הסקוואדרה אזורה:: פראנדלי ושחקניו העפילו למונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏7/7/12.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק קצבי אבל בלי הרבה כדורגל "איכותי". סה"כ לחץ בלתי פוסק של מלטה על מובילי הכדור שלנו וצפיפות איומה בחלק ההגנתי של מלטה מה שהופך כל התקפה למסורבלת ומעצבנת, אבל זה לא אמור להיות חדש לפראנדלי. מזל שהגול הובקע מוקדם אחרת הלחץ היה הורג אותנו (למרות שאני מאמין שהיינו מנצחים ככה או ככה).

מרקיזיו במשחק פנטסטי לדעתי, מאוד מעורב ופעלתן (משחק כזה עם הרבה ריצות מהגנה להתקפה וטכניקה אישית מתאים לו בול), פירלו נעלם בגלל הסיבה שהמשחק מאוד סטטי כשהכדור ברגליים שלנו כשכל השחקנים נמצאים בחלק של מלטה וכשהצפיפות איומה וכל השאר הם חלק מהתוהו ובוהו ששורר במגרש. אני חושב שהפתרון יבוא מצד הבלמים שיעלו יותר קדימה (בונוצ'י עשה את זה לא מעט) או כמו שיובה אוהבת - להזיז את החלוצים לצדדים ולתת לקשרים לבעוט כמה שיותר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/12
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביר מינוס, אבל מספיק כרגע. ניהול משחק בנאלי של פראנדלי.

3. Don Joan Roman Member

בסדר, אי אפשר לומר יותר על המשחק הזה, הכי חשוב שניצחנו ויש לפראנדלי עוד המון עבודה לקראת המשחק הבא, נמזל טוב לדסטרו על השער.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש משהו יותר מעצבן מלהיות אוהד מילאן ולראות שהכישרון הכי גדול שלך צומח בדיוק על העמדה שבה כבר יש לך בה שחקן בית איכותי, זה להיות אוהד איטליה ולראות את אמון-רא ולורנציניו פורצים ומתפתחים... בדיוק על אותה עמדה.

עד הקיץ נוכל לעשות רוטציות כשאחד בצעירה ואחד בבוגרת, אבל מה עושים אחר-כך? איזה מתסכל...

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם, השאלה היותר חשובה כרגע היא מי ישחק בצד ימין כתוצאה משינוי המערך. בוריני או דסטרו שבכלל חלוצי חוד? אני לא רואה אופציות נוספות.

6. SerieA Il Capitano

כמות הכישרון שגדלה עכשיו בחוד של איטליה היא פוטנציאלית יכולה להיות מהגדולות שזכורות. אני לא יודע אם אל שארוועי, אינסנייה, באלוטלי ודסטרו יהיו קרובים אי פעם לבאג'יו/ויירי/ דל פיירו, אבל זה בהחלט אמור להספיק לזכייה במונדיאל ויורו אחד לפחות בחמש עשרה השנים הקרובות.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולונגו, ואימובילה, ובוריני... ומי יודע מה ייצא מגביאדיני ומדה לוקה?
    גם הקישור וההגנה מכילים שמות לא קטנים במימדי הסריה B. אם יש משהו טוב שיצא מהמשבר הכלכלי באיטליה זה ללא ספק זה.

8. SerieA Il Capitano

התקווה שלי היא שסמואלה לונגו חוזר בשנה הבאה לאינטר ומשחק במקום דייגו מיליטו כחלוץ הראשון של אינטר תוך שתי עונות. הוא יכול להחזיר את מה שאבד כשדסטרו הלך.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איטליה לא תזכה בלי הגנה טובה וקישור טוב ככל שההתקפה תהיה טובה, גם בטורנירים קודמים דיברו הרבה על ההתקפה (גם אם השמות עכשיו נוצצים לכם פחות) אבל בסופו של דבר מי שהופיעה תמיד זו ההגנה. איכשהוא פה אני מאוד חושש. אין לאיטליה היום הגנת ברזל אמיתית. (דעתי)

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל שזומן לצמד המשחקים מול דנמרק וארמניה:

Goalkeepers:Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris St. Germain), Viviano (Fiorentina);

Defenders:Abate (Milan), Balzaretti (Roma), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus),Criscito (Zenit St. Petersburg), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Inter);

Midfielders:Candreva (Lazio), De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Montolivo (Milan), Pirlo (Juventus), Verratti (Paris St. Germain);

Forwards: Balotelli (Manchester City), Destro (Roma), El Shaarawy (Milan), Gilardino (Bologna), Giovinco (Juventus), Osvaldo (Roma).

11. Muurad Member

על מה ולמה דסטרו בסגל?

איך בדיוק קסאנו לא מוזמן?

12. cazzo Il Capocuoco

לא מעניין לכם את הקולו המשחק הזה, אה? תתביישו.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

קאסנו בנבחרת איטליה כעת על תקן די נטאלה, פראנדלי בונה על הצעירים יותר ואם יהיו בעיות אז ה"זקנים" יחזרו לעת צרה. דסטרו צריך להמשיך בנבחרת לפי דעתי, גם אם היכולה לא מאוד מרשימה, בכל זאת, הוא כבר הבקיע איזה שער....אם כבר מדברים על יכולת, הדבר המעניין הוא שדה רוסי שממנו זמאן לא מרוצה כנראה (או שלא ממלא הוראות באימונים, או שקובי כבר יתקן אותי) ישחק בהרכב הפותח. קרישיטו חוזר אחרי אותה פרשייה שמנעה ממנו להיות באוקראינה ופולין ומיד להרכב הראשון למרות שאני לא יודע באיזה כושר הוא. באלוטלי איכזב את פראנדלי על אותו ניתוח שעשה בדיוק בזמן המשחקים נגד בולגריה ומלטה, אך בכל זאת ישחק. אני רק מקווה שהקומיסר ימשיך עם אותם שחקנים ואותו מערך פחות או יותר, כי לא כדאי לשנות יותר. אחרי איבוד הנקודות בסופיה, אי אפשר ליפול יותר, בטח לא מול ארמניה. מחר יום חג בירוואן, נקווה לראות הרבה ארמנים בכחול!

ארמניה (4-5-1): ברזובסקי; מקויאן, ארזומאניאן, הובספיאן, ידיגאריאן; אדיגאריאן, מקרטצ'יאן, הייראפטיאן, באדויאן, מחיטריאן; מובסיסיאן.

איטליה (4-3-1-2): בופון; מאג'ו, בארזאלי, בונוצ'י, קרישיטו; דה רוסי, פירלו, מרקיזיו; מונטוליבו; באלוטלי, אוסבלדו.

פעם ראשונה של הנבחרת האיטלקית בבירת ארמניה. עד שיובנטוס תגיע לארמניה, יקח זמן.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/12
  13. Muurad Member

הדבר שמפליא אותי, מלבד העובדה שדסטרו ממש לא משחק כמו מישהו שמגיע לו להיות בסגל - הוא שלקחו אותו מהסגל של הU-21 לפני המפגש מול שוודיה - כשאני משער שגם ככה הוא בקושי אם בכלל יראה מגרש בצמד המשחקים הבאים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/12
  14. cazzo Il Capocuoco

אחרי הפציעה של בוריני, אני חושב שדסטרו יכל באמת לעזור לנבחרת הצעירה, אבל מצד שני הייתי יכול להגיד משהו דומה על אל-שעראווי שגם הוזמן לצמד המשחקים הזה ויכל גם להיות בסגל של דביס מאנג'ה. בכל אופן, דווקא העיתונאים מעריכים שדסטרו בהיררכיה מעפיל גם על ג'ילארדינו, לכן אל תהיה נחרץ כל כך.

15. Alta Tensione Member

Armenia: Berezovski; Aleksanyan, Mkoyan, Arzumanyan, A Edigaryan; Ozbiliz, Mkrtchyan, A Edigaryan, Manoyan; Mkhitaryan, Movsisyan

Italy: Buffon; Maggio, Barzagli, Bonucci, Criscito; De Rossi, Pirlo, Marchisio; Montolivo; Osvaldo, Giovinco

פירלו נותן יתרון ראשון מהנקודה הלבנה בדקה ה-11.

מצב נושא:
הנושא נעול.