זה פשוט מדהים איך אתה רוצה ומנסה לריב איתי.

באדיר במשחק היה עלוב ומעורר רחמים, והדבר היחיד שעשה זה הצגה מכוערת שהשופט הבן זונה קנה.

כן, אני בטוח :roll:
    כל היום הם החטיפו לך...
    אוהדי חיפה האלה לא יכולים להחזיר? מה קרה להם?! שיתחברו עם אוהדי פנאתינייקוס...

4. Pasquale Member

תגידו? אתם ראיתם את הנפילה של זאנדברג????? חחחחחחחחחחח הרג אותי!!!!!!!!!!!!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx איזה קפיצה....

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זנדברג כל כך טיפש!!!!!!!!!אווווף הוא מעצבן אותי!!!קודם כל במשחק הראשון הוא השתין במכנסיים מרוב לחץ ופחד וכן אני יודע שהוא בן אדם וכו..וגם אני בטח הייתי נראה כמוהו שם אבל ההבדל ביננו שהוא מרוויח המון....והוא מקצוען ואני סתם הולך ומשחק בשכונה..
    ואתמול המפגר הזה כבר עבר את השוער ובמקום לנסות לבעוט לשער[הזווית הייתה קשה אבל לרוסו מול שטרום גראץ היה יותר קשה]אז מה המפגר עשה???נפל כמו בלרינה שעשו לה חוקן!!!מה הוא מטומטם???

6. AFC Member

אחרי השער השלישי של יעקובו אני ויתרתי על התענוג של צפייה במשחק לטובת מילאן.

מישהו מוכן להסביר מה לעזאזל זנדברג עשה?

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא קיבל כדור מול השוער עבר אותו ואז אחרי שהוא כבר עבר אותה קפץ כמו מפגר כאילו השוער נכנס לו ברגליים [בשביל לקבל פנדל] כל מה שהוא קיבל זה צהוב ולא מעט קללות ממני..

8. Pasquale Member

איפה שאנחנו ראינו את המשחק אנחנו נקרענו! מה קורה לשחר? מאיפה הוא מביא את השחקן הזה?

9. ראול המלך Member

אם שמתם לב אתמול פעם שעברה ששופט היה בעד קבוצה ישראלית(מישהו יכול להגיד לי מי היה השופט ומאיזו מדינה?)
    וזנדברג חשב שהוא גם יתן לו פנדל אבל יש גבול

10. AFC Member

השופט היה איטלקי, זה מה שאני יודע עליו.
    אני גם יודע שהרבה מאד מזומנים נעלמו מחשבון הבנק של יעקב שחר וצצו פתאום בחשבון הבנק של האיטלקי.

11. chaos Member

יאללה שתוק כבר וידוקה
    קנאה אוכלת אותך. אל תכנס לפה ליומיים

אני כולכם!!!!!

12. GreenMan Member

לא יודע מה איתכם, אני כמעט התפוצצתי בכל גול מחדש!

איזה יופי..................איזה משחק ענק של חיפה!

מה קרה לאוהדים ה"מעולים" של אולימפיאקוס???

השתינו במכנס כששמעו את השם " יציע ג' " !!!

אני בטוח עכשיו שחיפה מסוגלת לדברים גדולים באירופה!

ואני לא מגזים שאני אומר שהם מסוגלים ל.................
    (אני לא יגיד את זה כדי לא לפתוח פה לשטן......)

אז בהצלחה לחיפה בהמשך!
    אני אהיה בקפריסין למשחק מול מנצ'סטר..................
    ולכו תדעו......אולי גם שם תהיה הפתעה..............

תודה ל "yako" הגבר על החתימה!!!

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אני מסכים השופט באמת היה בעדנו או לפחות לא נגדנו..סך הכל הוא היה לא רע ופסק פנדל דפוק לטובתנו..אבל חוץ מזה הוא היה בסדר
    ווידוקה..אני שמח שנהיית בנקאי..

14. Ilan Member

יאווווו מתי תקלוט וידוקה שהם היו פי 4 בכמות מאוהדי חיפה! על כל אוהד חיפה היה בערך 4 אוהדי אולימפיאקוס!!! זה היה בלתי אפשרי... היו כאלה שניסו להחזיר להם ואז באו אליהם איזה אלף אוהדים יוונים וזה היה לפניי המשחק... ואז באו השוטרים... יאווו לפי מה ששמעתי אני כ"כ שמח שהטיסה שלי הייתה מאוחרת יחסית ולא הייתי שאוהדי אולימפיאקוס השתגעו... אבל על תדאגו הם גם התפרעו לפניי המשחק שהם חשבו שהם הולכים לנצח וקיבלו 3...

בקיצור שבוע חלומי- בית"ר כבר לא מקום ראשון (זוכרים שהמצחיקים האלה התלהבו שהם מקום ראשון?)
    מכבי ת"א חזרה לעצמה
    וחיפה מביסהקורעתמזיינת את אולימפיאקוס!!!
    מרגש...

15. chaos Member

מי הבן זונה שעורך לי ת'הודעות כל הזמן