הסיכומים שלכם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י ManUtd Fan, ‏1/7/08.

1. JR-Riquelme Member

לא חושב שראמוס היה בטורניר גדול אבל לא מצאתי שחקנים אחרים לבחור(עד שראיתי שבחרת את צ'ורלוקה ונזכרתי בו)... למעט החצי גמר הוא נתן משחק מאוד פושרים וכמה מהם רעים גם

אבל פויול היה יציב לאורך כל הדרך

2. Ampelmann Member

אממ אני לא אלך נקודה נקודה כי גם לא ראיתי את כל היורו (50-75% מהמשחקים בערך) אבל כן אנסה לכסות את כל הכיוונים בקצרה.

נבחרות שנהנתי לראות?
    טורקיה- שנים שלא ראיתי נבחרת עם כל כך הרבה כוח רצון וכל כך הרבה אמונה...להסיר את הכובע
    הולנד- התפרקו אחרי הבתים אבל עד אז? איזו קלאסה בבית המוות. עם כל הכבוד לספרד, רוסיה וגרמניה, ההולנדים היו הכי מהנים בטורניר הזה ללא ספק. חבל.
    ומילה קטנה גם לרומניה שהגיעה ליורו ללא סיכוי אבל נתנה טורניר נפלא ביחס למה שהיה לה להציע.

נבחרות שלא נהנתי לראות?
    בגדול כל הטורניר היה מהנה, הרבה בזכות זה שהסינדרלות עפו מהר ולא שיחזרו לנו את היורו הקודם.

משחקים גדולים?
    כל פעם שטורקיה עלתה למגרש, למעט מול פורטוגל, היתה חגיגה. לא רק שכל העיר (ברלין) היתה צבועה ורועשת, אלא שגם על הדשא היה תענוג. מתאבדים אחד אחד, אבל הפעם באור חיובי.
    גרמניה-פורטוגל (כבר פירטו)
    הולנד-צרפת (המשחק הכי טוב בטורניר הזה, לא?)

מאכזבים, מפתיעים ומתעלים (פלוס נבחרת).
    יינס להמאן- השוער הגרמני לחלוטין גמר את הסוס. מי שראה טוב בגמר שם לב שלא פעם הוא אחר את הכדור ורק למזלו זה לא היה למסגרת. כשכדורים כבר כן הלכו למסגרת, זה לא פעם הפך לבלאגן.
    לוקאס פודולסקי- כשצד אחד של הקבוצה לא מתפקד, הצד השני חייב להתעלות כדי לאזן. פולדי ושווייני בטורניר שמזכיר לנו מי זה הצמד המהנה ביותר בכדורגל העולמי.
    לוקה טוני- קצת התקשיתי להכריז עליו כעל אכזבה כי מראש לא תפסתי מטוני כלום. למרות העונה בבאיירן הוא לדעתי אחד האובררייטד הגדולים בעולם ועצם העובדה שהוא נמצא עכשיו במינכן במקום בלונדון או מילאנו רק מחזקת טענות כאלה. חלוץ החוד הטוב בעולם? תעשו לי טובה.
    ואן-דר-סאר- לא צריך לזכות בטורניר כדי להיות הכי טוב. עם כל הכבוד לקסיאס, שוער שאני באמת מעריך, ואן דר סאר נכון לעכשיו יותר טוב. נכון, אדווין לא מסוגל לרפלקסים של איקר, אבל הגדולה של אדווין היא שהוא קורא כל כך טוב את המשחק ומסדר כל כך נכון את ההגנה עד שהוא בכלל לא צריך להתעופף מצד לצד כדי להגיע לכדור. פה קבור הכלב.
    פרננדו טורס- ההיגיון אומר לבחור בויאה, אבל אני לא מחוייב להיגיון אז אני בוחר בחלוץ שאני (נכון לשנה הנוכחית) הכי נהנה לראות. טורס היה פשוט ענק העונה. בדיוק לפני שנה שאלו כאן בפורום האם יש סיכוי שזה יהיה פלופ העשור שיעלים אפילו את ג'ילארדינו ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx ) והתשובה לא ניתנת לויכוח. שחקן ענק שאין יותר ראוי ממנו להניף כזה גביע בסוף העונה שלה (כי בינינו, עם ליברפול אין הרבה צ'אנסים לסילברוור).
    כ.רונאלדו- מפתיע או מתעלה? לא. מאכזב? גם לא. הבעיה הגדולה ביותר של הנבחרת הפורטוגלית היתה שהיא ברוב טיפשותה התעסקה בשוק ההעברות בזמן שהבמה המרכזית רק חיכתה לאיחור האופנתי של האסימון-הנופל שלה כל הזמן.
    רונאלדו, כהרגלו, נהנה מלראות את עצמו בעיתון אבל השיא שייך לסקולארי, כשהטמבל ברגע המכריע נזכר להודיע לקבוצה שלו ולכל העולם שהוא עוזב ועובר לצ'לסי. התוצאה? פורטוגל נראתה המומה (זוכרים את אגף ימין של ההגנה הפורטוגלית?) מול גרמניה ועפה הביתה להתעסק בשוק ההעברות יותר בנחת.
    רונאלדו קושר לריאל, סקולארי לצ'לסי, דקו גם הוא, קרבליו לאינטר, פריירה לאנשהו, פושטיגה, קוארסמה עם חצי עולם, ולוסו ומי נשאר?

התנהלות מטומטמת להפליא של שחקנים שאלוהים יודע מה בכלל הביא אותם לאוסטריה? זה סתם רחוק מהטלפון בבית.

מריו גומז- אני עדיין מחפש איפה רוזנר מתחבא? כלום לא ראינו מהחלוץ שלו ומה אמרו בשפיגל יום אחרי המשחק? Gomez who?
    אגב, לכל מסנג'רי ספרד- אתם באמת חושבים שראמוס או פויול היו מהגדולים בטורניר הזה? אמנם היופי ביורו האחרון היה שהמשחק ההתקפי לא נתן לשום הגנה להתבלט, אבל לא סרחיו ולא קארלס נתנו מה שהם יכולים ולא מגיע להם התואר הזה.

3. JR-Riquelme Member

מתי פויול נתן משחק חלש?

4. Stretford Ender Member

גל כמה נקודות שאני לא מסכים איתך:
    קודם כל לא מבין את המחמאות לרומניה. באו והציגו כדורגל הגנתי מאוד. הם נבחרת שיכולה לייצר יותר, אם כי אני לא מאשים אותם עקב הבית אליו הם נפלו. בכל מקרה לא מהנבחרות שאני הייתי מכניס למהנות.
    בקשר ללהמאן הוא אכן היה חלש מאוד, אבל דווקא את הגמר מצאת כדוגמא? אולי המשחק הטוב היחיד שלו בטורניר...
    ולסיום לגבי פויול, אני חושב שמול איטליה ומול רוסיה הוא נתן משחקים טובים מאוד. בשלב הבתים הוא לא התבלט אך גם לא היה חלש. לגבי ראמוס אני דווקא מסכים איתך.

לגבי פורטוגל העלת נקודה מעניינת, כנראה שזה באמת השפיע עליהם.

5. basketball Member

1. השחקן המצטיין - מרקוס סנה
    2. השחקן המאכזב - כריסטיאנו רונאלדו
    3. תגלית הטורניר - ארשבין
    4. הנבחרת המשעממת - יוון
    5. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - רוסיה
    6. המשחק הטוב ביותר - רוסיה-ספרד. גם שוויץ-טורקיה מתמודד.
    7. המשחק המשעמם ביותר - יוון-שבדיה
    8. הרגע השמח - הגול עם הגשם בשוויץ-טורקיה
    9. הרגע העצוב - ההעפה של ההולנדים
    10. ה-11 שלכם - קסיאס, כל ההגנה הספרדית, סנה, אינייסטה, סניידר, באלאק, ארשבין, ניהאט.

6. FC_Bayern Member

1. השחקן המצטיין: צ'אבי

2. השחקן המאכזב: ריברי+הנרי+רונאלדו+טוני (לא חסר)

3. תגלית הטורניר: ארשאבין

4. הנבחרת המשעממת: גריס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx (יוון, אם תרצו...)

5. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר: ספרד

6. המשחק הטוב ביותר: גרמניה - פורטוגל. גם מותח, גם הרבה שערים, וגם 2 נבחרות שנחשבות לאימפריות כדורגל. מה צריך יותר מזה?

7. המשחק המשעמם ביותר: ספרד נגד איטליה. נו באמת, זה כדורגל?!

8. הרגע השמח: לראות את הולנד מתפרקת על צרפת ואיטליה, רומסת כל טיפת כבוד שלהן, ואז נרמסת בעצמה. אין דברים כאלה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. הרגע העצוב: לראות את באלאק מפסיד את גמר מס' 13 שלו בקריירה...

10. ה-11 שלכם: קסיאס - ראמוס, קייליני, פויול, ז'ירקוב - שווינשטייגר, סנה, צ'אבי, ארשאבין - וייה, פודולסקי

7. Mr.Eko Member

1. השחקן המצטיין-שני המצטיינים שלי הם צ'אבי וסנה,פשוט לא מסוגל להכריע למי מגיע יותר התואר הזה ולכן אני חושב שמגיע לשניהם במידה שווה,יש לציין גם את ואן דר סאר,סניידר,דקו וארשבין שנתנו טורניר גדול.
    2. השחקן המאכזב-רונאלדו,מה לעשות כמה שציפו מהשחק הכל כך מוכשר הזה הוא איכזב ובגדול,גם גומז אכזב אותי די הרבה....
    3. תגלית הטורניר-לוקה מודריץ',אני מניח שרבים הכירו את השחקן גם לפני אבל לי אישית לא היה מושג למה הוא מסוגל ופשוט נדהמתי מהבחור הזה,שקט במשחק שלו,טכני בצורה בלתי רגילה,המנהיג של קרואטיה למרות גילו הדי צעיר וכמובן אי אפשר שלא לציין את אנגלר הפנטסטי של הולנד.
    4. הנבחרת המשעממת-יוון,גם לא אהבתי את צורת המשחק של צרפת ורומניה אבל אי אפשר להשוות את זה לאנטי כדורגל של היוונים..
    5. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר-וואו זה קשה.... ספרד,הולנד,רוסיה כולן נתנו יורו מלהיב לדעתי וגם מגרמניה וקרואטיה נהניתי אבל בשורה התחתונה הולנד שהציגה בשלב הבתים כדורגל מדהים.
    6. המשחק הטוב ביותר-רוסיה-הולנד,הולנד-איטליה,גרמניה-טורקיה אבל גרמניה-פורטוגל זה המשחק שלי,משחק שפשוט היה בו הכל.
    7. המשחק המשעמם ביותר-צרפת-רומניה,לא סתם נרדמתי נראה לי בפעם היחידה בטורניר הזה ממשחק התקיים בשעות הצהריים אם זכרוני אינני מטעה אותי....
    8. הרגע השמח-הניצחון של הולנד על איטליה,אחח עם הגול של ג'יו בסוף,זה היה ענק...
    9. הרגע העצוב-ההדחה של הולנד.
    10. ה-11 שלכם-קסיאס,פויול,קילייני,בוסינגווה,ג'ובאני ואן ברונקהורסט,צ'אבי,סנה,פודולסקי,ארשבין\אינייסטה,וייה,פאבליצ'נקו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/08
  8. ManUtd Fan Member

1. השחקן המצטיין - יש כל-כך הרבה שחקנים ראויים לאיזכור. בכל אופן, אני לא אשחה נגד אזרם ואומר שלדעתי השחקן המצטיין הוא מרכוס סנה שפשוט סגר את מרכז המגרש, לא עברו אותו, ולפעמים אפילו התחיל התקפות. באמת שאני לא זוכר אפילו משחק אחד לא טוב שלו. הוא היה מושלם בכל המשחקים של ספרד.
    2. השחקן המאכזב - רונאלדו לטעמי לא היה מאכזב, כי בכל זאת הוא נתן שלב בתים טוב למדי, אך עדיין מצפים משחקן ברמתו להרבה יותר. לטעמי הוא לא השחקן המאכזב. בסופו של דבר אני בוחר בבאלאק, שכמו תמיד לא מופיע במאני-טיים, ומחזק את תדמית הלוזר שרשומה לו על המצח. ועדיין, הוא היה אחראי לשער הכי יפה בטורניר הזה לטעמי.
    3. תגלית הטורניר - יש כל-כך הרבה שחקנים שאני הכרתי והתרשמתי מהם ביורו הזה: אנגלהאר מהולנד, פבליוצ'נקו מרוסיה, טוראן מטורקיה, קורקמז מאוסטריה (למרות שלא ניצחה אפילו משחק אחד, הוא היה אחד השחקנים שבאמת הפתיעו אותי) אך בסופו של דבר אני בוחר בז'ירקוב מרוסיה. הוא פשוט עשה את הכל מעמדת המגן השמאלי, ולפי מה שהבנתי זאת כלל לא העמדה שלו. הברקה ענקית של הידינק.
    4. הנבחרת המשעממת - מכיוון שאני ציפיתי מיוון להיות משעממת בדיוק כמו בטורניר הקודם, אז אני לא אבחר בה. היו גם את רומניה ששחקה מבוקר מאוד בשלב הבתים.
    5. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - או רוסיה או הולנד...רוסיה, הולנד. באמת שאני לא יודע. את שתי הנבחרות הללו אני נהנתי לראות, את משחק ההתקפה המרהיב של הרוסים, את ההתקפות המתפרצות המצוינות של ההולנדים. באמת שאני לא יכול לבחור מי מבין שתיהם נהנתי יותר לראות.
    6. המשחק הטוב ביותר - גם כאן קשה מאוד לבחור כי היו כל-כך הרבה משחקים מצוינים ביורו הנהדר הזה. גרמניה-פורטוגל, הולנד-צרפת אך בסופו של דבר אני אבחר בהולנד-איטליה. משחק מושלם!
    7. המשחק המשעמם ביותר - רומניה-צרפת וכל מילה מיותרת. אני בספק אם ראיתי בכלל הזדמנויות במשחק הזה.
    8. הרגע השמח - הניצחון של הולנד על איטליה.
    9. הרגע העצוב - רגעים...משלב רבע הגמר מי שרציתי שתזכה בסופו של דבר הפסידה. הולנד הפסידה לרוסיה (זה היה כמובן הרגע הכי עצוב. בתחילת הטורניר הנבחרת המועדפת עליי הייתה הולנד), פורטוגל הפסידה לגרמניה, קרואטיה הפסידה לטורקיה (אך בהתחשב בדרמה זה היה שווה את זה) איטליה הפסידה לספרד (רק בגלל התערבות עם חבר רציתי את איטליה). בחצי הגמר רוסיה הפסידה לספרד, ורק בחצי גמר השני מי שרציתי שתנצח ניצחה. בגמר רציתי את גרמניה...והיא הפסידה.
    10. ה-11 שלכם -
    ואן דר סאר* -
    ז'ירקוב - קיילני - פויול - צ'ורלוקה
    ארשבין - סנה - צ'אבי - שוויינשטייגר
    - וייה - ואן נסיטלרוי* -

*בחרתי בואן דר סאר ולא בקסיאס בגלל שהוא עמד בהרבה יותר מבחנים.
    *נראה מוזר, נכון, אך הוא (ואן ניסטלרוי) היה מושלם בכל המשחקים של הולנד בשלב הבתים. ברבע הגמר היה בינוני, אך החזיר את הולנד לחיים עם שער בדקות הסיום, מה שכזכור לא הספיק להם וחבל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/08
  9. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

1. השחקן המצטיין - מרקוס סנה, חיית פרא, נלחם 90 דקות כמו פסיכי, וההפצצות שלו לשער יזכרו אצלי להרבה זמן.

2. השחקן המאכזב - תיירי הנרי, רק בהפסד של צרפת מול איטליה גיליתי שהוא שיחק בטורניר הזה, ולא, לא הפסדתי את המשחקים מול רומניה והולנד.

3. תגלית הטורניר - פאבליצ'אנקו, לא יודע למה, אני חושב שהוא היה יותר טוב מארשבין.

4. הנבחרת המשעממת - שונא לעשות 2 בחירות...ההתלבטות היא בין יוון לצרפת, נראה לי שאני אלך על יוון.

5. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - מי אם לא ספרד?!

6. המשחק הטוב ביותר - המשחק הראשון בין ספרד לרוסיה, שהיה המשחק הראשון של ספרד בטורניר, באתי עם ציפיות גבוהות למשחק הזה בגלל שידעתי מההתחלה שספרד יקחו את הטורניר, והייתי אחר כך עפ פה פעום כמה שאני צודק.

7. המשחק המשעמם ביותר - עזבו אותכם מנועם, דן או נעמה - הישרדות אמיתית היא לראות את המשחק בין צרפת לרומניה 90 דקות שלמות.

8. הרגע השמח - אין מתוק יותר מלראות את ספרד, נבחרת הלוזרים מנצחת בגמר את גרמניה, נבחרת הפוקסיונרים.

9. הרגע העצוב - אלכסנדר פריי...השחקן המרכזי של שוויץ גרם לה ולאוסטריה להיות המארחות הראשונות שעפות בבתים, והדרך שזה קרה לא הייתה באשמתו - התמונה שלו בוכה לא תצא לי מהראש.

10. נבחרת הטורניר שלכם - שוב, כמו ברוב הקטגוריות פה, ספרד.

10. אבו Member

מול רומניה לא ראית אותו כי הוא באמת לא שיחק, הוא היה פצוע.
    אם מול הולנד לא ראית אותו, אז יש לך בעיית ראייה כנראה- כי הנרי היה הצרפתי הדומיננטי ביותר במשחק הזה.
    ומול איטליה- אף שחקן בעולם לא היה עושה יותר ממה שהנרי ניסה לעשות, לבד בחוד בלי שום עזרה מינמלית- הוא ודאי לא אשם בזה.

11. El Phenomeno 9 Member

1. השחקן המצטיין: מרקוס סנה. אין מילים, את מה שהיה חסר לספרד בתכלס בשנים האחרונות האיש השחור עשה; עבודה פיזית ואגרסיבית במרכז המגרש שמוטט את כל הקשרים ששיחקו נגד ספרד. טורניר מאוד יציב שלו, היה מצטייין תמיד וראינו זאת בעיקר בחצי גמר נגד רוסיה.

2. השחקן המאכזב: אני לא יכול להגיד רונאלדו, כי לא ציפיתי שהוא יסחוב את הנבחרת שלו לבד כ"כ רחוק.
    ריברי וטוני האנשים שהיו אמרורים להיות הכוכבים האימיתיים של הטורניר ובגדול.

3. תגלית הטורניר: ארשאבין

4. הנבחרת המשעממת: יוון ושבדיה.

5. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר: ספרד! שיחקה כדורגל בסך הכל, איכזבו אותי ברבע גמר נגד איטליה. גם לגרמניה לא חסר.

6. המשחק הטוב ביותר: גרמניה - פורטוגל

7. המשחק המשעמם ביותר: רומיניה - צרפת

8. הרגע השמח: ההצלות של איקר בפנדלים נגד איטליה. ההתמוטטות של ארשאבין בחצי גמר (אני שונא אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ) הגולים של שניידר, רובן ורוד מאוד שימחו אותי כמדרידיסטה.

9. הרגע העצוב: ההדחה של פורטוגל. הכדורגל של צרפת.

10. ה-11 שלכם

ואן דר סאר
    ז'ירקוב - פפה - פויול - בוסינגווה
    מרקוס סנה
    צ'אבי
    אינייסטה סניידר
    וייה

12. Tony Adams Member

1. השחקן המצטיין- לא חסרים לא שחקנים מצטיינים ולא שחקנים מאכזבים. ברשימת המצטיינים אפשר למצוא בערך את כל הקישור של ספרד בראשות שנה, את פבליוצ'נקו, קסיאס, ואן דר סאר, שווינשטייגר ועוד כמה, אבל באמת הקישור של ספרד היה המצטיין של הטורניר, בראשות צ'אבי וסנה. לא יכול להחליט למי מגיע יותר, אז שהתחלקו.

2. השחקן המאכזב- רשימת המאכזים כוללת בעיקר שחקנים בעלי אופי התקפי יותר כמו: הנרי, ריברי, טוני, קלוזה (למרות 2 השערים שלו בטורניר, קלוזה איכזב אותי. ציפיתי ליותר ממנו), רונאלדו וגומז. אבל לא רק. להאמן, 2 הענקים במרכז ההגנה הגרמנית (שתמיד בורח לי שמם) וההגנה הצרפתית. מעל כולם טוני איכזב אותי. עונה כל כך גדולה היתה לו, וביורו הזה חושך ואפילו לא שער אחד לרפואה, מה שלרונאלדו לפחות היה. מה גם שרונלאדו לא היה כזה נורא, פשוט הוא איכזב יחסית לעונה הענקית שעברה עליו.

3. תגלית הטורניר- נח להגיד ארשבין, אבל לא. עוד לפני שארשבין חזר מההשעייה שלו כולם דיברו על כך שהנבחרת תראה אחרת איתו, אבל יש 2 שחקנים שלא ציפו מהם לכלום ויצאו גדולים. פאבליוצ'נקו, שלא כל כהיה ברור אם יצליח להכנס לנעליים של פרוגרבניאק, אבל הוא עשה את זה בגדול, והיה לו חלק לא קטן מאשר לארשבין בהישג הרוסי. השחקן ה-2 הוא גם מהנבחרת הרוסית. ז'ירקוב הנפלא, שנתן טורניר פשוט ענק כשחתך פעם אחר פעם כמגן שמאלי, ועשה עבודה ענקית. פאבליוצ'נקו וז'ירקוב

4. הנבחרת המשעממת- יוון said enough

5. הנבחרת המהנה- רוסיה וספרד. הכדורגל הפתוח של רוסיה, החופשי והשמח הפתיע את כל אירופה, ואין יאה יותר מכך שהנבחרת הרוסית הודחה מול אלופת אירופה, והנבחרת ששיחקה את הכדורלג הכי יפה בטורניר: ספרד

6. המשחק הטוב ביותר- כיאב לטורניר מצוין, היו לנו גם כמה משחקים מצוינים. פורטוגל-גרמניה, איטליה-הולנד, ספרד-רוסיה (המשחק הראשון), הולנד-רוסיה וטורקיה-צ'כיה. ואני אבחר בטורקיה-צ'כיה. לא בגלל הכדורגל, הלא הכי מדהים שהיה שם, אלא בגלל המהפך המשוגע הזה. ה-3:3 בין ליברפול למילאן לא זכור בזכות המשחק הטוב שהיה אלא בזכות הקאמבק של ליברפול, גם פה אף אחד לא יזכור איך היה המשחק, אלא את המהפך הענק ניהאט וטורקיה.

7. המשחק המשעמם ביותר- איזה מזל שחג השבועות מנע ממני לראות את צרפת-רומניה, כי אחרת כנראה הייתי חוזר המשחק הנוראי של הטורניר, אבל מכיוון של ראיתי את המשחק אני אבחר ביוון-שבדיה. פשוט משחק למאזוכיסטים.

8. הרגע השמח- וואו, יש המון. ססק וקסיאס מדיחים את איטליה, ססק נותן הצגה ב-3:0 על רוסיה, רוסיה חוגגת על הולנד, היוונים הולכים הביתה מוקדם, ועוד כמה שקצרה היריעה מלהכיל. הרגע שלי הוא הניצחון של רוסיה על הולנד. אני רוסי, אבל ממש לא אוהד רוסיה, אבל באותו משחק כל כך הייתי גאה בנבחרת הזאת. מלכים.

9. הרגע העצוב- לראות את צרפת שוב נופלת בטורניר גדול. אחרי מונדיאל 02' ויורו 04', הייתי בטוח שאחרי המונדיאל הגרמניה תגיע ההתאוששות, אבל הצרפתים שוב נפלו. משהו חייב להשתנות שם, אבל כנראה בהתאחדות לא מבינים את זה ומשארים את דומיניק. un-fucking-believble

10. ה-11 שלכם:
    קסיאס
    ראמוס, פויול, קייליני, ז'ירקוב
    שוויינשטייגר, צ'אבי, סנה, ארשבין/אינייסטה
    וויה, פאבליוצ'נקו

13. George Best Member

רוד כבש את השער הראשון מול איטליה...
    סה"כ שיחק בשלושה משחקים, כבש שניים,
    שיחק היטב, בעיקר מול צרפת.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/08
  14. eilamlam1 Member

1. השחקן המצטיין - ראמוס, הוא פשוט אנדרייטד מטורף, אין שחקן שהשקיע ביורו כמו ראמוס, ברצינות.
    סנה היה ענק גם ופשוט הפתיע לטובה.

2. השחקן המאכזב - לוקה טוני ללא ספק.

3. תגלית הטורניר - קאזים קאזים וארדן מטורקיה.

4. הנבחרת המשעממת - יוון יוון יוון ורק יוון/:

5. הנבחרת שהכי נהנת לראות בטורניר - הולנד, כל כך חבל שלא זכו/:

6. המשחק הטוב ביותר - הולנד-צרפת/איטליה וגם כמובן טורקיה-קרואטיה/צ'כיה.

7. המשחק המשעמם ביותר - צרפת-רומניה.

8. הרגע השמח - קסיאס מניף את הגביע...אויש שכל הז*** שאומרים שהוא לא הכי טוב בעולם יפסיקו לזבל ת'שכל נמאס כבר, אין שוער שמתקרב לרמה שלו ודי עם שטויות.

9. הרגע העצוב - לראות את וניסטלרוי מתמוטט ישר בשריקת הסיום בהולנד-רוסיה, הם פשוט לא עמדו מהרגלליים, ההולנדים נפצעים בקלות וזה מה שהדיח אותם לצערי.

10. נבחרת הטורניר שלכם - טוריקה וספרד:]

15. cazzo Il Capocuoco

מה יוון עשתה לכם ביורו הזה? אני דווקא הייתי אומר פולין. הנבחרת הכי אפורה שאני מכיר.