העברות בפרמיירליג: קיץ 2015

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י StevenGerrard, ‏6/6/15.

1. JohnTerry26 Member

יונייטד וצ'לסי לא חיזקו את הסגל כמו שאפשר היה לצפות, מונגר לא היה מה לצפות, ליברפול חיזקה את הסגל אבל אולי לא מספיק, וכמובן שסיטי עשתה כמעט את המקסימום. אבל הכסף לא נשפך רק בצמרת אז זה טיפשי לכתוב את סכום ההוצאות הזה ואז להתייחס רק למאבק האליפות... שאר הליגה התחזקה בצורה די מרשימה, רובן הביאו הרבה שחקנים טובים ומוכרים מליגות אחרות. ברור שזה לא יהיה שווה הרבה אם האימון לא יהיה טוב יותר, או שבכלל אם אותם מאמנים יעדיפו לשחק עם כל מיני נגרים בריטיים שמוכרים להם על חשבון השחקנים הזרים המוכשרים שהביאו בקיץ, מה שקרה לא מעט בעונות קודמות. מוקדם מדי לשפוט ולהגיד שהרמה לא משתפרת בכל מקרה.

2. oranfu Member

ליברפול "השתוללה" כשהוציאה פחות מ20 מיליון פאונד נטו...

אגב, אנחנו מדברים פה על מועדונים שההכנסות שלהם הן הכי גבוהות בעולם. חוץ מריאל, ברצלונה ובאיירן מינכן, ספק רב אם יש עוד קבוצות בעולם עם הכנסה גבוהה מהאנגליות הגדולות (צ'לסי, יונייטד, ליברפול, ארסנל) כשגם האנגליות הפחות גדולות (טוטנהאם, סיטי, אברטון...) מהמכניסות בעולם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שמישהו כבר רשם איפשהוא, לדעתי בפרמייר ליג חסרים מאמנים ברמה.
    אהבתי את מה שהביאו מאמנים כמו גארי מונק לסוואנזי, קומאן לסוטון, יוז לסטוק. הם הלכו על רכישות מעניינות, סטייל כדורגל מודרני וזה מוסיף לעניין של הליגה במקום שיהיו ב3 המועדונים האלה עוד 3 מאמנים בריטים טיפוסיים שיביאו את צ'סטר ב8 מ' פאונד או את מקורמיק ב10 מ'.
    פתאום יש לנו חלוץ מעניין כמו פלה, קשרים התקפיים כמו מאנה ואייו.
    זה נראה כאילו מהמקום ה7 ומטה הרמה מאוד עלתה, אבל בצמרת המצב הפוך. בקבוצות שאמורות לרוץ למעלה (צ'לסי, ארסנל, מנ יונייטד, ליברפול, טוטנהאם וגם אצל סיטי) יש כשלים מאוד בולטים למרות תקציבים לא קטנים. אתם מדברים על נטו וזה נכון אבל צריך לזכור שגם אם זה מעט בנטו, עדיין היו פה סכומים גדולים של ברוטו שמאמן יכל להביא שחקנים איכותיים בכסף הזה.

Sir Alex Ferguson, Ori8 ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. Magpie27 Member

לסטר פותחת את החלון בהחתמת שחקן.

Leicester complete Gray deal

אני אישית לא מכיר אותו ואשמח לקצת מידע עליו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קיצוני זריז ומהיר, אחד על אחד טוב מאוד. קשה לעצור אותו בהתקפות מעבר כשהוא מגיע עם הפנים מול הקו הגנה האחרון. במשחק עומד הוא פחות מסוכן, לא זכור לי גם שראיתי אותו תורם הרבה בהגנה ובפעם האחרונה שראיתי אותו עדיין היה צריך לדפוק עוד הרבה עבודה בחדר כושר. לא יודע בדיוק בן כמה הוא, אבל אני זוכר שהוא ילדון ככה שאני מאמין שזו החתמה שלא מסתכלת רק, אם בכלל, על החצי שנה הקרובה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

בסנדרלנד נזכרו שהם מעומדים לרדת ליגה-

7. alexshw Member

עוד כישרון צעיר מצטרף לאברטון. היה חבר של דאבור :)

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו הגיע הזמן לעדכן את ההודעה הראשית עם הכניסה לחלון ההעברות של ינואר :)

9. StevenGerrard Member

המטלה הזאת תאלץ ליפול על מי שיהיה מוכן שהיא תיפול עליו. מצטער, אבל ממש אין לי זמן פנוי לזה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk