העברות בפרמיירליג 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Strawberry Fields, ‏24/5/11.

1. Bender Member

אבל לא כדאי לאחת הגדולות להחתים אותו להשאיל אותו חזרה לבלקברון או משהו דומה? אין לו פוטנציאל להיות אחד השמות הגדולים בליגה בעוד שנתיים שלוש? מהמעט שראיתי אותו יש לו כישרון טבעי שאולי צריך חידוד, אבל הוא אחד המוכשרים שיש בליגה בטח בגיל שלו.

2. Wazza Member

3. Bender Member

אני חושב שחבל שאנחנו לא הולכים עליו למרות שלדעתי הייתה לנו אפשרות להחתים אותו מוקדם וויתרנו על זה. הסיבה שוויתרנו עליו היא בגלל שיש לנו מספיק בלמים (מרטסאקר, קוסצ'לני, ווראמלן, דג'ורו, מיקל). גם ככה, רק שפר שנקנה בהרבה כסף יחסית, לא טוב כמוהו ולפי השנה הזו גם וורמאלן לא יציב מספיק, מה שאומר שנאלץ לחיות איתם כי הם מה שיש לנו, למרות שאני חושב שונגר היה רוצה להחליף את אחד מהם עם ורטונגן רק שמהלך כזה לא ממש יכול להתממש., בגלל שלא בטוח שמהלך כזה שווה את כול הטרחה שהוא יכלול כי פר עדיין חדש בקבוצה ואי אפשר בקלות להגיד שזה כישלון והוא גם מספק גיוון ביחס לשאר הבלמים בגובה שלו, ווורמאלן אולי פחות טוב מורטונגן אבל רק בהבדל קטן יחסית. חבל, אבל לא תמיד אפשר לעשות הכול כאילו זה מנג'ר. אם פולדי ויאן מ'וויה יגיעו אלו העברות יותר בוערות לנו. יהיה לי חבל לראות אותו אצל ספרס בכול מקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/12
  4. Lazarobbie Member

5. Wazza Member

6. skyday20 Member

7. Wazza Member

בתכלס הוא באמת כמעט עבר ואז החליט לעבור לסיטי כי הציעו לו יותר כסף...
    אבל זה כבר נשמע דפוק...