הסרט חוזר על עצמו- שוב שביתה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י shmulikwe, ‏21/9/04.

1. Fernando Cavenaghi Member

הוטספור, מה שבעייתי במה שאמרת שנתן זהבי הוא לא עילוי בהיסטוריה, הוא פשוט אדם שמסתכל מסביבו.

בדיוק ההפך מרוב האנשים במדינה הזאת. אנשים שלא יודעים שום דבר כי לא מעניין אותם מה קורה סביבם וככה הם חיים פשוט.

ואני הולך לעשות טעות כי אני זוכר מה קרה בויכוח הפוליטי האחרון שהשתתפתי בו (לפני חצי שנה), אבל אחוז גדול מהמדינה, חלק גדול ממנו מהשכבות הנמוכות הוא מצביע קבוע לליכוד.

אבל מה, הליכוד פעם אחר פעם דופקים בדיוק את אותן שכבות, השמאלנים המסריחים והעשירים הם לא אלה שנדפקים מהתוכנית של ביבי ולמרות זאת הם מתנגדים לה, אבל יש בארץ כמות גדולה של אנשים שהליכוד דופק אותם באופן קבוע, אבל אם תלך להפגנות עכשיו ותשאל את האנשים למה הם מפגינים הם יענו לך שנגד הממשלה, ואם תשאל אותם למי הם יצביעו, הם יענו לך שלאותה ממשלה בדיוק.

וככה אנשים לא מנצלים את הזכות הבסיסית בדמוקרטיה, ונדפקים, ואז הם נאלצים להשתמש בזכות אחרת, הזכות לשבות.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאבסורד מבחינתי בארץ שדווקא השמאל, שהוא תמיד זרם שהעם מזדהה איתו יותר, זוכה ליחס שונא מאוד מהשכבה הנמוכה, שאמורים להיות אלה שתומכים בו! והכל בגלל שמבחינתם הם מזוהים עם איזו אליטה אשכנזית או משהו כזה.
    ובמקום זה הם מצביעים לימין, שתומך יותר בכלכלה חופשית שתפגע בהם.

נתן זהבי הוא מלך, כי הוא היחיד שבאמת מצביע על הריקבון הבירוקרטי וגלי השחיתויות האיומים והמאיימים בארץ. הוא היחיד שמבין שהממשלה בלבד אשמה במצב.

3. נדב Member

אני לגמרי מבין את השובתים!

תחשבו שיש אנשים שעובדים בחינם! וכבר שנה + ומה שהכי גרוע שהם עובדים בשביל הממשלה!

ה"מסר הנסתר" של הממשלה הוא שעדיף לקבל דמי אבטלה! תראו איזה מדינה מעוותת יש אנשים שעובדים שלא מקבלים כסף ויש אנשים שיושבים בבית ומגרדים ת'ביצים ומקבלים כסף על זה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/9/04