העברות בפריימר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י RE-QL, ‏1/8/02.

1. David Beckham Member

יורק עבר ממנצ'סטר יונייטד לבלקבורן תמורת 2 מיליון ליש"ט.

2. dandanr Member

גרשון אולי לא בלם "פנטסטי" בקנה מידה אירופאי אבל הוא בהחלט התמודד עם חלוצים מעולים השנה ועצר אותם בכבוד רב ואני חושב שהוא באמת יגיע לבלקבורן גם בגלל שהוא כשרון ויש לי סיכוי ממש טוב להצליח שמה וגם בגלל שפיני זהבי מעורב בזה. (פיני זהבי סוכן שחקנים ממש טוב - למרות שהוא פחות או יותר "עשה" את ההעברה של ריו פרדיננד ליונייטד בשלושים מליון פאונד הוא לא מתחיל להיות מתנשא כלפיי השחקנים הישראלים שלו וממשיך לייצג אותם!!)

dandanr

3. רני פרידמן Member

אני חושב שיורק יצליח בבלקבורן...אחרי שהשנה הוא מכעט ולא ראה מגרש ביונייטד יש לו סיכוי נוסף לוהכיח את עצמו.
    בעניין פיי זהבי. למה שהוא כן התנשא?....עסקה זו עסקה. מעסקת ריו פרדיננד הוא הרוויח 10 אחוזים מהשכר שהוא יקבל ולא מסכום העברה..ככה שזה לא כל כך הרבה.

4. dandanr Member

אאםםםםםם
    אני לא זוכר בדיוק - אבל ריו פרדיננד מרוויח משהו כמו 80 אלף ליש"ט בשבוע - עשרה אחוז מזה --- זה די הרבה ...

אבל זה לא עובד ככה - פיני זהבי לא מרוויח כסף מהשכר של פרדיננד - אלא מסכום ההעברה... זתומרת יונייטד שילמו על קצת על זה שהוא תיווך ביניהם ללידס, לידס שילמו קצת על זה שהוא תיווך בינם ליונייטד ופרדיננד משלם לו שכר קבוע... ככה ש... פיני זהבי איש עששששיר!!!

ובדיוק בגלל זה הוא יכול להרשות לעצמו לנטוש את החשנים הישראלים שלו כי הם לא עוברים בסכומים כאלה ולא מדובר במועדונים כמו לידס ומנצ'סטר אז נניח על ההעברה של שמעון גרשון הוא ירוויח אולי חמשעשרית ממה שהוא הרוויח על ההעברה של פרדיננד...

dandanr

5. ac milan Member

שמעון גרשון... בליגה האנגלית???!?!?!?!?
    מה זה פה הוא לא קרוב לרמה
    בפעם היחידה שבאו הרבה סקאוטים הוא הביא גול
    גרשון אתה גדול
    בסן סירו
    נגד מילאן
    תקעת גול
    איזה גול!
    אני לא ממש בטוח שהוא יסתדר עם כל הלחץ וזה
    וגם הרמה שלו לא משהו בכל מקרה
    ועוד משהו אני לא שמייח כי הפועל עפו פשוט כי אני שרוף על מילאן...
    (וגם על ארסנל)

sempre milan :wink:

we love you freddie... 8)

6. דל-פיירו המלך Member

למרות שאני חושב שגרשון הוא הומו קוקסינל ואני שונא אותו בדם כי הוא הפועליסט מסריח הוא שחקן מצויין ויש לישראל מזל גדול מאד שיש לנו אותו ביחד עם בנאדו(ובעתיד עם טל חן) בהגנה!!!

אני יהיה מאד שמח אם הוא יעבור לבלקבורן כי-
    1.הוא לא ישחק יותר בליגה הישראלית ואז הפועל תל-אביב תחלש רצינית ולחיפה יהיה הרבה יותר קל!!!
    2.כי זה רק יעשה לו טוב-יש שם מאמן מצויין,גרהאם סונס שאימן את אייל ברקוביץ' והוא בכלל אוהב ישראלים-ואני מאמין שהוא מספיק טוב כדי לפתוח שם בהרכב!!
    3.כי פיני זהבי הסוכן המצויין-הכי טוב בארץ ובין הטובים בעולם-יקבל עוד קצת כסף ופרסום!!!

7. AFC Member

נערך...

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/03
  8. רני פרידמן Member

מסכים עם ווידוקה...!

9. arsenal the champions Member

אתם אומרים שגרשון כל כך גדול וטוב אז אית תסבירו את ההגנה של הנבחרת?

10. dandanr Member

קודם כל לא זכור לי כאן אף אחד שאמר שגרשון הוא בלם ברמה עולמית / אירופאית מובחרת או משהו כזה. אבל גרשון הוא בהחלט בלם טוב ולי דעתי גם מספיק טוב לבלקבואן וסונס לא הביא אותו למבחנים שמה רק בגלל הידידות שלו עם פיני זהבי.
    ואיך אפשר להסביר את ההגנה של הנבחרת?? כמשחקים לידך זחקנים זילבה דרעק כמו אמיר שלחף דדי בן דיין טל בנין ושאר הנבלות הישראליות - שום הגנה לא יכולה להיות טובה גם עם נסטה יהיה אחד מהבלמים...

dandanr

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם שמעה שרונאלדו קרוב מאוד לריאל מדריד,והציעה 15 מיליון ליש"ט על פרננדו מורינטס.

12. רני פרידמן Member

נכון...
    גם אני שמעתי על האפשרות הזאת.
    טוטנהאם מחפשת חלוץ ויש לה המון כסף בקופה...!

אני מאוד אוהב את מוריינטס ויהיה מרענן ומעניין לבדוק את היכולת שלו כשאין את צלו של ראול לידו.

13. Guest

פיטר רידסדייל, יושב ראש לידס, הודיע שלמרות רכישת ניק בארמי הקבוצה עדיין לא סיימה את ההעברות שלה בקיץ. רידסדייל טען כי יש עוד שחקנים שיעזבו את הקבוצה, וישנם שחקנים אשר הקבוצה מעוניינת בהם ותציע עבורם הצעות בזמן הקרוב.
    http://newsites.leedsunited.com/plc/html/images/chairman3.Xxx :arrow: פיטר רידסדייל.

14. RE-QL Member

פרננדו מוריאנטס בדרך לטוטנהאם!
    החלוץ המצויין של ריאל מדריד בדרך החוצה מהמועדון אחרי שריאל רוצים לשחרר אותו ומי שקפצה על המציאה היא טוטנהאם הוטספרס הקבוצות כבר סיכמו בינהן את הפרטים המחיר יהיה 15 מליון דולר על החלוץ שעוד צריך לדבר עם המועדון האנגלי

15. arsenal the champions Member

סילבה הברזילאי של ארסנל קיבל סופית רישיון עבודה באנגליה וישחק בשורות ארסנל